Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia 8,2 KM morsik weteran darmowy udział
2 Szudarski Marek Słupsk 8,2 KM Dwa Kije Słupsk darmowy udział
3 Szudarski Edward Słupsk 8,2 KM Dwa Kije Słupsk darmowy udział
4 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 8,2 KM Dwa Kije Słupsk darmowy udział
5 Cymann Katarzyna Lębork 8,2 KM darmowy udział
6 Idźkowski Adam GDAŃSK 8,2 KM Elite Team darmowy udział
7 Kloska Kazimierz Bytów-Rzepnica 8,2 KM Bytowskie Morsy darmowy udział
8 Panek Elwira Lębork 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
9 Rogalski Piotr Gdynia 8,2 KM darmowy udział
10 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 8,2 KM GBY 1943 darmowy udział
11 Piątek Darek Gniewino 8,2 KM POLIPACK TEAM GWE darmowy udział
12 Mierzwa Paulina Lębork 8,2 KM darmowy udział
13 Czajka Urszula Rumia 8,2 KM darmowy udział
14 Piotrowski Krzysztof Gdynia 8,2 KM Face Nordic Walking Team darmowy udział
15 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdynia 8,2 KM darmowy udział
16 Jankowski Mateusz Gościcino 8,2 KM POLIPACK TEAM GWE darmowy udział
17 Brygała Agata Gdańsk 8,2 KM Elite Team darmowy udział
18 Czajka Urszula Rumia 8,2 KM darmowy udział
19 Wiercigroch Stanislaw Lębork 8,2 KM darmowy udział
20 Miśkowicz Anna Głogówek 8,2 KM Brak darmowy udział
21 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 8,2 KM XV Koło PZERiI Dywity darmowy udział
22 Naczk Wiktoria Lębork 8,2 KM POLIPACK TEAM GWE darmowy udział
23 naczk leonard lębork 8,2 KM POLIPACK TEAM GWE darmowy udział
24 Pankiewicz Bartosz Gowino 8,2 KM darmowy udział
25 Pankiewicz Anna Gowino 8,2 KM darmowy udział
26 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 8,2 KM darmowy udział
27 Glinka Agnieszka Lębork 8,2 KM KreativSport darmowy udział
28 Reszczyński Ryszard Lębork 8,2 KM Amator darmowy udział
29 Cyman Ryszard Lubowidz 8,2 KM Samotnik darmowy udział
30 Ponarad Magdalena Lubowidz 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
31 ŁĘCKI JAN GDYNIA 8,2 KM CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM darmowy udział
32 Banasiak Damian Lębork 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
33 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska 8,2 KM SP8 Słupsk darmowy udział
34 Murawska Marta Kębłowo Nowowiejskie 8,2 KM darmowy udział
35 Olejko Radosław Gdańsk 8,2 KM Step by Step Trójmiasto darmowy udział
36 Reseman Sylwia Żukowo 8,2 KM darmowy udział
37 Kopczyńska Irena Borkowo 8,2 KM Elite Team darmowy udział
38 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 8,2 KM Face Nordic Walking Team darmowy udział
39 Himmel Grażyna Gdynia 8,2 KM Każdego dnia 10 tyś.kroków ! darmowy udział
40 Himmel Mirosław Gdynia 8,2 KM Każdego dnia 10 tyś.kroków ! darmowy udział
41 Rokosz Robert Głowno 8,2 KM darmowy udział
42 Konkol Andrzej Lębork 8,2 KM KreativSport Lębork darmowy udział
43 Drywa Małgorzata Nowecin 8,2 KM darmowy udział
44 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 8,2 KM darmowy udział
45 Małszycka Barbara Lębork 8,2 KM Farm Frites Poland darmowy udział
46 Stawarz Anna Lębork 8,2 KM darmowy udział
47 Namsołek Feliks Gdynia 8,2 KM darmowy udział
48 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 8,2 KM Step by Step Trójmiasto darmowy udział
49 Koszałka Emil Lębork 8,2 KM Parowozowy darmowy udział
50 Lipski Jan Dominik Lębork 8,2 KM LKB im BRACI PETK/ Nowa Rużanka darmowy udział
51 Ostrówka Waldemar Lębork 8,2 KM LKB im BRACI PETK darmowy udział
52 Zientkiewicz Witold Banino 8,2 KM Elite Team darmowy udział
53 Zientkiewicz Aga Banino 8,2 KM Elite Team darmowy udział
54 Jastrzębski Arnold Nowęcin 8,2 KM darmowy udział
55 Sibik Beata lębork 8,2 KM Lęborskie Lwy darmowy udział
56 GAJEWSKA DANUTA Łeba 8,2 KM darmowy udział
57 Denert Jan Augustów 8,2 KM darmowy udział


Wyświetleń: 1704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ