Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Markiewicz Marcin Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
2 Jarzebowicz Bozena Goldap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
3 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
4 Kosowska Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020
5 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
6 Walc Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
7 Sznejder Anita Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
8 Maziewski Kacper Jeleniewo Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
9 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
10 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
11 Winckiewicz Maja Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
12 Łada Dawid Raczki Bieg 3 - 21.06.2020
13 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
14 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
15 Ćwikowski Kamil Gdynia Bieg 3 - 21.06.2020
16 Morek Katarzyna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
17 Okłota Iza Bielsk Podlaski Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
18 Frybes Agnieszka Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 opłacono
19 Hrynko Jacek Orzysz Bieg 3 - 21.06.2020 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku opłacono
20 Poźniak Józef Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 2+1 Suwałki opłacono
21 Borkowski Maciej Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 5bieg opłacono
22 Kalinowski Krystian Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 AGR Podlasie opłacono
23 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
24 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
25 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów opłacono
26 Kierzkowska Aniela Białystok Nordic Walking Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
27 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
28 Michał Magiera Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
29 duchnowski łukasz ełk Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
30 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu
31 Ferenc Adrian Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu opłacono
32 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród
33 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
34 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
35 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nowicki Team opłacono
36 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
37 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
38 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 3 - 21.06.2020 Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono
39 Mazur Filip Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Piąty Bieg opłacono
40 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 3 - 21.06.2020 Płomyk - Żytkiejmy
41 Łada Wiktor Raczki Bieg 3 - 21.06.2020 Polska Organizacja Wojskowa
42 Kawko Marcin Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
43 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
44 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
45 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie opłacono
46 Pietraszkiewicz Artur Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 TEAM Biegam bo chcę. 5.00 PLN
47 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 3 - 21.06.2020 Załoga G opłacono


Wyświetleń: 2655

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ