Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
2 | Kurnyta Amelia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Sp nr 9 | opłacono BM |
3 | Motyka Krzysztof | Grabówka | Polska | Bieg główny 3 km | Outdoor Training | opłacono BM |
4 | Oksztul Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
5 | Mitroszewski Michał | Nowodworce | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Przedszkole | opłacono BM |
6 | Bohojło Kamil | Ponikła | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
7 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | ||
8 | Kozłowska Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
9 | KITLAS PIOTR | SOCHONIE | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
10 | Kozłowski Bartek | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
11 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
12 | Wnorowski Konrad | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
13 | Grygorczyk Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Biegam bo lubię | opłacono BM |
14 | Stolarczyk Maria | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Sp nr 9 | opłacono BM |
15 | Śliwowska Kinga | Jabłoń Rykacze | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
16 | Struk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
17 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
18 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
19 | Bagińska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
20 | Popławska Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
21 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Sp 11 Białystok | opłacono BM |
22 | ZAJKOWSKA MARTA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | opłacono BM |
23 | Wightman Agata | Postołowo | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
24 | Żmojda Jacek | Supraśl | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
25 | Kazimierska Diana | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
26 | Jadczuk Ewa | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
27 | Jadczuk Tymoteusz | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
28 | Klimiuk Lidia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM |
29 | Klimiuk Ola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM |
30 | Kraszewska Milena | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
31 | Bogdanowicz Tomasz | kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
32 | Gryko Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
33 | Gałeczka Nowicka Anna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
34 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
35 | Krukowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
36 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
37 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
38 | Demczuk Natalia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono BM |
39 | Ćwiklewska Barbara | Kuźnica | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
40 | Adamski Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
41 | Koylińska Nikola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
42 | Kobylińska Sandra | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
43 | Łapuć Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SSP NR 3 | opłacono BM |
44 | Gertruda Michał | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
45 | Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
46 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
47 | Reut Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
48 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
49 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | Bieg główny 9 km | Akademia Sportu Medyk | opłacono BM |
50 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
51 | Hibl Wiktor | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
52 | Przemielewska Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
53 | Kobyliński Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
54 | Żydok Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
55 | Żydok Sylwia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
56 | Klim Dawid | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 1600 m (2006-2005) | opłacono BM | |
57 | Tyszkiewicz Kinga | 16_020 | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
58 | Klim Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
59 | Grygoruk Zuzanna | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
60 | Tichoniuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
61 | ORZECHOWSKI MARCEL | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
62 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
63 | Szydłowska Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
64 | Dzwil Izabela Dzwil | Bialystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
65 | Niewiński Piotr | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
66 | Żuk Magda | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
67 | Waszczuk Kasia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
68 | Falkowski Emil | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny 9 km | WORD Białystok Team | opłacono BM |
69 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | opłacono BM |
70 | Sobiech Robert | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
71 | Rzońca Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
72 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | Bieg główny 9 km | RUN TEAM PIĄTNICA | opłacono BM |
73 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Szybcy i Pomocni | opłacono BM |
74 | Wiński Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
75 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
76 | Filipkowski Jan | Czarna białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
77 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
78 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM |
79 | Wójcik Jan | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM |
80 | Wójcik Marysia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | opłacono BM |
81 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | aktywnie w mieście team | opłacono BM |
82 | Birycki Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
83 | Sadowski Maciej | Bialystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
84 | Turowski Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Iron Brothers Kettlebell | opłacono BM |
85 | Oleksza Natalia | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
86 | Dworakowski Piotr | Kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
87 | Zajko Julia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
88 | Żakowska Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Białystok Biega Team | opłacono BM |
89 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
90 | PÓŁKOŚNIK Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
91 | Wysocka Laura | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | opłacono BM | |
92 | Pończocha Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) | DKX | opłacono BM |
93 | Baturo Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
94 | Romek Hania | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
95 | Romek Marysia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
96 | Romek Zosia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | opłacono BM | |
97 | Romek Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono BM | |
98 | Meclik Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM | |
99 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
100 | Stocka Joanna | Kleosin | Polska | Bieg główny 9 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 42023