I Przełajowy Bieg Wiosny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
2 Szwarc Ilona Białystok Bieg główny 9 km Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU limit osiągnięty
3 Kurnyta Amelia Bialystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Sp nr 9 opłacono BM
4 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
5 Shot Dmitry Skidel Bieg główny 3 km RUN4FUN.BY limit osiągnięty
6 Marciszewska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
7 OSOWICZ KAROLINA GRABÓWKA Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
8 Korejwo Michał Białystok Bieg główny 3 km Dentsu Aegis Runners limit osiągnięty
9 Gawieńczyk Karol Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
10 Płóciennik Monika Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
11 Rutkowski Marcin Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
12 Sawicka Paulina Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
13 Oksztul Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
14 Mitroszewski Michał Nowodworce Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Przedszkole opłacono BM
15 Lianha Aliaksandr Grodno Bieg główny 9 km RUN4FUN.BY limit osiągnięty
16 Bohojło Kamil Ponikła Bieg główny 9 km opłacono BM
17 KITLAS MAJA SOCHONIE Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
18 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
19 KITLAS PIOTR SOCHONIE Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
20 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
21 Kitlas Dariusz Sochonie Bieg główny 9 km opłacono BM
22 Wnorowski Konrad Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
23 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię opłacono BM
24 Wiktorzak Michał Oświęcim Bieg główny 9 km Quechua Team limit osiągnięty
25 Stolarczyk Maria Bialystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) Sp nr 9 opłacono BM
26 Śliwowska Kinga Jabłoń Rykacze Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
27 Struk Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
28 GAWRYLUK MARCIN Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
29 Falkowska Martyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
30 Bagińska Ewelina Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
31 Popławska Ewa Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
32 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Sp 11 Białystok opłacono BM
33 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
34 Wightman Agata Postołowo Bieg główny 9 km opłacono BM
35 Żmojda Jacek Supraśl Bieg główny 9 km opłacono BM
36 Perkowski Jakub Sokoły Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
37 Kazimierska Diana Zambrów Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
38 Jadczuk Ewa BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
39 Jadczuk Tymoteusz BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
40 Klimiuk Lidia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
41 Klimiuk Ola Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
42 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
43 Bogdanowicz Tomasz kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
44 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
45 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
46 Sadowski Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
47 Krukowski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
48 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
49 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec Bieg główny 9 km opłacono BM
50 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
51 domański Jan Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
52 Ćwiklewska Barbara Kuźnica Bieg główny 9 km opłacono BM
53 Drężek Patryk Giby Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
54 Adamski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
55 Koylińska Nikola Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) opłacono BM
56 Kobylińska Sandra Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
57 Łapuć Szymon Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) SSP NR 3 opłacono BM
58 Gertruda Michał Ostrów Mazowiecka Bieg główny 3 km opłacono BM
59 Czeczko Pawel Grodno Bieg główny 3 km Sokol-Grodno limit osiągnięty
60 Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
61 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
62 Reut Filip Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
63 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Bieg główny 9 km opłacono BM
64 Gałązka Agnieszka Łomża Bieg główny 9 km Akademia Sportu Medyk opłacono BM
65 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
66 Hibl Wiktor Wasilków Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
67 Przemielewska Urszula Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
68 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
69 Żydok Michał Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
70 Żydok Sylwia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
71 Klim Dawid Białystok Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) opłacono BM
72 Tyszkiewicz Kinga 16_020 Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
73 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
74 Grygoruk Zuzanna Wasilków Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
75 Tichoniuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
76 ORZECHOWSKI MARCEL BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) opłacono BM
77 Szydłowski Jan Czarna Białostocka Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
78 Szydłowska Ewa Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
79 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
80 Półtorak Amelia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok
81 Niewiński Piotr Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
82 Żuk Magda Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
83 Waszczuk Kasia Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
84 Falkowski Emil Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
85 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
86 Sobiech Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
87 Rzońca Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
88 Zach Kamil Stare Modzele Bieg główny 9 km RUN TEAM PIĄTNICA opłacono BM
89 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
90 Wiński Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
91 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
92 Filipkowski Jan Czarna białostocka Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
93 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków Bieg główny 9 km opłacono BM
94 Łada Wiktor Raczki Bieg główny 9 km Polska Organizacja Wojskowa limit osiągnięty
95 Wójcik Rafał Białystok Bieg główny 9 km Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
96 Wójcik Jan Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
97 Wójcik Kuba Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Spartanie dzieciom / Nadaktywni
98 Wójcik Marysia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
99 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team opłacono BM
100 Birycki Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM


Wyświetleń: 20310

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ