Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy | opłacono |
2 | Borkowski Maciej | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | 5bieg | opłacono |
3 | Ciszewski Kamil | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Świat Księżniczek Barbie | opłacono |
4 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
5 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
6 | Frybes Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
7 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Załoga G | opłacono |
8 | Hrynko Jacek | Orzysz | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku | opłacono |
9 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | ATP Augustów | opłacono |
10 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | ATP Augustów | opłacono |
11 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
12 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
13 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | AGR Podlasie | opłacono |
14 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Świat Księżniczek Barbie | opłacono |
15 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Świat Księżniczek Barbie | opłacono |
16 | Kawko Marcin | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie | opłacono |
17 | Kierzkowska Aniela | Białystok | Polska | Nordic Walking | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
18 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
19 | Kowalewska-Meller Katarzyna | Suwałki | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
20 | Kozłowski Damian | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
21 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
22 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
23 | Maziewski Kacper | Jeleniewo | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
24 | Mazur Filip | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Piąty Bieg | opłacono |
25 | Miszkiel Tomasz | Sejny | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
26 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
27 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Nowicki Team | opłacono |
28 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
29 | Okłota Iza | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
30 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | 2+1 Suwałki | opłacono |
31 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
32 | Walc Anna | Gołdap | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
33 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | opłacono | |
34 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | Bieg 3 - 21.06.2020 | Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | opłacono |
Wyświetleń: 5958