I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antonienko Maciej Białystok Bieg główny 3 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
2 Bartoszewicz Daniel Krasne Bieg główny 3 km opłacono BM
3 Baturo Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
4 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
5 Bibułowicz Monika Suraż Bieg główny 3 km opłacono BM
6 Bielawski Robert Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
7 Bolesta Ernest Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
8 Borowski Krystian Białystok Bieg główny 3 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
9 Borysiewicz Paweł Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
10 Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
11 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny 3 km Farmacja Tarchomin opłacono BM
12 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
13 Chołodowski Piotr Chołodowski Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
14 Cimoch Julita Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
15 Ciunczyk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
16 Ćwikła Mariusz Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
17 Czarkowska Agnieszka Jabłoń-Dąbrowa Bieg główny 3 km HOUSE OF POLAND opłacono BM
18 Czeczko Pawel Grodno Bieg główny 3 km Sokol-Grodno limit osiągnięty
19 Dąbrowski Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
20 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna Bieg główny 3 km opłacono BM
21 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
22 Domanowska Gabriela Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
23 Drężek Andrzej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
24 Drężek Patryk Giby Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
25 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
26 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
27 Fadrowska Dorota Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
28 Falkowska Martyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
29 Filipowicz Gustaw Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
30 Gawieńczyk Karol Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
31 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
32 Gertruda Michał Ostrów Mazowiecka Bieg główny 3 km opłacono BM
33 Gibulska Nika Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
34 Gołębiewska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
35 Grochowska Paula Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
36 Grochowski Grzegorz Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
37 Grochowski Michał Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
38 Grodzka Urszula Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
39 Grodzki PRZEMYSŁAW Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
40 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
41 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
42 Hołowienko Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
43 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
44 Kadłubowska Sandra Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
45 Kamiński Sebastian Chraboły Bieg główny 3 km limit osiągnięty
46 Kardasz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
47 Kikolska Ewelina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
48 Kil Tomasz Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
49 Kirpsza Barbara Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
50 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
51 Klimowicz Sobolewska Honorata Klimowicz Sobolewska Czarna Białostocka Bieg główny 3 km opłacono BM
52 Kobyliński Patryk Kobyliński Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
53 Kondraciuk Paweł Białystok Bieg główny 3 km Kondraciuk Team opłacono BM
54 Korejwo Michał Białystok Bieg główny 3 km Dentsu Aegis Runners limit osiągnięty
55 Kostro Martyna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
56 Koszel Piotr Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
57 Kowalewicz Emilia Maria Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
58 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
59 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
60 Lebiedzińska Urszula Supraśl Bieg główny 3 km opłacono BM
61 Lenkiewicz Magdalena Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
62 Lindebny Łukasz Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
63 Lisowska Agnieszka Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
64 Mądry Bożena Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
65 Marciszewska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
66 Masłowska Paula Zabłudów Bieg główny 3 km opłacono BM
67 Matulewicz Magda Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
68 Medek Jakub Zaścianki Bieg główny 3 km opłacono BM
69 Monach Katarzyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
70 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
71 Mozerys-Ćwikła Małgorzata Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
72 Mozolewski Jakub Sowlany Bieg główny 3 km Sokólski Klub Kolarski „Sokół” opłacono BM
73 Mróz Andrzej Sobolewo Bieg główny 3 km opłacono BM
74 Oleksza Natalia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
75 Opara Maria Czarna Wieś Bieg główny 3 km Morsy Czarna Wieś opłacono BM
76 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny 3 km Maratonka Grajewo opłacono BM
77 OSOWICZ KAROLINA GRABÓWKA Bieg główny 3 km Isobar limit osiągnięty
78 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Bieg główny 3 km opłacono BM
79 Ozimko Mateusz Białystok Bieg główny 3 km Dom Powrotu opłacono BM
80 Pawłowska Julia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
81 Perkowski Jakub Sokoły Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
82 Pieńkowska Elwira Zastawie Bieg główny 3 km Ostrów Biega limit osiągnięty
83 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg główny 3 km 3T Białystok limit osiągnięty
84 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg główny 3 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
85 Pietrzycka Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
86 Pleskowicz Paweł Narew Bieg główny 3 km NAREW opłacono BM
87 Popławska Ewa Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
88 Puciłowska Ewa Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
89 Płóciennik Monika Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
90 Radziszewska Joanna Fasty Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
91 Radziszewski Patryk Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
92 Radziwonska Klaudia Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
93 renberg-rogowska marta BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km opłacono BM
94 Romańczuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
95 Romek Maciej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
96 Roszkowski Mateusz Noski Śnietne Bieg główny 3 km opłacono BM
97 Rutkowski Marcin Białystok Bieg główny 3 km limit osiągnięty
98 Sadowska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
99 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
100 Sakowicz Martyna Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM


Wyświetleń: 24262

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ