Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Bursiewicz Filip | Kleosin | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
2 | Jasionowski Alan | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
3 | Monach Hania | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
4 | Popławska Lidia | Białystok-Fasty | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
5 | Urzędowska Magdalena | Sobolewo | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
6 | Łuksza Szymon | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
3T Białystok | |||||||||
7 | Kraśnicka Alicja | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
8 | Gaińska Wiktoria | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
3T Total Tri Training | |||||||||
9 | Utko Wojciech | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Total Tri Training | opłacono BM | ||||
10 | Wierzbicka Natalia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Total Tri Training | opłacono BM | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
11 | Szutkiewicz Filip | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
12 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
13 | Ugolik Liwia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
14 | Ćwikła Marysia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
15 | Korycka Milena | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
16 | Koszel Ignacy | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
17 | Szczesiul Monika | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
18 | Walczak Zuzia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
DKX | |||||||||
19 | Pończocha Franciszek | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | DKX | opłacono BM | ||||
Dąbrowa Białostocka | |||||||||
20 | Lewicka Martyna | Dąbrowa Białostocka | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
21 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | |||||||||
22 | Papiernik Lenę | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | opłacono BM | ||||
HOUSE OF POLAND | |||||||||
23 | Czarkowski Daniel | Jabłoń-Dąbrowa | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | HOUSE OF POLAND | opłacono BM | ||||
Kondraciuk Team | |||||||||
24 | kondraciuk Marek | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Kondraciuk Team | opłacono BM | ||||
25 | Kondraciuk Zuzanna | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Kondraciuk Team | opłacono BM | ||||
Nadaktywni | |||||||||
26 | Rudnik Maja | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
27 | Rudnik Nela | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
Nikodem | |||||||||
28 | Udzielak Nikodem | Bialystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nikodem | opłacono BM | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
29 | Motyka Martyna | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
30 | Motyka Milena | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
PS 44 w Białymstoku | |||||||||
31 | Polak Ignacy | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | PS 44 w Białymstoku | opłacono BM | ||||
PS nr 21 | |||||||||
32 | Ordziejewska Zuzanna | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | PS nr 21 | opłacono BM | ||||
Przedszkole | |||||||||
33 | Mitroszewski Michał | Nowodworce | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Przedszkole | opłacono BM | ||||
Przedszkole Słoneczne Wasilków | |||||||||
34 | Gieros Julia | Wasilków | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Przedszkole Słoneczne Wasilków | opłacono BM | ||||
Ps81 | |||||||||
35 | Nitkowski Tymon | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Ps81 | opłacono BM | ||||
SP 5 | |||||||||
36 | Jakubowska Pola | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | SP 5 | opłacono BM | ||||
SP263 Warszawa | |||||||||
37 | Pełszyńska Weronika | Warszawa | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | SP263 Warszawa | opłacono BM | ||||
SP nr 5 | |||||||||
38 | Ordziejewska Kornelia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | SP nr 5 | opłacono BM | ||||
Sp52 | |||||||||
39 | Nitkowski Gabriel | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Sp52 | opłacono BM | ||||
Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |||||||||
40 | Wójcik Jan | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM | ||||
41 | Wójcik Marysia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM | ||||
Sp nr 9 | |||||||||
42 | Kurnyta Amelia | Bialystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Sp nr 9 | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku | |||||||||
43 | Bogusławski Mateusz | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
44 | Borysiewicz Maciek | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
45 | Chomutowski Wiktor | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
46 | Filipkowski Jan | Czarna białostocka | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
47 | Grygoruk Zuzanna | Wasilków | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
48 | Hibl Wiktor | Wasilków | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
49 | Jadczuk Ewa | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
50 | Jadczuk Tymoteusz | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
51 | Kazimierska Diana | Zambrów | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
52 | Kil Oskar | Zambrów | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
53 | KITLAS PIOTR | SOCHONIE | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
54 | Klimuk Matylda | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
55 | LINDEBNA MAJA | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
56 | Lulkiewicz Radosław | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
57 | Matulewicz Wojciech | Wasilków | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
58 | Michalewicz Zofia | Bialystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
59 | Mucha Hanna | Bialystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
60 | Nazaruk Jakub | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
61 | Orłowski Jan | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
62 | Ołowski Bartosz | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
63 | Potapo Adrian | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
64 | Półkośnik Bartosz | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
65 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
66 | Reut Filip | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
67 | Rudzińska Juliana Amelia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
68 | Sajewska Iga | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
69 | Sobolewska Dagmara | Czarna Białostocka | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
70 | Szklaruk Julia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
71 | Vytlacil Anna | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
72 | Wojewódzki Franciszek | Wasilków | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
73 | Wysocka Laura | Bialystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
74 | Zajko Julia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
75 | Zujko Michał | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
76 | Żydok Michał | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |||||
77 | Żydok Sylwia | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM |
Wyświetleń: 42063