Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Kurel Edyta | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
202 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
203 | waszczeniuk paweł | białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Itoner.pl | opłacono BM |
204 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
205 | Klimuk Izabela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
206 | Klimuk Matylda | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
207 | Klimuk Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
208 | Walczak Zuzia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
209 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
210 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
211 | Matulewicz Wojciech | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
212 | Wigda Tomek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i pomocni | opłacono BM |
213 | Ugolik Liwia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Biegam bo lubię | opłacono BM |
214 | Woźniak Sebastian | Czarna białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Farmer | opłacono BM |
215 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Farmer | opłacono BM |
216 | Plichta Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Ostra Trójka | opłacono BM |
217 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
218 | Kikolska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
219 | Sadowska Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
220 | Wawreniuk Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Znienacka | opłacono BM |
221 | Medek Jakub | Zaścianki | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
222 | Raubo Sebastian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 32 | limit osiągnięty |
223 | Raubo Paulina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 32 | limit osiągnięty |
224 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
225 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
226 | Motyka Martyna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
227 | Motyka Milena | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
228 | Kułakowski Oliwier | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
229 | Roszko Patryk | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
230 | LEBIEDZIŃSKI MARCIN | Supraśl | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
231 | Wlasow Wojciech | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | DZIOBAK TEAM | opłacono BM |
232 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
233 | Szklanko Sylwia | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
234 | Garkowski Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP32 | opłacono BM |
235 | Garkowski Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
236 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Bieg główny 9 km | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
237 | Malesza Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
238 | Roszkowski Mateusz | Noski Śnietne | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
239 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
240 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
241 | Szachowicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
242 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | |
243 | Skowroński Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
244 | Lebiedziński Dawid | Supraśl | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | opłacono BM | |
245 | Lebiedziński Gabriel | Supraśl | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
246 | Leończuk Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Leospeed | opłacono BM |
247 | Lebiedzińska Urszula | Supraśl | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
248 | Leończuk Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
249 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
250 | Antonienko Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM |
251 | Zarachowicz Sylwester | Kuźnica | Polska | Bieg główny 9 km | ||
252 | Mroczkowski Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
253 | Cimoch Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
254 | Ulianowski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
255 | Szuberski Patryk | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
256 | Wiereszka Maja | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
257 | Grzymała Eliza | Czerwonki | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
258 | Pietrowska Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 3 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
259 | Wakulewski Karol Wakulewski | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
260 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
261 | Romańczuk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ZSM Białystok | opłacono BM |
262 | Klepacki Marcin | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
263 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T BIAŁYSTOK | |
264 | Nitkowski Tymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Ps81 | opłacono BM |
265 | Nitkowski Gabriel | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Sp52 | opłacono BM |
266 | Salamończyk Piotr | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | ||
267 | Jakubowska Pola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | SP 5 | opłacono BM |
268 | Buczyński Oliwier | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
269 | Puciłowska Ewa | Wasilków | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
270 | Puciłowski Michał | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
271 | Kil Oskar | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
272 | Kil Marcel | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
273 | Kamiński Stanisław | Mońki | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
274 | Kil Tomasz | Zambrów | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
275 | Rogowicka Joanna | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 2R | opłacono BM |
276 | Chimkowska Dominika | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni - Fundacja | opłacono BM |
277 | Mozolewski Jakub | Sowlany | Polska | Bieg główny 3 km | Sokólski Klub Kolarski „Sokół” | opłacono BM |
278 | Kraśnicka Alicja | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM |
279 | Kraśnicka Lidia | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
280 | Sokół-Kraśnicka Kamila | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
281 | Skibiński Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ZSM Białystok | opłacono BM |
282 | wysocki mariusz | bielsk podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
283 | Gryko Kamila | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
284 | Rudnik Nela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nadaktywni | opłacono BM |
285 | Rudnik Maja | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Nadaktywni | opłacono BM |
286 | Zinówko Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
287 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
288 | Leszewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM |
289 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
290 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
291 | Papiernik Lenę | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica | opłacono BM |
292 | Borysiewicz Maciek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
293 | Borysiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
294 | Zdanowicz Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
295 | Lewczuk Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
296 | Orłowski Jan | Białystok | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | ||
297 | Siemińska Klaudia | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
298 | Szeluga Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | CFB | opłacono BM |
299 | Baranowska Gabriela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
300 | Fadrowska Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 42045