Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
2 duchnowski łukasz ełk Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
3 Borkowski Maciej Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 5bieg opłacono
4 Mazur Filip Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Piąty Bieg opłacono
5 Kierzkowska Aniela Białystok Nordic Walking Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
6 Maziewski Kacper Jeleniewo Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
7 Hrynko Jacek Orzysz Bieg 3 - 21.06.2020 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku opłacono
8 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
9 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
10 Poźniak Józef Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 2+1 Suwałki opłacono
11 Sznejder Anita Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
12 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
13 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
14 Okłota Iza Bielsk Podlaski Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
15 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
16 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
17 Jarzebowicz Bozena Goldap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
18 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
19 Walc Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
20 Kawko Marcin Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
21 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 3 - 21.06.2020 Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono
22 Markiewicz Marcin Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
23 Morek Katarzyna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
24 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
25 Frybes Agnieszka Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
26 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
27 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nowicki Team opłacono
28 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
29 Ferenc Adrian Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
30 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
31 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
32 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
33 Kalinowski Krystian Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 AGR Podlasie opłacono
34 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 3 - 21.06.2020 Załoga G opłacono


Wyświetleń: 1525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ