Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 2 - Solo Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 5.00 PLN
2 Kamiński ski Karol Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
3 Putra - Kaminska Anna Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
4 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team
5 Dąbrowski Andrzej Dąbrówka 43 12-250 Orzysz Bieg 2 - 24-25.05.2020 Klub Morsów w Piszu
6 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020
7 Bartoszewicz Jan Białystok Bieg 2 - 24-25.05.2020 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono
8 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Bieg 2 - 24-25.05.2020
9 Perkowski Jarosław Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
10 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
11 Łada Dawid Raczki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa opłacono
12 Łada Wiktor Raczki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa opłacono
13 Sznejder Anita Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
14 Chrulska Joanna Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020
15 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team
16 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie opłacono
17 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie opłacono
18 Garczarczyk Tomasz Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
19 Budrewicz Maciej suwalki Całość GP BUDRYSY opłacono
20 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 2 - 24-25.05.2020 Załoga G opłacono
21 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie
22 Skrzekut Joanna Bryzgiel Bieg 2 - 24-25.05.2020
23 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
24 Bielawski Wojciech Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
25 Kołosza Agnieszka Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki
26 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nowicki Team opłacono
27 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
28 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
29 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg 2 - 24-25.05.2020 LA OSiR Gołdap
30 Bielawska Magdalena Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
31 Czokajło Maria Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020
32 Walichniewicz Patryk Malbork Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa
33 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
34 Gorski Mateusz Stoki Bieg 2 - 24-25.05.2020
35 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
36 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
37 Poźniak Konrad Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki opłacono
38 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 2A Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
39 Gajewski Szymon Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 #rozbieganesuwałki opłacono
40 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
41 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadlesnictwo Głęboki Bród opłacono
42 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 2 - 24-25.05.2020 Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
43 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team opłacono
44 Popowska Monika Suwałki Całość GP opłacono
45 Poźniak Józef Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki
46 Zych Paweł Piątnica Bieg 2 - 24-25.05.2020
47 Ziniewicz Jacek Suwałki Całość GP


Wyświetleń: 2198

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ