I Przełajowy Bieg Wiosny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
2 Kurnyta Amelia Bialystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Sp nr 9 opłacono BM
3 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
4 Oksztul Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
5 Mitroszewski Michał Nowodworce Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Przedszkole opłacono BM
6 Bohojło Kamil Ponikła Bieg główny 9 km opłacono BM
7 KITLAS MAJA SOCHONIE Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
8 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
9 KITLAS PIOTR SOCHONIE Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
10 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
11 Kitlas Dariusz Sochonie Bieg główny 9 km opłacono BM
12 Wnorowski Konrad Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
13 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię opłacono BM
14 Stolarczyk Maria Bialystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) Sp nr 9 opłacono BM
15 Śliwowska Kinga Jabłoń Rykacze Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
16 Struk Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
17 GAWRYLUK MARCIN Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
18 Falkowska Martyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
19 Bagińska Ewelina Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
20 Popławska Ewa Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
21 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Sp 11 Białystok opłacono BM
22 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
23 Wightman Agata Postołowo Bieg główny 9 km opłacono BM
24 Żmojda Jacek Supraśl Bieg główny 9 km opłacono BM
25 Kazimierska Diana Zambrów Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
26 Jadczuk Ewa BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
27 Jadczuk Tymoteusz BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
28 Klimiuk Lidia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
29 Klimiuk Ola Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Białystok Biega Team opłacono BM
30 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
31 Bogdanowicz Tomasz kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
32 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
33 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
34 Sadowski Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
35 Krukowski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
36 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
37 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec Bieg główny 9 km opłacono BM
38 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
39 Ćwiklewska Barbara Kuźnica Bieg główny 9 km opłacono BM
40 Adamski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
41 Koylińska Nikola Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) opłacono BM
42 Kobylińska Sandra Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
43 Łapuć Szymon Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) SSP NR 3 opłacono BM
44 Gertruda Michał Ostrów Mazowiecka Bieg główny 3 km opłacono BM
45 Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
46 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
47 Reut Filip Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
48 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Bieg główny 9 km opłacono BM
49 Gałązka Agnieszka Łomża Bieg główny 9 km Akademia Sportu Medyk opłacono BM
50 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
51 Hibl Wiktor Wasilków Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
52 Przemielewska Urszula Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
53 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
54 Żydok Michał Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
55 Żydok Sylwia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
56 Klim Dawid Białystok Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) opłacono BM
57 Tyszkiewicz Kinga 16_020 Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
58 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
59 Grygoruk Zuzanna Wasilków Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
60 Tichoniuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
61 ORZECHOWSKI MARCEL BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) opłacono BM
62 Szydłowski Jan Czarna Białostocka Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
63 Szydłowska Ewa Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
64 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
65 Niewiński Piotr Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
66 Żuk Magda Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
67 Waszczuk Kasia Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
68 Falkowski Emil Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
69 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
70 Sobiech Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
71 Rzońca Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
72 Zach Kamil Stare Modzele Bieg główny 9 km RUN TEAM PIĄTNICA opłacono BM
73 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
74 Wiński Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
75 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
76 Filipkowski Jan Czarna białostocka Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
77 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków Bieg główny 9 km opłacono BM
78 Wójcik Rafał Białystok Bieg główny 9 km Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
79 Wójcik Jan Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
80 Wójcik Marysia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Spartanie dzieciom / Nadaktywni opłacono BM
81 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team opłacono BM
82 Birycki Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
83 Sadowski Maciej Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
84 Turowski Adam Białystok Bieg główny 9 km Iron Brothers Kettlebell opłacono BM
85 Oleksza Natalia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
86 Dworakowski Piotr Kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
87 Zajko Julia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
88 Żakowska Urszula Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
89 Stankiewicz Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
90 PÓŁKOŚNIK Adam Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
91 Wysocka Laura Bialystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) opłacono BM
92 Pończocha Franciszek Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) DKX opłacono BM
93 Baturo Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
94 Romek Hania Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
95 Romek Marysia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) opłacono BM
96 Romek Zosia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) opłacono BM
97 Romek Maciej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
98 Meclik Adrian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
99 Sapieha Anna Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
100 Stocka Joanna Kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM


Wyświetleń: 15166

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ