Impreza została odwołana

Analizując aktualną sytuację, liczbę zakażonych w Polsce i przepisy obowiązujące w związku z panującą pandemią zdecydowaliśmy się odwołać bieg ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS w roku 2020.

Jest nam niezmiernie przykro, bo bardzo liczyliśmy, że spotkamy się z Wami na starcie w sierpniu. Jednocześnie chcielibyśmy, aby bieg odbył się bez ograniczeń ilości uczestników, maseczek i z publicznością, co jest niezgodne z aktualnymi przepisami. Będzie to pierwsza edycja biegu i zależy nam, aby odbyła się ona z pełnym wykorzystaniem możliwości miejsca, jednocześnie jednak nie narażając zdrowia uczestników.

Wierzymy, że w przyszłym roku tak właśnie będzie! Mamy więcej czasu na przygotowanie i obiecujemy, że atrakcji nie zabraknie.

Wstrzymujemy się z podaniem nowego terminu, możemy jedynie zdradzić, że jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie planujemy bieg wiosną 2021.

Wszyscy zapisani uczestnicy mają zapewnione uczestnictwo w biegu w 2021 roku.

Aktualnie nie wznawiamy nowych zapisów, wstrzymujemy się do ogłoszenia nowego terminu.

Uczestnicy, którzy chcą odzyskać wpłacone pieniądze i zrezygnować z biegu otrzymają zwrot pełnej kwoty. W tej sprawie prosimy o email z danymi do przelewu (w tym nr konta) na adres: oneterminalrun@grupatne.pl
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Domeradzka Paula Gdynia 1 mila elKapitano.pl odwołano
2 Wydarty Emil Gdańsk 1 mila elKapitano.pl odwołano
3 Kuzborski Krzysztof Gdańsk 1 mila odwołano
4 Piskulska Nikola Gdynia 1 mila odwołano
5 Łątkowski Jerzy Gdynia 1 mila odwołano
6 Stangel Piotr Gdynia 1 mila Kontener Formy odwołano
7 Stankiewicz Karolina Bartoszyce 1 mila odwołano
8 Kolida Yurii Gdynia 5km - pierwsza 100 osób odwołano
9 Pobłocka Lucyna Tczew 1 mila odwołano
10 Brodnicki Tomasz Gdańsk 1 mila odwołano
11 Jasionowska Małgorzata Gdańsk 1 mila odwołano
12 Tomczyk Agata Bydgoszcz 1 mila SLKB odwołano
13 Mendel Patryk Bydgoszcz 1 mila SLKB odwołano
14 Kurczyńska-Kamińska Anna Pogórze 1 mila odwołano
15 Burnicki Michał Gdynia 1 mila odwołano
16 Brych Ewa Juszkowo 1 mila odwołano
17 Tissouarine Samir Rumia 5km - pierwsza 100 osób odwołano
18 Hałat Maciej Sierpc 5km - trzecia 100 osób odwołano
19 Pawlak Dominika Pawlak Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
20 Kozłowski Witold Kosakowo 5km - trzecia 100 osób odwołano
21 Krause Michał Gdynia 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners odwołano
22 Gołdyś Kamil Ciechanów 5km - trzecia 100 osób Jeszcze tylko 200 metrów odwołano
23 PRYZMONT PIOTR REDA 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners odwołano
24 Knapp Krzysztof Gdansk 5km - trzecia 100 osób odwołano
25 Kostencka Izabella Poznań 5km - trzecia 100 osób Box Logistics odwołano
26 Paciuch Michał Kosakowo 5km - trzecia 100 osób Kesekely Racing Team odwołano
27 Spodzieja Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
28 Grabowski Mariusz Pogórze 5km - trzecia 100 osób ANTRACYT Team odwołano
29 Sulima Grzegorz Olecko 5km - trzecia 100 osób odwołano
30 Krause Grzegorz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
31 Dąbrowski Piotrek Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
32 Krzewicki Sebastian Andrzej Gdynia 1 mila odwołano
33 Kraśniewski Łukasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Box Logistics odwołano
34 Budzik Maria POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics odwołano
35 Budzik Marcin POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics odwołano
36 Mańko Beata Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
37 Gorlik Konrad Gdynia 5km - trzecia 100 osób Dziabnięte Świnie odwołano
38 Klosinska Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób M&MM's team odwołano
39 Loch Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
40 Marcinkowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
41 Strzelczyk Adam Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Iron Team odwołano
42 Kalinowska Paulina Kiełpino 5km - trzecia 100 osób Akademia Biegowa Kiełpino odwołano
43 WOLIŃSKA EMILIA Czaple 1 mila ECU Worldwide odwołano
44 Jackowski Piotr Starogard Gdański 5km - trzecia 100 osób SKL Filippides odwołano
45 Stasiak Krzysztof Sopot 5km - trzecia 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISCTICS odwołano
46 Szyca Elżbieta Gdańsk 5km - trzecia 100 osób MTM TEAM odwołano
47 Cebulska Agnieszka Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
48 Suska Mikołaj Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
49 Wolska Sylwia Rumia 1 mila MTM TEAM odwołano
50 Walczak Krystian Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
51 Syrokwarz Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
52 Wolska Aleksandra Mosty 5km - trzecia 100 osób odwołano
53 Dzieciątek Martyna Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
54 Lemke Michał Gdańsk 5km - trzecia 100 osób LOTOS Running Team odwołano
55 Stark Iwona Dębogórze 5km - trzecia 100 osób odwołano
56 Teległów Łukasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób Marynarka Wojenna odwołano
57 Deja Artur Gdynia 1 mila odwołano
58 Kusiński Michał Rębiechowo 5km - trzecia 100 osób IGS odwołano
59 Nikodemczyk Patrycja Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team odwołano
60 Czapnik Adam DARŁOWO 5km - trzecia 100 osób Bike U Up odwołano
61 Sadowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób ElektroniczneZapisy.pl Team odwołano
62 Kubicki Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
63 Świeżyńska Ola Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team odwołano
64 Nowakowska Anna Nowakowska Kowale 5km - trzecia 100 osób odwołano
65 Maciejewski Tomasz Słupsk 5km - trzecia 100 osób Niezniszczalni Słupsk odwołano
66 Szumielewicz Kinga Banino 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team odwołano
67 Młodawska Marta Gdynia 1 mila odwołano
68 Szreder Bożena Rumia 5km - trzecia 100 osób odwołano
69 Tocha Michał Reda 5km - trzecia 100 osób odwołano
70 Sałata Maciej Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
71 Bieliński Dominik Nowe 5km - trzecia 100 osób Ambitious Runners Team odwołano
72 Tusk Paweł Gdynia 5km - trzecia 100 osób Akademia Marynarki Wojennej odwołano
73 Zientkiewicz Witold Banino 1 mila Elite Team odwołano
74 Paruszewski Robert Gdynia 1 mila Bojano Biega odwołano
75 Zientkiewicz Aga Banino 1 mila Elite Team odwołano
76 Wiśnicka Anna Gdynia 1 mila odwołano
77 Buczyńska Karolina Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Żarta Wataha odwołano
78 Stendera Tomasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Lotos Running Team odwołano
79 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
80 Hydzik Rafał Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
81 Hydzik Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
82 Kowal Julia Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
83 Pstrongowska Justyna Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
84 Błońska Iwona Gdynia 1 mila odwołano
85 Błoński Roman Gdynia 5km - trzecia 100 osób Kujawscy Runners odwołano
86 Pałgan Andrzej Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
87 Furmaniak Agata Gdańsk 5km - trzecia 100 osób odwołano
88 Potrykus Magdalena Reda 5km - trzecia 100 osób Czarna Zawsze Wygrywa odwołano
89 Januszko Agnieszka Januszko Gdynia 5km - trzecia 100 osób Pulsar Logistics odwołano
90 Waberska Matylda Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
91 Pawlak Dezyderia Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
92 Grabowska Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
93 Stencel Hanna Wejherowo 5km - trzecia 100 osób odwołano
94 Jastrzębski Rafał Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze odwołano
95 Zajączkowski Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
96 Miszewska Małgorzata Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze odwołano
97 meyer-szary krystian Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
98 Buszmann Tomasz Reda 1 mila Runeda odwołano
99 Kamińska Marlena Gdynia 5km - trzecia 100 osób odwołano
100 Wojdan Miroslaw Gdynia 5km - trzecia 100 osób Boot Camp Polska Gdynia odwołano


Wyświetleń: 11933

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ