Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 358 | Sychowski Kamil | Bojano | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
2 | 22 | Bienkowska Katarzyna | Gdansk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
3 | 87 | Drej Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
4 | 248 | Mackiewicz Izabela | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
5 | 196 | Kowalik Katarzyna Kowalik | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
6 | 25 | Blew Wojciech | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
7 | 352 | Strzelczyk Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
8 | 307 | Pretwic-Krajewska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
9 | 274 | Niecko Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | KInO REKIN | opłacono on-line | |
10 | 339 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
11 | 314 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
12 | 306 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |
13 | 135 | Grunert Krzysztof Grunert | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Metalowiec436 | opłacono on-line | |
14 | 137 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Wymiatacze | opłacono on-line | |
15 | 328 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
16 | 26 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | TriMama Team | opłacono on-line | |
17 | 364 | Szczerbiński Paweł | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
18 | 213 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Ultra Way Team | opłacono on-line | |
19 | 32 | BOGUSZEWSKI RADOMIR | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Gdyńskie Pingwiny | opłacono on-line | |
20 | 31 | Boguszewska Aleksandra | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Gdyńskie Pingwiny | opłacono on-line | |
21 | 287 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Step by step trojmiasto | opłacono on-line | |
22 | 390 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Team Deaf | opłacono on-line | |
23 | 38 | Braszka Łukasz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
24 | 124 | Górecki Roman | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
25 | 403 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | |
26 | 363 | SZCZERBIŃSKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
27 | 414 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
28 | 311 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Elite Team | opłacono on-line | |
29 | 381 | Tartas Marcin | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
30 | 380 | Tartas Karolina | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
31 | 139 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
32 | 83 | Domzała Paweł Domzała | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Kontener Formy | opłacono on-line | |
33 | 182 | Kędzierska Agata | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
34 | 100 | Ficht Martyna | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
35 | 176 | Karpiusz Edyta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
36 | 16 | Bartoszewicz Sylwia | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
37 | 427 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | MRT/ Motywatornia Team | opłacono on-line | |
38 | 129 | Grabus Mateusz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | GT Air & Ocean | opłacono on-line | |
39 | 278 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
40 | 77 | Deja Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
41 | 15 | Bartoszewicz Robert | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
42 | 372 | Szrot Aneta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
43 | 171 | Kandzora Weronika | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
44 | 113 | Garboś Laura | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
45 | 13 | Baran Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
46 | 81 | Dołęgowska Dorota | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
47 | 305 | Pranczke Leszek | Kębłowo | Polska | 5km - druga 100 osób | MTB Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |
48 | 154 | Jankiewicz Jakub | Kosakowo | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
49 | 180 | Kaźmierczak Beata | Kosakowo | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
50 | 285 | Palusinski Marcin | KOSAKOWO | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
51 | 296 | Płotka Łukasz | Lębork | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
52 | 172 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | |
53 | 173 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | |
54 | 174 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | |
55 | 118 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | 5km - druga 100 osób | Godlewski Runners | opłacono on-line | |
56 | 219 | Kutniewski Maciej | Otomino | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
57 | 218 | Kutniewska Anna | Otomino | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
58 | 125 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 5km - druga 100 osób | JARBUD | opłacono on-line | |
59 | 206 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | 5km - druga 100 osób | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |
60 | 389 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km - druga 100 osób | Polipack Team Gwe | opłacono on-line | |
61 | 104 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
62 | 103 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
63 | 259 | Mączkowska Wioletta | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
64 | 325 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
65 | 20 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | |
66 | 19 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | Uks Siódemka Rumia | opłacono on-line | |
67 | 141 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
68 | 10 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | 5km - druga 100 osób | Niezniszczalni Słupsk | opłacono on-line | |
69 | 374 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | 5km - druga 100 osób | Niezniszczalni Słupsk | opłacono on-line | |
70 | 334 | Sikorska Alicja | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
71 | 367 | Szlagowski Mikołaj | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
72 | 409 | Wittbrodt Kordian | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
73 | 388 | Tomiak Paweł | Szczecin | Polska | 5km - druga 100 osób | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono on-line | |
74 | 246 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
75 | 237 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | 5km - druga 100 osób | opłacono on-line | ||
76 | 165 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | 5km - druga 100 osób | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | |
77 | 116 | Glembin Aleksander | Żelistrzewo | Polska | 5km - druga 100 osób | Terramar/ Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
Wyświetleń: 40828