Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wawreniuk Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Znienacka | opłacono BM |
102 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
103 | Plichta Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM |
104 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Farmer | opłacono BM |
105 | Wigda Tomek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i pomocni | opłacono BM |
106 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
107 | Klimuk Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
108 | Klimuk Izabela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
109 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
110 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
111 | Kurel Edyta | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
112 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
113 | Bronicz Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T | opłacono BM |
114 | Czarkowski Mariusz | Jabłoń-Dąbrowa | Polska | Bieg główny 9 km | HOUSE OF POLAND | |
115 | Szydłowski Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono BM |
116 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg główny 9 km | ||
117 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
118 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
119 | Chmielewska Edyta | Augustów | Polska | Bieg główny 9 km | Żandarmeria Wojskowa | |
120 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
121 | Gryc Alina | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
122 | Bibułowicz Krzysztof | Suraż | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
123 | Chojnowski Zbigniew | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Aikirunners | opłacono BM |
124 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono BM |
125 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
126 | Bułach Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
127 | Horodeńska Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
128 | Klim Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
129 | Szadowski Dariusz | Sokółka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
130 | Zimnoch Sylwia | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
131 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
132 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
133 | Walicki Jakub | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
134 | Okoński Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
135 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
136 | Kostro Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T BIAŁYSTOK | opłacono BM |
137 | Kaczyński Alek | Łapy | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
138 | Kowalko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
139 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
140 | Wysocki Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
141 | Grześ Darek | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
142 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9 km | aktywnie w mieście team | opłacono BM |
143 | Stocka Joanna | Kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
144 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
145 | Meclik Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
146 | PÓŁKOŚNIK Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
147 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
148 | Dworakowski Piotr | Kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
149 | Turowski Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Iron Brothers Kettlebell | opłacono BM |
150 | Sadowski Maciej | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
151 | Birycki Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
152 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | aktywnie w mieście team | opłacono BM |
153 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM |
154 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | Bieg główny 9 km | Polska Organizacja Wojskowa | |
155 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
156 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
157 | Wiński Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
158 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
159 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | Bieg główny 9 km | RUN TEAM PIĄTNICA | opłacono BM |
160 | Rzońca Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
161 | Sobiech Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
162 | Falkowski Emil | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
163 | Niewiński Piotr | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
164 | Szydłowska Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
165 | Tichoniuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
166 | Tyszkiewicz Kinga | 16_020 | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
167 | Kobyliński Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
168 | Przemielewska Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
169 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
170 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | Bieg główny 9 km | Akademia Sportu Medyk | opłacono BM |
171 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
172 | Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
173 | Adamski Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
174 | Ćwiklewska Barbara | Kuźnica | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
175 | domański Jan | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
176 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
177 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
178 | Krukowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
179 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
180 | Bogdanowicz Tomasz | kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
181 | Kraszewska Milena | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
182 | Żmojda Jacek | Supraśl | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
183 | Wightman Agata | Postołowo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
184 | ZAJKOWSKA MARTA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
185 | Bagińska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
186 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
187 | Struk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
188 | Śliwowska Kinga | Jabłoń Rykacze | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
189 | Wiktorzak Michał | Oświęcim | Polska | Bieg główny 9 km | Quechua Team | |
190 | Grygorczyk Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Biegam bo lubię | opłacono BM |
191 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
192 | Bohojło Kamil | Ponikła | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
193 | Lianha Aliaksandr | Grodno | Białoruś | Bieg główny 9 km | RUN4FUN.BY | |
194 | Oksztul Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
195 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |
196 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 42027