Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szuberski Patryk | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
102 | Grzymała Eliza | Czerwonki | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
103 | Wakulewski Karol Wakulewski | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
104 | Klepacki Marcin | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
105 | Kamiński Stanisław | Mońki | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
106 | Rogowicka Joanna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 2R | opłacono BM |
107 | Chimkowska Dominika | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni - Fundacja | opłacono BM |
108 | wysocki mariusz | bielsk podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
109 | Zinówko Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
110 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
111 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
112 | Zdanowicz Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
113 | Lewczuk Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
114 | Siemińska Klaudia | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
115 | Szeluga Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | CFB | opłacono BM |
116 | Lewonik Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
117 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | RKB Hajnówka | opłacono BM |
118 | Stefański Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
119 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
120 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Outdoor Training | opłacono BM |
121 | Dobrzyński Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
122 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Korona Nieruchomości | opłacono BM |
123 | Wiśniewski Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
124 | Łupiński Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
125 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
126 | Wierzba Elżbieta | Osowicze | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
127 | wasilewska ewa | białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
128 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
129 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Juvenia Białystok | opłacono BM |
130 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
131 | Sienkiewicz Marcin | Łapy | Polska | Bieg główny 9 km | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
132 | Dederko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | DedeTeam | opłacono BM |
133 | Wołosiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
134 | Rudziński Bogdan | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
135 | Steuer Sylwester | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
136 | Kulik Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
137 | POLAK ROBERT | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
138 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
139 | Snarski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
140 | Gołębiowski Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
141 | Grodzki Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
142 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
143 | Karacz Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Drapieżnik | opłacono BM |
144 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
145 | Wołosiewicz Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
146 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WINLAND | opłacono BM |
147 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
148 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
149 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM |
150 | Czajkowski Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
151 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | opłacono BM |
152 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
153 | Walenciej Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
154 | Świsłowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
155 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
156 | Matejczyk Marcin | Lewickie | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
157 | Kuś Artur | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
158 | Hajwos Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
159 | Łasak Ela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
160 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
161 | Wróblewski Kamil | Nowodworce | Polska | Bieg główny 9 km | Daliowa Team | opłacono BM |
162 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg główny 9 km | NAREW | opłacono BM |
163 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono BM |
164 | Żabiuk Janusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM |
165 | Rogowicki Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
166 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | AnarchoRunners | opłacono BM |
167 | Jasionowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
168 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
169 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
170 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
171 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Kondraciuk Team | opłacono BM |
172 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 42034