I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 9 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Szklanko Sylwia Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
102 Garkowski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
103 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg główny 9 km Maratonka Grajewo opłacono BM
104 Bosiacki Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
105 Szachowicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
106 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce Bieg główny 9 km Nadaktywni
107 Leończuk Adam Białystok Bieg główny 9 km Leospeed opłacono BM
108 Leończuk Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
109 Zarachowicz Sylwester Kuźnica Bieg główny 9 km
110 Mroczkowski Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
111 Ulianowski Kamil Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
112 Szuberski Patryk Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
113 Grzymała Eliza Czerwonki Bieg główny 9 km opłacono BM
114 Wakulewski Karol Wakulewski Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
115 Klepacki Marcin BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km opłacono BM
116 Zalewski Dariusz Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK
117 Salamończyk Piotr Hajnówka Bieg główny 9 km
118 Kamiński Stanisław Mońki Bieg główny 9 km opłacono BM
119 Rogowicka Joanna Białystok Bieg główny 9 km 2R opłacono BM
120 Chimkowska Dominika Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni - Fundacja opłacono BM
121 wysocki mariusz bielsk podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
122 Gryko Kamila Białystok Bieg główny 9 km
123 Zinówko Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
124 Rudnik Sławomir Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
125 Obrycki Paweł Grajewo Bieg główny 9 km opłacono BM
126 Zdanowicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
127 Lewczuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
128 Siemińska Klaudia Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
129 Szeluga Łukasz Białystok Bieg główny 9 km CFB opłacono BM
130 Baranowska Gabriela Białystok Bieg główny 9 km
131 Lewonik Małgorzata Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
132 Karanos Tadeusz Hajnówka Bieg główny 9 km RKB Hajnówka opłacono BM
133 Stefański Przemysław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
134 Lewicka Magdalenka Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
135 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9 km Outdoor Training opłacono BM
136 Dobrzyński Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
137 Makałus Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Korona Nieruchomości opłacono BM
138 Wiśniewski Rafał Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
139 Łupiński Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
140 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km opłacono BM
141 Wierzba Elżbieta Osowicze Bieg główny 9 km opłacono BM
142 wasilewska ewa białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
143 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
144 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg główny 9 km Juvenia Białystok opłacono BM
145 Girtler Damian Białystok Bieg główny 9 km
146 Szafraniec Dagmara Białystok Bieg główny 9 km
147 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
148 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny 9 km Pędziwiatr Białystok
149 Sienkiewicz Marcin Łapy Bieg główny 9 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono BM
150 Dederko Piotr Białystok Bieg główny 9 km DedeTeam opłacono BM
151 Wołosiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
152 Rudziński Bogdan Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
153 Steuer Sylwester Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
154 Kulik Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
155 POLAK ROBERT BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
156 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
157 Snarski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
158 Gołębiowski Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
159 Kisłowska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km
160 Grodzki Łukasz Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
161 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
162 Karacz Marek Białystok Bieg główny 9 km Drapieżnik opłacono BM
163 Bogdanowicz Anna TYKOCIN Bieg główny 9 km opłacono BM
164 Zaleski Kacper Czarna Białostocka Bieg główny 9 km
165 Wołosiewicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
166 Błażewicz Dariusz Białystok Bieg główny 9 km WINLAND opłacono BM
167 Gryc Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
168 Tellos Justyna Hajnówka Bieg główny 9 km
169 czurak anna hajnówka Bieg główny 9 km HAJNÓWKA BIEGA
170 Bielawiec Julita Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
171 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Bieg główny 9 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
172 Czajkowski Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
173 Papiernik Maciej Białystok Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica opłacono BM
174 Krasowski Damian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
175 Walenciej Karolina Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
176 Świsłowski Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
177 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
178 Matejczyk Marcin Lewickie Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
179 Kuś Artur Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
180 Hajwos Anna Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
181 Łasak Ela Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
182 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
183 Wróblewski Kamil Nowodworce Bieg główny 9 km Daliowa Team opłacono BM
184 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg główny 9 km NAREW opłacono BM
185 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono BM
186 Żabiuk Janusz Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka opłacono BM
187 Rogowicki Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
188 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km AnarchoRunners opłacono BM
189 Weka KRZYSZTOF Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team
190 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
191 Witkowski Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
192 Romańczuk Tomasz Klepacze Bieg główny 9 km opłacono BM
193 Matejczyk Artur Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
194 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg główny 9 km Klub Biegaczy JYSK
195 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km Kondraciuk Team opłacono BM
196 Lenkiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM


Wyświetleń: 27973

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ