Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Struk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
2 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
3 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
4 | Krukowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
5 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
6 | Gałeczka Nowicka Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
7 | Gryko Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
8 | Bogdanowicz Tomasz | kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
9 | Jadczuk Tymoteusz | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
10 | Jadczuk Ewa | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
11 | Kazimierska Diana | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
12 | Żmojda Jacek | Supraśl | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
13 | Wightman Agata | Postołowo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
14 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
15 | Dzwil Izabela Dzwil | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
16 | Wnorowski Konrad | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
17 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
18 | Kozłowski Bartek | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
19 | KITLAS PIOTR | SOCHONIE | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
20 | Kozłowska Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
21 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | ||
22 | Bohojło Kamil | Ponikła | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
23 | Oksztul Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
24 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
25 | Ćwiklewska Barbara | Kuźnica | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
26 | Grygoruk Zuzanna | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
27 | Klim Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
28 | Klim Dawid | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | opłacono BM | |
29 | Żydok Sylwia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
30 | Żydok Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
31 | Kobyliński Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
32 | Przemielewska Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
33 | ORZECHOWSKI MARCEL | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
34 | Hibl Wiktor | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
35 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
36 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
37 | Reut Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
38 | Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
39 | Koylińska Nikola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
40 | Kobylińska Sandra | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
41 | Gertruda Michał | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
42 | Adamski Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
43 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
44 | Ołowski Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
45 | Zakrzewska Hanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
46 | Mucha Zofia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
47 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
48 | Mucha Hanna | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
49 | Kardasz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
50 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
51 | Vytlacil Anna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
52 | Rogowicki Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
53 | Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
54 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
55 | Łasak Ela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
56 | Hajwos Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
57 | Kuś Gabriela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
58 | Kuś Artur | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
59 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
60 | Świsłocka Beata | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
61 | Skarżyński Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
62 | Masłowska Milena | Zabłudów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
63 | Masłowska Paula | Zabłudów | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
64 | Bartoszewicz Daniel | Krasne | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
65 | Bartoszewicz Wojtek | Krasne | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
66 | Świsłowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
67 | Walenciej Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
68 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
69 | Czajkowski Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
70 | Mróz Andrzej | Sobolewo | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
71 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
72 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
73 | Hołowienko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
74 | Sajewska Iga | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
75 | Wołosiewicz Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
76 | Pietrzycka Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
77 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
78 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
79 | Świsłocki Piotr | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
80 | Radziwonska Klaudia | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
81 | Gołębiowski Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
82 | Snarski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
83 | Drężek Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
84 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
85 | Półkośnik Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
86 | Rudzińska Juliana Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
87 | Szymborewicz Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
88 | Wołosiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
89 | LINDEBNA MAJA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
90 | Zujko Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
91 | Kadłubowska Sandra | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
92 | Lulkiewicz Radosław | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
93 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
94 | wasilewska ewa | białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
95 | Wierzba Elżbieta | Osowicze | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
96 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
97 | Ludew Igor | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
98 | Potapo Adrian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
99 | Łupiński Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
100 | Wiśniewski Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 42066