Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Domeradzka Paula Gdynia 1 mila elKapitano.pl opłacono on-line
2 Wydarty Emil Gdańsk 1 mila elKapitano.pl opłacono on-line
3 Kuzborski Krzysztof Gdańsk 1 mila opłacono on-line
4 Piskulska Nikola Gdynia 1 mila opłacono on-line
5 Łątkowski Jerzy Gdynia 1 mila opłacono on-line
6 Stangel Piotr Gdynia 1 mila Kontener Formy opłacono on-line
7 Stankiewicz Karolina Bartoszyce 1 mila opłacono on-line
8 Kolida Yurii Gdynia 5km - pierwsza 100 osób opłacono on-line
9 Pobłocka Lucyna Tczew 1 mila opłacono on-line
10 Brodnicki Tomasz Gdańsk 1 mila opłacono on-line
11 Jasionowska Małgorzata Gdańsk 1 mila opłacono on-line
12 Tomczyk Agata Bydgoszcz 1 mila SLKB opłacono on-line
13 Mendel Patryk Bydgoszcz 1 mila SLKB opłacono on-line
14 Kurczyńska-Kamińska Anna Pogórze 1 mila opłacono on-line
15 Burnicki Michał Gdynia 1 mila opłacono on-line
16 Brych Ewa Juszkowo 1 mila
17 Tissouarine Samir Rumia 5km - pierwsza 100 osób opłacono on-line
18 Hałat Maciej Sierpc 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
19 Pawlak Dominika Pawlak Gdynia 5km - trzecia 100 osób
20 Kozłowski Witold Kosakowo 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
21 Krause Michał Gdynia 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners opłacono on-line
22 Gołdyś Kamil Ciechanów 5km - trzecia 100 osób Jeszcze tylko 200 metrów opłacono on-line
23 PRYZMONT PIOTR REDA 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners opłacono on-line
24 Knapp Krzysztof Gdansk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
25 Kostencka Izabella Poznań 5km - trzecia 100 osób Box Logistics opłacono on-line
26 Paciuch Michał Kosakowo 5km - trzecia 100 osób Kesekely Racing Team opłacono on-line
27 Spodzieja Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób
28 Grabowski Mariusz Pogórze 5km - trzecia 100 osób ANTRACYT Team opłacono on-line
29 Sulima Grzegorz Olecko 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
30 Krause Grzegorz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
31 Dąbrowski Piotrek Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
32 Krzewicki Sebastian Andrzej Gdynia 1 mila
33 Kraśniewski Łukasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Box Logistics opłacono on-line
34 Budzik Maria POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics opłacono on-line
35 Budzik Marcin POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics opłacono on-line
36 Mańko Beata Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
37 Gorlik Konrad Gdynia 5km - trzecia 100 osób Dziabnięte Świnie opłacono on-line
38 Klosinska Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób M&MM's team opłacono on-line
39 Loch Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób
40 Marcinkowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
41 Strzelczyk Adam Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Iron Team opłacono on-line
42 Kalinowska Paulina Kiełpino 5km - trzecia 100 osób Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
43 WOLIŃSKA EMILIA Czaple 1 mila ECU Worldwide opłacono on-line
44 Jackowski Piotr Starogard Gdański 5km - trzecia 100 osób SKL Filippides opłacono on-line
45 Stasiak Krzysztof Sopot 5km - trzecia 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISCTICS
46 Szyca Elżbieta Gdańsk 5km - trzecia 100 osób MTM TEAM opłacono on-line
47 Cebulska Agnieszka Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
48 Suska Mikołaj Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
49 Wolska Sylwia Rumia 1 mila MTM TEAM opłacono on-line
50 Walczak Krystian Gdańsk 5km - trzecia 100 osób
51 Syrokwarz Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
52 Wolska Aleksandra Mosty 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
53 Dzieciątek Martyna Gdańsk 5km - trzecia 100 osób
54 Lemke Michał Gdańsk 5km - trzecia 100 osób LOTOS Running Team opłacono on-line
55 Stark Iwona Dębogórze 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
56 Teległów Łukasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób Marynarka Wojenna opłacono on-line
57 Deja Artur Gdynia 1 mila opłacono on-line
58 Kusiński Michał Rębiechowo 5km - trzecia 100 osób IGS opłacono on-line
59 Nikodemczyk Patrycja Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team
60 Czapnik Adam DARŁOWO 5km - trzecia 100 osób Bike U Up opłacono on-line
61 Sadowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób ElektroniczneZapisy.pl Team
62 Kubicki Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
63 Świeżyńska Ola Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
64 Nowakowska Anna Nowakowska Kowale 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
65 Maciejewski Tomasz Słupsk 5km - trzecia 100 osób Niezniszczalni Słupsk opłacono on-line
66 Szumielewicz Kinga Banino 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team
67 Młodawska Marta Gdynia 1 mila opłacono on-line
68 Szreder Bożena Rumia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
69 Tocha Michał Reda 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
70 Sałata Maciej Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
71 Bieliński Dominik Nowe 5km - trzecia 100 osób Ambitious Runners Team opłacono on-line
72 Tusk Paweł Gdynia 5km - trzecia 100 osób Akademia Marynarki Wojennej
73 Zientkiewicz Witold Banino 1 mila Elite Team opłacono on-line
74 Paruszewski Robert Gdynia 1 mila Bojano Biega opłacono on-line
75 Zientkiewicz Aga Banino 1 mila Elite Team opłacono on-line
76 Wiśnicka Anna Gdynia 1 mila opłacono on-line
77 Buczyńska Karolina Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Żarta Wataha
78 Stendera Tomasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Lotos Running Team opłacono on-line
79 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
80 Hydzik Rafał Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
81 Hydzik Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
82 Kowal Julia Gdynia 5km - trzecia 100 osób
83 Pstrongowska Justyna Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
84 Błońska Iwona Gdynia 1 mila opłacono on-line
85 Błoński Roman Gdynia 5km - trzecia 100 osób Kujawscy Runners opłacono on-line
86 Pałgan Andrzej Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
87 Furmaniak Agata Gdańsk 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
88 Potrykus Magdalena Reda 5km - trzecia 100 osób Czarna Zawsze Wygrywa opłacono on-line
89 Januszko Agnieszka Januszko Gdynia 5km - trzecia 100 osób Pulsar Logistics opłacono on-line
90 Waberska Matylda Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
91 Pawlak Dezyderia Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
92 Grabowska Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
93 Stencel Hanna Wejherowo 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
94 Jastrzębski Rafał Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze opłacono on-line
95 Zajączkowski Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
96 Miszewska Małgorzata Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze opłacono on-line
97 meyer-szary krystian Gdynia 5km - trzecia 100 osób
98 Buszmann Tomasz Reda 1 mila Runeda opłacono on-line
99 Kamińska Marlena Gdynia 5km - trzecia 100 osób opłacono on-line
100 Wojdan Miroslaw Gdynia 5km - trzecia 100 osób Boot Camp Polska Gdynia


Wyświetleń: 16539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ