I Przełajowy Bieg Wiosny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czajkowska Julia Bialystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP nr 5 opłacono BM
2 Koszel Nina Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
3 Ozimko Natalia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dom Powrotu opłacono BM
4 Skowroński Franciszek Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
5 Korycka Julita Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
6 Bujno Mateusz Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T UKS Sp9 Białystok opłacono BM
7 Ćwikła Zuzia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
8 Szczesiul Szymon Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
9 Kostro Zosia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
10 Mucha Zofia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
11 Rudeczko Bartosz Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
12 Karcz Marcin Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
13 Malesza Franciszek Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
14 KOPRAS JULEK BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
15 Mazuruk Katarzyna Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
16 Klimiuk Ola Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
17 Klimiuk Lidia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
18 Vytlacil Zofia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T UKS Sp9 Białystok opłacono BM
19 Polak Zuzanna BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP 12 opłacono BM
20 Dobrowolski Michał Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP 5 opłacono BM
21 Karny Sebastian Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) PIERUNY opłacono BM
22 Kobylińska Sandra Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
23 Siemieniuk Patrycja Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
24 Cimoszuk Jakub Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) APN Hattrick opłacono BM
25 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Sp 11 Białystok opłacono BM
26 Romek Marysia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
27 Kalinowska Wiktoria Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
28 Romek Hania Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
29 Szutkiewicz Karol Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
30 Jelska Anna Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T BIAŁYSTOK opłacono BM
31 CIUNCZYK Karol BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Total Tri Training opłacono BM
32 Kraśnicka Lidia BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
33 Walesiuk Maksymilian Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
34 Leszewicz Paweł Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dom Powrotu opłacono BM
35 Wiszowata Zuzanna Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP nr 43 opłacono BM
36 Lulkiewicz Urszula Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T UKS Sp9 Białystok opłacono BM
37 Zakrzewska Hanna Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
38 Gaińska Malwina Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
39 Motyka Krzysztof Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) OUTDOOR TRAINING opłacono BM
40 Jabłońska Julia Weronika Choroszcz Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T UKS Sp9 Białystok opłacono BM
41 Lewicka Lena Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dąbrowa Białostocka opłacono BM
42 Lewicki Damian Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dąbrowa Białostocka opłacono BM
43 Bursiewicz Zuzanna Kleosin Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
44 Bartoszewicz Wojtek Krasne Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
45 Jakimiuk Natalia Narew Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SKS NAREW opłacono BM
46 Kurianowicz Aleksandra Narew Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SKS NAREW opłacono BM
47 Fiedoruk Aleks Narew Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SKS NAREW opłacono BM
48 Urzędowska Kornelia Sobolewo Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok opłacono BM
49 KITLAS MAJA SOCHONIE Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
50 Bolesta Karol Wasilków Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
51 Masłowska Milena Zabłudów Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
52 Kil Marcel Zambrów Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
53 Rotmański Andrzej Szymon Złota Wieś 18 Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Szkołą Podstawową 32 Białystok opłacono BM


Wyświetleń: 25792

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ