Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi

ZASADY IMPREZY

1. Impreza ma charakter towarzyski. Wszystkie jej zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza, że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty). Impreza nie jest imprezą/biegiem masowym.
2. Impreza ma charakter wirtualny. Oznacza to, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktów poniżej. Można również zorganizować wspólny trening.
3. Dystans należy pokonać w dniach od 22 lutego do 8 marca 2020. Oznacza to, że dystans można przebiec jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym albo na raty przez kilka dni.
4. Uczestnicy w wieku do 16 lat zobowiązują się przebyć dystans minimum 1km, pozostali – minimum 5km. Dystans można pokonać biegiem, marszem, marszobiegiem, przodem, tyłem, bokiem, przejechać na rowerze, wózkiem inwalidzkim, przepłynąć czy przebyć jeszcze inaczej używając siły własnych mięśni.
5. Podczas pokonywania dystansu można dowolnie mieszać i łączyć powyższe techniki.
6. Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora, ani limitu czasu. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji.
7. Po ukończeniu biegu/dystansu uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów,logów lub zdjęć z biegu na maila: biegdlakasiintek@gmail.com i podanie imienia i nazwiska oraz adresu do wysyłki medalu/i. Chętni proszeni są o wrzucenie screenów/zdjęć na swoje profile społecznościowe na
Fb/Instagramie oraz otagowanie ich hasztagiem: #małabohaterkaKasia

Wyświetleń: 3886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ