I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 9 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czerniakiewicz Anna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
2 Gałązka Agnieszka Łomża Bieg główny 9 km Akademia Sportu Medyk opłacono BM
3 Zarachowicz Sylwester Kuźnica Bieg główny 9 km
4 Ulianowski Kamil Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
5 Sadowski Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
6 Falkowski Marek Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
7 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9 km Outdoor Training opłacono BM
8 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
9 Steuer Sylwester Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
10 Matejczyk Artur Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
11 Grześ Darek BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
12 domański Jan Białystok Bieg główny 9 km
13 Salamończyk Piotr Hajnówka Bieg główny 9 km
14 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
15 Łupiński Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
16 wysocki mariusz bielsk podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
17 Dworakowski Piotr Kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
18 Szafraniec Dagmara Białystok Bieg główny 9 km
19 Girtler Damian Białystok Bieg główny 9 km
20 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team opłacono BM
21 Horodeńska Ewa Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
22 Bielawiec Julita Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
23 Tichoniuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
24 Wołosiewicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
25 Rotmańska Iwona Czarna białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
26 Szwarc Ilona Białystok Bieg główny 9 km Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
27 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny 9 km Pędziwiatr Białystok
28 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Bieg główny 9 km opłacono BM
29 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
30 Walicki Jakub Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
31 Lewicka Magdalenka Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
32 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
33 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce Bieg główny 9 km Nadaktywni
34 Wawreniuk Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Znienacka opłacono BM
35 Kamiński Stanisław Mońki Bieg główny 9 km opłacono BM
36 Falkowski Emil Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
37 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
38 Rudnik Sławomir Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
39 Zach Kamil Stare Modzele Bieg główny 9 km RUN TEAM PIĄTNICA opłacono BM
40 Lenkiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
41 Lewczuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
42 Kurel Edyta Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka
43 Niewiński Piotr Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
44 Leończuk Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
45 Okoński Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
46 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków Bieg główny 9 km opłacono BM
47 Bogdanowicz Tomasz kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
48 Tyszkiewicz Kinga 16_020 Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
49 Snarski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
50 Rudziński Bogdan Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
51 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg główny 9 km NAREW opłacono BM
52 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km Kondraciuk Team opłacono BM
53 Zdanowicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
54 Leończuk Adam Białystok Bieg główny 9 km Leospeed opłacono BM
55 Wlasow Wojciech Bialystok Bieg główny 9 km DZIOBAK TEAM opłacono BM
56 LEBIEDZIŃSKI MARCIN Supraśl Bieg główny 9 km opłacono BM
57 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km opłacono BM
58 Zaleski Kacper Czarna Białostocka Bieg główny 9 km
59 Puciłowski Mirosław Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
60 Wightman Agata Postołowo Bieg główny 9 km opłacono BM
61 Bogdanowicz Anna TYKOCIN Bieg główny 9 km opłacono BM
62 Matejczyk Marcin Lewickie Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
63 Karacz Marek Białystok Bieg główny 9 km Drapieżnik opłacono BM
64 Klim Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
65 Sienkiewicz Marcin Łapy Bieg główny 9 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono BM
66 Szuberski Patryk Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
67 Zaniewski Tomasz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
68 Rogowicki Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
69 Świsłowski Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
70 Stocka Joanna Kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
71 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
72 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
73 Przemielewska Urszula Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
74 Zinówko Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
75 Wiktorzak Michał Oświęcim Bieg główny 9 km Quechua Team
76 Rzońca Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
77 Kostro Michał Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK opłacono BM
78 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
79 Łasak Ela Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
80 Turowski Adam Białystok Bieg główny 9 km Iron Brothers Kettlebell opłacono BM
81 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię opłacono BM
82 czurak anna hajnówka Bieg główny 9 km HAJNÓWKA BIEGA
83 Gołębiowski Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
84 Bibułowicz Krzysztof Suraż Bieg główny 9 km opłacono BM
85 Romańczuk Tomasz Klepacze Bieg główny 9 km opłacono BM
86 Bronicz Marcin Białystok Bieg główny 9 km 3T opłacono BM
87 Błażewicz Dariusz Białystok Bieg główny 9 km WINLAND opłacono BM
88 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg główny 9 km Maratonka Grajewo opłacono BM
89 Żabiuk Janusz Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka opłacono BM
90 Kaczyński Alek Łapy Bieg główny 9 km opłacono BM
91 Plichta Katarzyna Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka opłacono BM
92 Walenciej Karolina Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
93 Baranowska Gabriela Białystok Bieg główny 9 km
94 Sapieha Anna Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
95 Hajwos Anna Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
96 Chojnowski Zbigniew Białystok Bieg główny 9 km Aikirunners opłacono BM
97 Obrycki Paweł Grajewo Bieg główny 9 km opłacono BM
98 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
99 Grodzki Łukasz Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
100 Kowalko Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM


Wyświetleń: 27730

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ