I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 9 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg główny 9 km Juvenia Białystok opłacono BM
2 Tyszkiewicz Kinga 16_020 Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
3 Chmielewska Edyta Augustów Bieg główny 9 km Żandarmeria Wojskowa limit osiągnięty
4 Wlasow Wojciech Bialystok Bieg główny 9 km DZIOBAK TEAM opłacono BM
5 Sadowski Maciej Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
6 Dobrzyński Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
7 Gryc Alina Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
8 Czajkowski Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
9 Czerniakiewicz Anna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
10 Ulianowski Kamil Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
11 Sadowski Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
12 Falkowski Marek Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
13 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9 km Outdoor Training opłacono BM
14 Steuer Sylwester Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
15 Matejczyk Artur Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
16 Grześ Darek BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
17 domański Jan Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
18 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
19 Łupiński Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
20 Szafraniec Dagmara Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
21 Girtler Damian Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
22 Horodeńska Ewa Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
23 Bielawiec Julita Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
24 Tichoniuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
25 Wołosiewicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
26 Szwarc Ilona Białystok Bieg główny 9 km Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU limit osiągnięty
27 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny 9 km Pędziwiatr Białystok limit osiągnięty
28 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
29 Walicki Jakub Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
30 Wawreniuk Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Znienacka opłacono BM
31 Rudnik Sławomir Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
32 Lenkiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
33 Lewczuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
34 Leończuk Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
35 Okoński Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
36 Snarski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
37 Rudziński Bogdan Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
38 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km Kondraciuk Team opłacono BM
39 Zdanowicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
40 Leończuk Adam Białystok Bieg główny 9 km Leospeed opłacono BM
41 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km opłacono BM
42 Puciłowski Mirosław Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
43 Karacz Marek Białystok Bieg główny 9 km Drapieżnik opłacono BM
44 Klim Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
45 Szuberski Patryk Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
46 Zaniewski Tomasz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
47 Rogowicki Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
48 Świsłowski Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
49 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
50 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
51 Przemielewska Urszula Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
52 Zinówko Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
53 Rzońca Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
54 Kostro Michał Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK opłacono BM
55 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
56 Łasak Ela Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
57 Turowski Adam Białystok Bieg główny 9 km Iron Brothers Kettlebell opłacono BM
58 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię opłacono BM
59 Gołębiowski Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
60 Bronicz Marcin Białystok Bieg główny 9 km 3T opłacono BM
61 Błażewicz Dariusz Białystok Bieg główny 9 km WINLAND opłacono BM
62 Żabiuk Janusz Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka opłacono BM
63 Plichta Katarzyna Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka opłacono BM
64 Walenciej Karolina Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
65 Baranowska Gabriela Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
66 Hajwos Anna Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
67 Chojnowski Zbigniew Białystok Bieg główny 9 km Aikirunners opłacono BM
68 Grodzki Łukasz Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
69 Kowalko Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
70 Meclik Adrian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
71 Wołosiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
72 Szachowicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
73 POLAK ROBERT BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
74 Wiśniewski Rafał Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
75 Makałus Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Korona Nieruchomości opłacono BM
76 Lewonik Małgorzata Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
77 Bosiacki Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
78 Kisłowska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
79 Birycki Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
80 Gryc Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
81 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team opłacono BM
82 Kulik Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
83 Wigda Tomek Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i pomocni opłacono BM
84 Chimkowska Dominika Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni - Fundacja opłacono BM
85 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
86 Sobiech Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
87 Witkowski Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
88 Krasowski Damian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
89 Szeluga Łukasz Białystok Bieg główny 9 km CFB opłacono BM
90 Wójcik Rafał Białystok Bieg główny 9 km Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
91 Bagińska Ewelina Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
92 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
93 Siemińska Klaudia Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
94 Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
95 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
96 Wiński Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
97 Kuś Artur Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
98 Maliszewska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
99 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
100 Zalewski Dariusz Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK limit osiągnięty


Wyświetleń: 24244

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ