Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Juvenia Białystok | opłacono BM |
2 | Tyszkiewicz Kinga | 16_020 | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
3 | Chmielewska Edyta | Augustów | Polska | Bieg główny 9 km | Żandarmeria Wojskowa | |
4 | Wlasow Wojciech | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | DZIOBAK TEAM | opłacono BM |
5 | Gryc Alina | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
6 | Wysocka Laura | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
7 | Sadowski Maciej | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
8 | Dzwil Izabela Dzwil | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
9 | Stolarczyk Maria | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Sp nr 9 | opłacono BM |
10 | Kurnyta Amelia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Sp nr 9 | opłacono BM |
11 | Udzielak Nikodem | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nikodem | opłacono BM |
12 | Mucha Hanna | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
13 | Czajkowski Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
14 | Czajkowska Julia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 5 | opłacono BM |
15 | Radziwonska Klaudia | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
16 | Dobrzyński Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
17 | Michalewicz Zofia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
18 | Michalewicz Gabriela | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
19 | Skutnik - Borys Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
20 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Białystok Biega Team | opłacono BM |
21 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
22 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Kondraciuk Team | opłacono BM |
23 | kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | Kondraciuk Team | opłacono BM |
24 | kondraciuk Marek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Kondraciuk Team | opłacono BM |
25 | Kalinowski Dawid | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T Białystok | opłacono BM |
26 | Cybulko Antoni | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T Białystok | opłacono BM |
27 | Karny Sebastian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | PIERUNY | opłacono BM |
28 | Jelska Anna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono BM |
29 | Potapo Artur | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | 3T Białystok | opłacono BM |
30 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
31 | Ołowski Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
32 | Zakrzewska Hanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
33 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
34 | Mucha Zofia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
35 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
36 | Jasionowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
37 | Jasionowski Alan | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM |
38 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | |
39 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | AnarchoRunners | opłacono BM |
40 | Kardasz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
41 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
42 | Ćwikła Mariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
43 | Mozerys-Ćwikła Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
44 | Gaińska Malwina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
45 | Gaińska Wiktoria | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
46 | Koszel Nina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
47 | Koszel Ignacy | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
48 | Korycka Julita | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
49 | Korycka Milena | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
50 | Bujno Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
51 | Ćwikła Zuzia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
52 | Ćwikła Marysia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
53 | Koszel Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
54 | Szczesiul Monika | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
55 | Szczesiul Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
56 | Vytlacil Zofia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
57 | Vytlacil Anna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
58 | Rogowicki Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
59 | Żabiuk Janusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM |
60 | Chołodowski Piotr Chołodowski | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
61 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono BM |
62 | Osiekowicz Oskar | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
63 | Sadowska Ula | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 14 Białystok | opłacono BM |
64 | Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
65 | Mazuruk Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
66 | Łasak Ela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
67 | Hajwos Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
68 | Kuś Gabriela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
69 | Kuś Artur | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
70 | Derda Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Białystok | opłacono BM |
71 | Ordziejewska Zuzanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | PS nr 21 | opłacono BM |
72 | Ordziejewska Kornelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | SP nr 5 | opłacono BM |
73 | Świsłocka Beata | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
74 | Skarżyński Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
75 | Gołębiowska Joanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP14 Białystok | opłacono BM |
76 | Świsłowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
77 | Walenciej Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
78 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
79 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | opłacono BM |
80 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM |
81 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
82 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
83 | Hołowienko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
84 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WINLAND | opłacono BM |
85 | Niemiec Gabriela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 14 Białystok | opłacono BM |
86 | Sajewska Iga | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
87 | Monach Hania | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM |
88 | Wołosiewicz Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
89 | Pietrzycka Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
90 | Karacz Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Drapieżnik | opłacono BM |
91 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
92 | ŻARSKA-KOPRAS ANIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
93 | KOPRAS MARYSIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
94 | KOPRAS JULEK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
95 | Grodzki Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
96 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
97 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
98 | CIUNCZYK Karol | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
99 | Mądry Bożena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
100 | Utko Justyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
Wyświetleń: 42033