Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radziwonska Klaudia | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
2 | Dzwil Izabela Dzwil | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
3 | Skutnik - Borys Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
4 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
5 | Kardasz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
6 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
7 | Ćwikła Mariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
8 | Mozerys-Ćwikła Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
9 | Koszel Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
10 | Chołodowski Piotr Chołodowski | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
11 | Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
12 | Świsłocka Beata | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
13 | Skarżyński Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
14 | Hołowienko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
15 | Pietrzycka Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
16 | ŻARSKA-KOPRAS ANIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
17 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
18 | Mądry Bożena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
19 | Utko Justyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
20 | Lisowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
21 | Drężek Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
22 | Kadłubowska Sandra | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
23 | Borowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
24 | Radziszewski Patryk | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Instapage | opłacono BM |
25 | Chomutowska Katarzyna Chomutowska | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
26 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
27 | Ozimko Mateusz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Dom Powrotu | opłacono BM |
28 | Siemieniuk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH | opłacono BM |
29 | Teleszewska Bozena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
30 | Kobyliński Patryk Kobyliński | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
31 | Fadrowska Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
32 | Borysiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
33 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
34 | Skibiński Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ZSM Białystok | opłacono BM |
35 | Sokół-Kraśnicka Kamila | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
36 | Romańczuk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ZSM Białystok | opłacono BM |
37 | Cimoch Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
38 | Antonienko Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM |
39 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
40 | Sadowska Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
41 | Kikolska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
42 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
43 | waszczeniuk paweł | białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Itoner.pl | opłacono BM |
44 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
45 | Lindebny Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
46 | Śliżewski Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Instapage | opłacono BM |
47 | Waśkiel Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Instapage | opłacono BM |
48 | Filipowicz Gustaw | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
49 | Grochowski Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
50 | Kondraciuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Kondraciuk Team | opłacono BM |
51 | Grochowska Paula | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
52 | Sakowicz Martyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
53 | Hakało-Klepacka Jolanta | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
54 | Bielawski Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
55 | Grochowski Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
56 | Woronowicz Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
57 | Monach Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
58 | SIEŃKO KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | AGR Podlasie | opłacono BM |
59 | Dąbrowski Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
60 | Kostro Martyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
61 | Domanowska Gabriela | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
62 | renberg-rogowska marta | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
63 | Kowalewicz Emilia Maria | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
64 | Gołębiewska Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
65 | Romek Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
66 | Baturo Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
67 | Żakowska Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
68 | Oleksza Natalia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
69 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
70 | Waszczuk Kasia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
71 | Żuk Magda | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
72 | Klim Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
73 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
74 | Demczuk Natalia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono BM |
75 | Gałeczka Nowicka Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
76 | Gryko Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
77 | Popławska Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
78 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
79 | Wnorowski Konrad | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
80 | Kozłowski Bartek | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
81 | Kozłowska Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
82 | Sawicka Paulina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
83 | Rutkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
84 | Płóciennik Monika | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
85 | Gawieńczyk Karol | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
86 | Korejwo Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Dentsu Aegis Runners | |
87 | Marciszewska Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Isobar | |
88 | Kamiński Sebastian | Chraboły | Polska | Bieg główny 3 km | ||
89 | Pietrowska Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 3 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
90 | Klimowicz Sobolewska Honorata Klimowicz Sobolewska | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
91 | Opara Roman | Czarna Wieś | Polska | Bieg główny 3 km | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
92 | Opara Maria | Czarna Wieś | Polska | Bieg główny 3 km | Morsy Czarna Wieś | opłacono BM |
93 | Stokowska Dominika | Dąbrowa Moczydły | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
94 | Radziszewska Joanna | Fasty | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
95 | Drężek Patryk | Giby | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
96 | OSOWICZ KAROLINA | GRABÓWKA | Polska | Bieg główny 3 km | Isobar | |
97 | Motyka Krzysztof | Grabówka | Polska | Bieg główny 3 km | Outdoor Training | opłacono BM |
98 | Czeczko Pawel | Grodno | Białoruś | Bieg główny 3 km | Sokol-Grodno | |
99 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
100 | Czarkowska Agnieszka | Jabłoń-Dąbrowa | Bieg główny 3 km | HOUSE OF POLAND | opłacono BM |
Wyświetleń: 42032