Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 20 GODLEWSKI ŁUKASZ M 1 M 35-39 1 MALBORK 5km Bieg 0:17:11 17.46 [km/h] 0:03:26 [min/km]
2 62 SEROCKI ADAM M 2 M 45-49 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km Bieg 0:17:15 17.39 [km/h] 0:03:27 [min/km]
3 77 TUR MARCIN M 3 M 35-39 2 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:17:18 17.34 [km/h] 0:03:28 [min/km]
4 14 DZIWOSZ PAWEŁ M 4 M 35-39 3 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK 5km Bieg 0:17:26 17.21 [km/h] 0:03:29 [min/km]
5 6 CHĘTNIK RAFAŁ M 5 M 40-44 1 SZTUM 5km Bieg 0:18:04 16.61 [km/h] 0:03:37 [min/km]
6 66 SOJKA PIOTR M 6 M 35-39 4 MALBORK 5km Bieg 0:19:05 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
7 51 OLIŃSKI MARCIN M 7 M 16-19 1 MALBORK I LO MALBORK 5km Bieg 0:19:47 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
8 28 KASZUBOWSKI ZENON M 8 M 55-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:19:48 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km]
9 47 MOLENDA TOMASZ M 9 M 40-44 2 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:20:03 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
10 69 STOLARÓW ROBERT M 10 M 45-49 2 MALBORK DRUZYNA PIERSCIENIA 5km Bieg 0:20:08 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
11 48 MROCZKOWSKI TOMASZ M 11 M 35-39 5 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:20:10 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km]
12 82 WĄSIK KRZYSZTOF M 12 M 45-49 3 MALBORK DĄBROWSKI TEAM 5km Bieg 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
13 68 STOLARÓW AGNIESZKA K 1 K 45-49 1 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km Bieg 0:20:16 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
14 5 BARNAŚ KRZYSZTOF M 13 M 35-39 6 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:20:17 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
15 85 WOLAK MIŁOSZ M 14 M 16-19 2 MALBORK I LO MALBORK 5km Bieg 0:20:36 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
16 74 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 15 M 40-44 3 PARPARY 5km Bieg 0:20:42 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
17 92 BIEŃSKOWSKI DAWID M 16 M 25-29 1 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 5km Bieg 0:20:53 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
18 16 FRANKIEWICZ MACIEJ M 17 M 40-44 4 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:21:10 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
19 94 ZAWADZKI DAMIAN M 18 M 35-39 7 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
20 11 DOBROWOLSKI KAMIL M 19 M 30-34 1 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:21:22 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
21 37 KROTOWSKI MICHAŁ M 20 M 40-44 5 MALBORK 5km Bieg 0:21:25 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
22 1 BAKALARZ ARTUR M 21 M 40-44 6 MALBORK 5km Bieg 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
23 12 DYLERT ARKADIUSZ M 22 M 40-44 7 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:21:44 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
24 44 MASYS AGNIESZKA K 2 K 40-44 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:22:10 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
25 2 BARANOWSKI PIOTR M 23 M 30-34 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA GODLEWSKI RUNNERS 5km Bieg 0:22:23 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
26 33 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 24 M 35-39 8 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK / 224 KRT 5km Bieg 0:22:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
27 87 ZNAROWSKA BOŻENA K 3 K 55-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km Bieg 0:22:35 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
28 39 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 25 M 45-49 4 SZTUM THALES 5km Bieg 0:22:40 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
29 25 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 26 M 35-39 9 MALBORK 5km Bieg 0:22:46 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
30 42 MACIEJEWSKI ARTUR M 27 M 30-34 3 MALBORK 224 KRT 5km Bieg 0:22:53 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
31 22 GUMOWSKI MARCIN M 28 M 40-44 8 GDANSK GUMA TEAM 5km Bieg 0:22:54 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
32 24 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 29 M 55-59 2 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 5km Bieg 0:22:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
33 4 BARNAŚ AGATA K 4 K 35-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:23:08 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
34 23 JANKOWICZ ARTUR M 30 M 35-39 10 MALBORK 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
35 10 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 5 K 35-39 2 GDAŃSK TAKA RYBA 5km Bieg 0:23:39 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
36 38 KRUK AGNIESZKA K 6 K 35-39 3 SZYMANKOWO GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
37 90 SOBOLEWSKI PIOTR M 31 M 30-34 4 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:24:30 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
38 72 SZYMKOWIAK PAWEŁ M 32 M 35-39 11 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS / 22.BLT 5km Bieg 0:24:53 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
39 95 BUCHOLC MATEUSZ M 33 M 25-29 2 MALBORK 5km Bieg 0:25:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
40 89 KRAUZE ALICJA K 7 K 16-19 1 MALBORK 5km Bieg 0:26:17 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
41 21 GÓRSKA WERONIKA K 8 K 30-34 1 MALBORK 5km Bieg 0:26:19 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
42 15 FARYSEJ TOMASZ M 34 M 20-24 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km Bieg 0:26:30 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
43 49 NEUMANN SEBASTIAN M 35 M 40-44 9 MALBORK 5km Bieg 0:27:05 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
44 96 KULIK TOMASZ M 36 M 35-39 12 MALBORK 5km Bieg 0:27:26 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
45 40 KULIK GRZEGORZ M 37 M 35-39 13 MALBORK GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK 5km Bieg 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
46 65 SŁOWIK JANUSZ M 38 M 55-59 3 MALBORK 5km Bieg 0:27:33 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
47 57 PODLASINSKA DOROTA K 9 K 25-29 1 MALBORK 5km Bieg 0:27:59 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
48 93 GOŁEBIEWSKI PAWEŁ M 39 M 25-29 3 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:01 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
49 80 WALKOWSKI MICHAŁ M 40 M 25-29 4 MALBORK 5km Bieg 0:28:10 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
50 55 PIEKARZ LIDIA K 10 K 25-29 2 MALBORK 5km Bieg 0:28:11 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
51 30 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 41 M 55-59 4 MALBORK 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
52 88 SEROCKI PAWEŁ M 42 M 0-15 1 STAROGARD GDAŃSKI 5km Bieg 0:29:12 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
53 91 CZAŁPIŃSKI KRZYSZTOF M 43 M 45-49 5 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:29:48 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
54 18 GIBAS PRZEMYSLAW M 44 M 35-39 14 MALBORK 5km Bieg 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
55 19 GIBAS SEBASTIAN M 45 M 0-15 2 MALBORK 5km Bieg 0:31:05 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
56 7 CICHERSKA PAULINA K 11 K 40-44 2 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM 5km Bieg 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
57 9 CICHERSKI SZYMON M 46 M 16-19 3 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM 5km Bieg 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
58 8 CICHERSKI ADAM M 47 M 40-44 10 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM 5km Bieg 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
59 26 KAMIŃSKA JOANNA K 12 K 40-44 3 MALBORK 7 PBOT 5km Bieg 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
60 97 SZTOP ROMAN M 48 M 60-64 1 PIENIĘŻNO 5km Bieg 0:31:29 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
61 81 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 13 K 40-44 4 MALBORK 5km Bieg 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
62 67 STOJ NATALIA K 14 K 30-34 2 MALBORK 5km Bieg 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
63 36 KOWNACKI MATEUSZ M 49 M 25-29 5 NOWA WIEŚ MALBORKA 5km Bieg 0:33:41 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
64 35 KOWNACKA ALEKSANDRA K 15 K 25-29 3 MALBORK 5km Bieg 0:33:43 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ