I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
2 Radziwonska Klaudia Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
3 Żakowska Urszula Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
4 Grochowski Michał Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
5 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
6 Korejwo Michał Białystok Bieg główny 3 km Dentsu Aegis Runners limit osiągnięty
7 Świsłocka Beata Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
8 Dąbrowski Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
9 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
10 Kondraciuk Paweł Białystok Bieg główny 3 km Kondraciuk Team opłacono BM
11 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
12 Oleksza Natalia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
13 Kadłubowska Sandra Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
14 Marciszewska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
15 Koszel Piotr Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
16 Kostro Martyna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
17 waszczeniuk paweł białystok Bieg główny 3 km Itoner.pl opłacono BM
18 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
19 Skarżyński Rafał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
20 Gołębiewska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
21 Waszczuk Kasia Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
22 Żuk Magda Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
23 Bielawski Robert Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
24 Siemieniuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH opłacono BM
25 Domanowska Gabriela Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
26 Romańczuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
27 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
28 Skibiński Kamil Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
29 Pietrzycka Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
30 renberg-rogowska marta BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km opłacono BM
31 Lisowska Agnieszka Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
32 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
33 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
34 Lindebny Łukasz Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
35 ŻARSKA-KOPRAS ANIA BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
36 Skutnik - Borys Agnieszka Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
37 Sadowska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
38 Grochowska Paula Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
39 Kardasz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
40 Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
41 Wnorowski Konrad Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
42 Kobyliński Patryk Kobyliński Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
43 Grochowski Grzegorz Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
44 Kowalewicz Emilia Maria Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
45 Sakowicz Martyna Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
46 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
47 Cimoch Julita Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
48 Śliżewski Adam Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
49 Waśkiel Kamil Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
50 Lenkiewicz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
51 Teleszewska Bozena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
52 Radziszewski Patryk Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
53 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
54 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
55 Romek Maciej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
56 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
57 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
58 Woronowicz Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
59 Ciunczyk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
60 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
61 Mądry Bożena Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
62 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
63 Antonienko Maciej Białystok Bieg główny 3 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
64 Baturo Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
65 Pawłowska Julia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
66 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
67 Hołowienko Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
68 Borowski Krystian Białystok Bieg główny 3 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
69 Chołodowski Piotr Chołodowski Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
70 Drężek Andrzej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
71 Falkowska Martyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
72 Utko Justyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
73 Borysiewicz Paweł Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
74 Monach Katarzyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
75 Popławska Ewa Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
76 Kikolska Ewelina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
77 Fadrowska Dorota Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
78 Sawicka Paulina Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
79 Rutkowski Marcin Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
80 Płóciennik Monika Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
81 Kirpsza Barbara Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
82 Gawieńczyk Karol Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
83 Ozimko Mateusz Białystok Bieg główny 3 km Dom Powrotu opłacono BM
84 Ćwikła Mariusz Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
85 Mozerys-Ćwikła Małgorzata Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
86 SIEŃKO KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km AGR Podlasie opłacono BM
87 Filipowicz Gustaw Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
88 Kamiński Sebastian Chraboły Bieg główny 3 km limit osiągnięty
89 Klimowicz Sobolewska Honorata Klimowicz Sobolewska Czarna Białostocka Bieg główny 3 km opłacono BM
90 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg główny 3 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
91 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny 3 km Maratonka Grajewo opłacono BM
92 Opara Maria Czarna Wieś Bieg główny 3 km Morsy Czarna Wieś opłacono BM
93 Stokowska Dominika Dąbrowa Moczydły Bieg główny 3 km opłacono BM
94 Radziszewska Joanna Fasty Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
95 Drężek Patryk Giby Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
96 OSOWICZ KAROLINA GRABÓWKA Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
97 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
98 Czeczko Pawel Grodno Bieg główny 3 km Sokol-Grodno limit osiągnięty
99 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Bieg główny 3 km opłacono BM
100 Czarkowska Agnieszka Jabłoń-Dąbrowa Bieg główny 3 km HOUSE OF POLAND opłacono BM


Wyświetleń: 24619

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ