I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żakowska Urszula Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
2 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
3 Grochowski Michał Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
4 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
5 Korejwo Michał Białystok Bieg główny 3 km Dentsu Aegis Runners limit osiągnięty
6 Świsłocka Beata Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
7 Dąbrowski Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
8 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
9 OSOWICZ KAROLINA GRABÓWKA Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
10 Kondraciuk Paweł Białystok Bieg główny 3 km Kondraciuk Team opłacono BM
11 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
12 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny 3 km Maratonka Grajewo opłacono BM
13 Oleksza Natalia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
14 Kadłubowska Sandra Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
15 Marciszewska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
16 Koszel Piotr Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
17 Puciłowska Ewa Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
18 Opara Maria Czarna Wieś Bieg główny 3 km Morsy Czarna Wieś opłacono BM
19 Kostro Martyna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
20 waszczeniuk paweł białystok Bieg główny 3 km Itoner.pl opłacono BM
21 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
22 Skarżyński Rafał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
23 Kil Tomasz Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
24 Gołębiewska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
25 Waszczuk Kasia Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
26 Shot Dmitry Skidel Bieg główny 3 km RUN4FUN.BY limit osiągnięty
27 Żuk Magda Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
28 Bielawski Robert Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
29 Siemieniuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH opłacono BM
30 Domanowska Gabriela Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
31 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
32 Pleskowicz Paweł Narew Bieg główny 3 km NAREW opłacono BM
33 Romańczuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
34 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
35 Lebiedzińska Urszula Supraśl Bieg główny 3 km opłacono BM
36 Skibiński Kamil Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
37 Pietrzycka Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
38 renberg-rogowska marta BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km opłacono BM
39 Lisowska Agnieszka Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
40 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
41 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
42 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
43 Lindebny Łukasz Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
44 Klimowicz Sobolewska Honorata Klimowicz Sobolewska Czarna Białostocka Bieg główny 3 km opłacono BM
45 Stokowska Dominika Dąbrowa Moczydły Bieg główny 3 km opłacono BM
46 ŻARSKA-KOPRAS ANIA BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
47 Bibułowicz Monika Suraż Bieg główny 3 km opłacono BM
48 Skutnik - Borys Agnieszka Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
49 Radziwonska Klaudia Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
50 Sadowska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
51 Grochowska Paula Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
52 Kardasz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
53 Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
54 Matulewicz Magda Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
55 Wnorowski Konrad Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
56 Kobyliński Patryk Kobyliński Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
57 Grochowski Grzegorz Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
58 Kowalewicz Emilia Maria Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
59 Sakowicz Martyna Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
60 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
61 Cimoch Julita Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
62 Wnuczko Anna Wasilków Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
63 Śliżewski Adam Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
64 Waśkiel Kamil Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
65 Lenkiewicz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
66 Teleszewska Bozena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
67 Radziszewski Patryk Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
68 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
69 Bolesta Ernest Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
70 Gibulska Nika Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
71 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
72 Romek Maciej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
73 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
74 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
75 Woronowicz Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
76 Masłowska Paula Zabłudów Bieg główny 3 km opłacono BM
77 Ciunczyk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
78 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
79 Bartoszewicz Daniel Krasne Bieg główny 3 km opłacono BM
80 Mądry Bożena Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
81 Roszkowski Mateusz Noski Śnietne Bieg główny 3 km opłacono BM
82 Perkowski Jakub Sokoły Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
83 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny 3 km Farmacja Tarchomin opłacono BM
84 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
85 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Bieg główny 3 km opłacono BM
86 Grodzka Urszula Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
87 Grodzki PRZEMYSŁAW Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
88 Antonienko Maciej Białystok Bieg główny 3 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
89 Baturo Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
90 Mozolewski Jakub Sowlany Bieg główny 3 km Sokólski Klub Kolarski „Sokół” opłacono BM
91 Pawłowska Julia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
92 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
93 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg główny 3 km opłacono BM
94 Hołowienko Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
95 Borowski Krystian Białystok Bieg główny 3 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
96 Urzędowski Krzysztof Sobolewo Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
97 Chołodowski Piotr Chołodowski Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
98 Czeczko Pawel Grodno Bieg główny 3 km Sokol-Grodno limit osiągnięty
99 Mróz Andrzej Sobolewo Bieg główny 3 km opłacono BM
100 Drężek Andrzej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM


Wyświetleń: 24252

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ