Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2R | |||||||||
1 | Rogowicka Joanna | Białystok | Bieg główny 9 km | 2R | opłacono BM | ||||
3T | |||||||||
2 | Bronicz Marcin | Białystok | Bieg główny 9 km | 3T | opłacono BM | ||||
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
3 | Kostro Michał | Białystok | Bieg główny 9 km | 3T BIAŁYSTOK | opłacono BM | ||||
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
4 | Zalewski Dariusz | Białystok | Bieg główny 9 km | 3T BIAŁYSTOK | |||||
3T Białystok | |||||||||
5 | Dobrzyński Krzysztof | Bialystok | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
6 | Grodzki Łukasz | Białystok | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
7 | Jasionowski Marek | Białystok | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
Aikirunners | |||||||||
8 | Chojnowski Zbigniew | Białystok | Bieg główny 9 km | Aikirunners | opłacono BM | ||||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
9 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Bieg główny 9 km | Akademia Sportu Medyk | opłacono BM | ||||
AnarchoRunners | |||||||||
10 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Bieg główny 9 km | AnarchoRunners | opłacono BM | ||||
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |||||||||
11 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Bieg główny 9 km | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM | ||||
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |||||||||
12 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono BM | ||||
Bialostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
13 | Bułach Marek | Białystok | Bieg główny 9 km | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |||||||||
14 | Szwarc Ilona | Białystok | Bieg główny 9 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |||||
Białystok Biega Team | |||||||||
15 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
16 | Grześ Darek | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
17 | Kraszewska Milena | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
18 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
19 | POLAK ROBERT | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
20 | Rudziński Bogdan | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
21 | Steuer Sylwester | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
22 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | |||||
Biegam bo lubię | |||||||||
23 | Grygorczyk Jarosław | Białystok | Bieg główny 9 km | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
CFB | |||||||||
24 | Szeluga Łukasz | Białystok | Bieg główny 9 km | CFB | opłacono BM | ||||
CHŁOPCY CHORTENOWCY | |||||||||
25 | Szydłowski Adrian | Białystok | Bieg główny 9 km | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono BM | ||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
26 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono BM | ||||
DZIOBAK TEAM | |||||||||
27 | Wlasow Wojciech | Bialystok | Bieg główny 9 km | DZIOBAK TEAM | opłacono BM | ||||
Daliowa Team | |||||||||
28 | Wróblewski Kamil | Nowodworce | Bieg główny 9 km | Daliowa Team | opłacono BM | ||||
DedeTeam | |||||||||
29 | Dederko Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | DedeTeam | opłacono BM | ||||
Drapieżnik | |||||||||
30 | Karacz Marek | Białystok | Bieg główny 9 km | Drapieżnik | opłacono BM | ||||
Farmer | |||||||||
31 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Bieg główny 9 km | Farmer | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
32 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
33 | Kurel Edyta | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||
34 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
35 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
36 | Tyszkiewicz Kinga | 16_020 | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
37 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
38 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
39 | Szydłowska Ewa | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | |||||||||
40 | Papiernik Maciej | Białystok | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | opłacono BM | ||||
HAJNÓWKA BIEGA | |||||||||
41 | czurak anna | hajnówka | Bieg główny 9 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
HOUSE OF POLAND | |||||||||
42 | Czarkowski Mariusz | Jabłoń-Dąbrowa | Bieg główny 9 km | HOUSE OF POLAND | |||||
Iron Brothers Kettlebell | |||||||||
43 | Turowski Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | Iron Brothers Kettlebell | opłacono BM | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
44 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Bieg główny 9 km | Juvenia Białystok | opłacono BM | ||||
KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | |||||||||
45 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
46 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Bieg główny 9 km | Klub Biegaczy JYSK | |||||
Kondraciuk Team | |||||||||
47 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | Kondraciuk Team | opłacono BM | ||||
Korona Nieruchomości | |||||||||
48 | Makałus Tomasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Korona Nieruchomości | opłacono BM | ||||
Leospeed | |||||||||
49 | Leończuk Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | Leospeed | opłacono BM | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
50 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Bieg główny 9 km | Maratonka Grajewo | opłacono BM | ||||
NAREW | |||||||||
51 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Bieg główny 9 km | NAREW | opłacono BM | ||||
Nadaktywni | |||||||||
52 | Lewczuk Łukasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
53 | Matejczyk Marcin | Lewickie | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
54 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | |||||
55 | Rudnik Sławomir | Białystok | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
56 | Wysocki Tomasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
Nadaktywni | |||||||||
57 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
58 | ZAJKOWSKA MARTA | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
59 | Borowska Justyna | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
60 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
61 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
62 | Kulik Dariusz | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
63 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
64 | Matejczyk Artur | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
65 | Witkowski Dariusz | Białystok | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
Ostra Trójka | |||||||||
66 | Plichta Katarzyna | Białystok | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM | ||||
Ostra Trójka | |||||||||
67 | Żabiuk Janusz | Białystok | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM | ||||
Outdoor Training | |||||||||
68 | Nowicki Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | Outdoor Training | opłacono BM | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
69 | Łada Wiktor | Raczki | Bieg główny 9 km | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
70 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Bieg główny 9 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
Quechua Team | |||||||||
71 | Wiktorzak Michał | Oświęcim | Bieg główny 9 km | Quechua Team | |||||
RKB Hajnówka | |||||||||
72 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Bieg główny 9 km | RKB Hajnówka | opłacono BM | ||||
RUN4FUN.BY | |||||||||
73 | Lianha Aliaksandr | Grodno | Bieg główny 9 km | RUN4FUN.BY | |||||
RUN TEAM PIĄTNICA | |||||||||
74 | Zach Kamil | Stare Modzele | Bieg główny 9 km | RUN TEAM PIĄTNICA | opłacono BM | ||||
Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |||||||||
75 | Wójcik Rafał | Białystok | Bieg główny 9 km | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM | ||||
Szybcy i Pomocni | |||||||||
76 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM | ||||
77 | Okoński Tomasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM | ||||
78 | Śliwowska Kinga | Jabłoń Rykacze | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM | ||||
79 | Ulianowski Kamil | Białystok | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM | ||||
Szybcy i Pomocni - Fundacja | |||||||||
80 | Chimkowska Dominika | Białystok | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni - Fundacja | opłacono BM | ||||
Szybcy i pomocni | |||||||||
81 | Wigda Tomek | Białystok | Bieg główny 9 km | Szybcy i pomocni | opłacono BM | ||||
WINLAND | |||||||||
82 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Bieg główny 9 km | WINLAND | opłacono BM | ||||
WORD Białystok Team | |||||||||
83 | Bagińska Ewelina | Białystok | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM | ||||
84 | Falkowski Emil | Bielsk Podlaski | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM | ||||
85 | Niewiński Piotr | Bielsk Podlaski | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM | ||||
86 | Tichoniuk Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM | ||||
ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | |||||||||
87 | Sienkiewicz Marcin | Łapy | Bieg główny 9 km | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM | ||||
Znienacka | |||||||||
88 | Wawreniuk Tomasz | Białystok | Bieg główny 9 km | Znienacka | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
89 | Adamski Krzysztof | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
90 | Baranowska Gabriela | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
91 | Bibułowicz Krzysztof | Suraż | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
92 | Bielawiec Julita | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
93 | Birycki Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
94 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
95 | Bogdanowicz Tomasz | kleosin | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
96 | Bohojło Kamil | Ponikła | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
97 | Ćwiklewska Barbara | Kuźnica | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
98 | Czajkowski Krzysztof | Bialystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
99 | domański Jan | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
100 | Dworakowski Piotr | Kleosin | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
101 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
102 | Falkowski Marek | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
103 | Garkowski Krzysztof | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
104 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
105 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
106 | Girtler Damian | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
107 | Gołębiowski Robert | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
108 | Gryc Alina | Bialystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
109 | Gryc Marcin | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
110 | Gryko Kamila | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
111 | Grzymała Eliza | Czerwonki | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
112 | Hajwos Anna | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
113 | Horodeńska Ewa | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
114 | Kaczyński Alek | Łapy | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
115 | Kamiński Stanisław | Mońki | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
116 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
117 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
118 | Klepacki Marcin | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
119 | Klim Wojciech | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
120 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
121 | Klimuk Izabela | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
122 | Klimuk Przemysław | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
123 | Kobyliński Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
124 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
125 | Kowalko Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
126 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
127 | Krasowski Damian | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
128 | Krukowski Andrzej | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
129 | Kuś Artur | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
130 | LEBIEDZIŃSKI MARCIN | Supraśl | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
131 | Leończuk Andrzej | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
132 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
133 | Lewonik Małgorzata | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
134 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
135 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
136 | Meclik Adrian | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
137 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
138 | Mroczkowski Paweł | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
139 | Obrycki Paweł | Grajewo | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
140 | Oksztul Agnieszka | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
141 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
142 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
143 | Piotrowska Julita | Ciasne | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
144 | Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
145 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
146 | PÓŁKOŚNIK Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
147 | Przemielewska Urszula | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
148 | Rogowicki Wojciech | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
149 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
150 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
151 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
152 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Bieg główny 9 km | ||||||
153 | Rzońca Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
154 | Sadowski Maciej | Bialystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
155 | Sadowski Wojciech | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
156 | Salamończyk Piotr | Hajnówka | Bieg główny 9 km | ||||||
157 | Siemińska Klaudia | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
158 | Snarski Andrzej | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
159 | Sobiech Robert | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
160 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
161 | Stefański Przemysław | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
162 | Stocka Joanna | Kleosin | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
163 | Struk Piotr | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
164 | Świsłowski Marcin | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
165 | Szachowicz Paweł | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
166 | Szadowski Dariusz | Sokółka | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
167 | Szafraniec Dagmara | Białystok | Bieg główny 9 km | ||||||
168 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
169 | Szklanko Sylwia | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
170 | Szuberski Patryk | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
171 | Tellos Justyna | Hajnówka | Bieg główny 9 km | ||||||
172 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
173 | Wakulewski Karol Wakulewski | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
174 | Walenciej Karolina | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
175 | Walicki Jakub | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
176 | wasilewska ewa | białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
177 | Wierzba Elżbieta | Osowicze | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
178 | Wightman Agata | Postołowo | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
179 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
180 | Wiński Adam | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
181 | Wiśniewski Rafał | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
182 | Wołosiewicz Jarosław | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
183 | Wołosiewicz Paweł | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
184 | wysocki mariusz | bielsk podlaski | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
185 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Bieg główny 9 km | ||||||
186 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
187 | Zarachowicz Sylwester | Kuźnica | Bieg główny 9 km | ||||||
188 | Zdanowicz Jarosław | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
189 | Zimnoch Sylwia | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
190 | Zinówko Aleksandra | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
191 | Żmojda Jacek | Supraśl | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
192 | Łasak Ela | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
193 | Łupiński Krzysztof | Białystok | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |||||
aktywnie w mieście team | |||||||||
194 | Miniuk Paweł | Białystok | Bieg główny 9 km | aktywnie w mieście team | opłacono BM | ||||
195 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Bieg główny 9 km | aktywnie w mieście team | opłacono BM | ||||
Żandarmeria Wojskowa | |||||||||
196 | Chmielewska Edyta | Augustów | Bieg główny 9 km | Żandarmeria Wojskowa |
Wyświetleń: 42082