Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Sańczyk Olaf | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | UKS HUBAL BIAŁYSTOK Sp32 | limit osiągnięty |
302 | Kobyliński Patryk Kobyliński | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
303 | Stokowska Dominika | Dąbrowa Moczydły | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
304 | Nazaruk Jakub | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
305 | Teleszewska Bozena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
306 | Szklaruk Julia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
307 | Lewicki Damian | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM |
308 | Lewicka Martyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM |
309 | Karcz Wojciech | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
310 | Lewonik Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
311 | Grodzki PRZEMYSŁAW | Zambrów | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
312 | Grodzka Aleksandra | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |
313 | Grodzka Urszula | Zambrów | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
314 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | RKB Hajnówka | opłacono BM |
315 | Karcz Marcin | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
316 | Siemieniuk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH | opłacono BM |
317 | Stefański Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
318 | Michalewicz Gabriela | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
319 | Michalewicz Zofia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
320 | Lewicka Lena | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM |
321 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
322 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Outdoor Training | opłacono BM |
323 | Ozimko Natalia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM |
324 | Ozimko Mateusz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Dom Powrotu | opłacono BM |
325 | Dobrzyński Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
326 | Siemieniuk Patrycja | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
327 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
328 | Chomutowska Katarzyna Chomutowska | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
329 | Chomutowski Wiktor | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
330 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Korona Nieruchomości | opłacono BM |
331 | Wiśniewski Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
332 | Łupiński Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
333 | Radziszewski Patryk | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Instapage | opłacono BM |
334 | Potapo Adrian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
335 | Borowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
336 | Ludew Igor | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
337 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
338 | Wierzba Elżbieta | Osowicze | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
339 | wasilewska ewa | białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
340 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
341 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Juvenia Białystok | opłacono BM |
342 | Girtler Damian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
343 | Szafraniec Dagmara | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
344 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
345 | Lulkiewicz Radosław | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
346 | Lulkiewicz Urszula | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
347 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Pędziwiatr Białystok | |
348 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
349 | Sienkiewicz Marcin | Łapy | Polska | Bieg główny 9 km | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
350 | Bogusławski Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku | opłacono BM |
351 | Kadłubowska Sandra | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
352 | Zujko Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
353 | Dederko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | DedeTeam | opłacono BM |
354 | LINDEBNA MAJA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
355 | Wołosiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
356 | Szymborewicz Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
357 | Rudziński Bogdan | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
358 | Rudeczko Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
359 | Rudzińska Juliana Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
360 | Półkośnik Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
361 | Steuer Sylwester | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
362 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | APN Hattrick | opłacono BM |
363 | Wierzbicka Natalia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
364 | Kulik Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
365 | Polak Zuzanna | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP 12 | opłacono BM |
366 | Polak Ignacy | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | PS 44 w Białymstoku | opłacono BM |
367 | POLAK ROBERT | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
368 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 43 | opłacono BM |
369 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
370 | Drężek Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
371 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
372 | Snarski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
373 | Fiedoruk Aleks | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
374 | Kurianowicz Aleksandra | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
375 | Jakimiuk Natalia | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
376 | Kutuzova Hanna | Makówka | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | SKS NAREW | opłacono BM |
377 | Mateusz Chodakowski | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | SKS NAREW | opłacono BM |
378 | Baczyński Tomasz | Klejniki | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SKS NAREW | opłacono BM |
379 | Łuksza Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Białystok | opłacono BM |
380 | Gołębiowski Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 50 | opłacono BM |
381 | Gołębiowski Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
382 | Radziwonska Klaudia | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
383 | Lisowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
384 | Świsłocki Piotr | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
385 | Utko Wojciech | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
386 | Utko Justyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
387 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
388 | Mądry Bożena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
389 | CIUNCZYK Karol | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
390 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
391 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
392 | Grodzki Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T Białystok | opłacono BM |
393 | KOPRAS JULEK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
394 | KOPRAS MARYSIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
395 | ŻARSKA-KOPRAS ANIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
396 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
397 | Karacz Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Drapieżnik | opłacono BM |
398 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
399 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | ||
400 | Pietrzycka Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 42070