Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
1 | Jelska Anna | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono BM | ||||
3T Białystok | |||||||||
2 | Półtorak Amelia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |||||
3 | Kraśnicka Lidia | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
4 | Grodzka Aleksandra | Zambrów | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |||||
5 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
6 | Siemieniuk Patrycja | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
7 | Rudeczko Bartosz | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
8 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
9 | Mazuruk Katarzyna | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
10 | Bursiewicz Zuzanna | Kleosin | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
11 | Urzędowska Kornelia | Sobolewo | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
12 | Gaińska Malwina | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
3T Total Tri Training | |||||||||
13 | CIUNCZYK Karol | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Total Tri Training | opłacono BM | ||||
3T UKS Sp9 Białystok | |||||||||
14 | Bujno Mateusz | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM | ||||
15 | Vytlacil Zofia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM | ||||
16 | Lulkiewicz Urszula | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM | ||||
17 | Jabłońska Julia Weronika | Choroszcz | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM | ||||
APN Hattrick | |||||||||
18 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | APN Hattrick | opłacono BM | ||||
Begimo klubas | |||||||||
19 | Slekyte Ula | Marijampole | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Begimo klubas | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
20 | Szutkiewicz Karol | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
21 | Klimiuk Lidia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
22 | Klimiuk Ola | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
23 | Skowroński Franciszek | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
24 | Koszel Nina | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
25 | Ćwikła Zuzia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
26 | Korycka Julita | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
27 | Szczesiul Szymon | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM | ||||
Dom Powrotu | |||||||||
28 | Leszewicz Paweł | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM | ||||
29 | Ozimko Natalia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM | ||||
Dąbrowa Białostocka | |||||||||
30 | Lewicka Lena | Dąbrowa Białostocka | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM | ||||
31 | Lewicki Damian | Dąbrowa Białostocka | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM | ||||
KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | |||||||||
32 | KOPRAS JULEK | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
33 | Motyka Krzysztof | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM | ||||
PIERUNY | |||||||||
34 | Karny Sebastian | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | PIERUNY | opłacono BM | ||||
SKS NAREW | |||||||||
35 | Kurianowicz Aleksandra | Narew | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM | ||||
36 | Jakimiuk Natalia | Narew | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM | ||||
37 | Fiedoruk Aleks | Narew | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM | ||||
SP 5 | |||||||||
38 | Dobrowolski Michał | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP 5 | opłacono BM | ||||
SP 12 | |||||||||
39 | Polak Zuzanna | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP 12 | opłacono BM | ||||
SP nr 5 | |||||||||
40 | Czajkowska Julia | Bialystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 5 | opłacono BM | ||||
SP nr 43 | |||||||||
41 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 43 | opłacono BM | ||||
Sp 11 Białystok | |||||||||
42 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Sp 11 Białystok | opłacono BM | ||||
Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |||||||||
43 | Wójcik Kuba | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |||||
Szkołą Podstawową 32 Białystok | |||||||||
44 | Rotmański Andrzej Szymon | Złota Wieś 18 | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Szkołą Podstawową 32 Białystok | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
45 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
46 | Karcz Marcin | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
47 | Bartoszewicz Wojtek | Krasne | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
48 | Masłowska Milena | Zabłudów | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
49 | Kil Marcel | Zambrów | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
50 | Malesza Franciszek | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
51 | Bolesta Karol | Wasilków | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
52 | Kostro Zosia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
53 | Kurnyta Amelia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | ||||||
54 | Romek Marysia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
55 | Romek Hania | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
56 | Kobylińska Sandra | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
57 | Mucha Zofia | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |||||
58 | Zakrzewska Hanna | Białystok | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM |
Wyświetleń: 42041