Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobczak Aleksandra Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko 20.00 PLN
2 Sobczak Agata Sobczak Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko 20.00 PLN
3 Przeździęk Mariola Ciechocinek Dorośli 40.00 PLN
4 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice 40.00 PLN
5 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
6 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
7 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
8 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
9 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
10 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci 20.00 PLN
11 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
12 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci 20.00 PLN
13 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
14 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
15 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
16 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
17 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie 20.00 PLN
18 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK 20.00 PLN
19 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko 40.00 PLN
20 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
21 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
22 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele Dorośli 40.00 PLN
23 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
24 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
25 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
26 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
27 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
28 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
29 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
30 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
31 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
32 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
33 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
34 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
35 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
36 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
37 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
38 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
39 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
40 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
41 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
42 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
43 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
44 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
45 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
46 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
47 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
48 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
49 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
50 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek 20.00 PLN
51 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku 20.00 PLN
52 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli 40.00 PLN
53 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli 40.00 PLN
54 Kołecka Małgorzata Czernikowo Dorośli Fundacja Werwa Team 40.00 PLN
55 Szczepański Patryk Kraków Dzieci 20.00 PLN
56 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
57 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
58 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
59 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
60 Kotowska Sylwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
61 Cieślak Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
62 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
63 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
64 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
65 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
66 Diakowski Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
67 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
68 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
69 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
70 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
71 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
72 Dąbrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
73 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
74 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
75 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
76 Częszak Maria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
77 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
78 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
79 Rosiński Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
80 Rosiński Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
81 Chałupczak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
82 Łoś Nina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
83 Cichorz Antoni Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
84 Cichorz Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
85 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
86 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
87 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
88 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
89 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
90 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
91 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
92 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
93 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
94 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
95 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
96 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
97 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
98 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
99 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
100 Kościńska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono


Wyświetleń: 3323

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ