Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 3 - 21.06.2020 Załoga G opłacono
2 Kalinowski Krystian Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 AGR Podlasie opłacono
3 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
4 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
5 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
6 Ferenc Adrian Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
7 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 3 - 21.06.2020 Płomyk - Żytkiejmy
8 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
9 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nowicki Team opłacono
10 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
11 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
12 Ćwikowski Kamil Gdynia Bieg 3 - 21.06.2020
13 Frybes Agnieszka Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
14 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
15 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu
16 Pietraszkiewicz Artur Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 TEAM Biegam bo chcę. 5.00 PLN
17 Morek Katarzyna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
18 Markiewicz Marcin Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
19 Kosowska Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020
20 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 3 - 21.06.2020 Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono
21 Kawko Marcin Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
22 Walc Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
23 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
24 Jarzebowicz Bozena Goldap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
25 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
26 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
27 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
28 Winckiewicz Maja Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
29 Łada Wiktor Raczki Bieg 3 - 21.06.2020 Polska Organizacja Wojskowa
30 Łada Dawid Raczki Bieg 3 - 21.06.2020
31 Okłota Iza Bielsk Podlaski Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
32 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród
33 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
34 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
35 Sznejder Anita Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
36 Poźniak Józef Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 2+1 Suwałki opłacono
37 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
38 Hrynko Jacek Orzysz Bieg 3 - 21.06.2020 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku opłacono
39 Maziewski Kacper Jeleniewo Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
40 Mazur Filip Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Piąty Bieg opłacono
41 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
42 Borkowski Maciej Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 5bieg opłacono
43 duchnowski łukasz ełk Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
44 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
45 Michał Magiera Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
46 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
47 Kierzkowska Aniela Białystok Nordic Walking Białostocka Sekta Biegaczy opłacono


Wyświetleń: 1529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ