Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ŁĘCKI JAN GDYNIA 8,2 KM CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM darmowy udział
2 Banasiak Damian Lębork 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
3 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska 8,2 KM SP8 Słupsk darmowy udział
4 Pieper Urszula Lębork 8,2 KM darmowy udział
5 Murawska Marta Kębłowo Nowowiejskie 8,2 KM darmowy udział
6 Olejko Radosław Gdańsk 8,2 KM Step by Step Trójmiasto darmowy udział
7 Reseman Sylwia Żukowo 8,2 KM darmowy udział
8 Kopczyńska Irena Borkowo 8,2 KM Elite Team darmowy udział
9 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 8,2 KM Face Nordic Walking Team darmowy udział
10 Himmel Grażyna Gdynia 8,2 KM Każdego dnia 10 tyś.kroków ! darmowy udział
11 Himmel Mirosław Gdynia 8,2 KM Każdego dnia 10 tyś.kroków ! darmowy udział
12 Rokosz Robert Głowno 8,2 KM darmowy udział
13 Konkol Andrzej Lębork 8,2 KM KreativSport Lębork darmowy udział
14 Drywa Małgorzata Nowecin 8,2 KM darmowy udział
15 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 8,2 KM darmowy udział
16 Górska Iwona Lębork 8,2 KM Farm Frites Poland darmowy udział
17 Małszycka Barbara Lębork 8,2 KM Farm Frites Poland darmowy udział
18 Stawarz Anna Lębork 8,2 KM darmowy udział
19 Namsołek Feliks Gdynia 8,2 KM darmowy udział
20 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 8,2 KM Step by Step Trójmiasto darmowy udział
21 Koszałka Emil Lębork 8,2 KM Parowozowy darmowy udział
22 Lipski Jan Dominik Lębork 8,2 KM LKB im BRACI PETK/ Nowa Rużanka darmowy udział
23 Ostrówka Waldemar Lębork 8,2 KM LKB im BRACI PETK darmowy udział
24 Zientkiewicz Witold Banino 8,2 KM Elite Team darmowy udział
25 Zientkiewicz Aga Banino 8,2 KM Elite Team darmowy udział
26 Jastrzębski Arnold Nowęcin 8,2 KM darmowy udział
27 Sibik Beata lębork 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
28 GAJEWSKA DANUTA Łeba 8,2 KM darmowy udział
29 Denert Jan Augustów 8,2 KM darmowy udział


Wyświetleń: 948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ