Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaremba Aleksander Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
2 Małecka Zofia Ciechocinek Dzieci Przedszkole Samorządowe Bajka opłacono
3 Oleksak Karol Lublin Dzieci opłacono
4 Oleksak Oliwier Lublin Dzieci opłacono
5 D Wiktor Ciechocinek Dzieci opłacono
6 Bartoszek Tadeusz Odolion Dzieci opłacono
7 Kraskowska Monika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
8 Łukowski Stanisław Warszawa Dzieci opłacono
9 Łukowski Antoni Warszawa Dzieci opłacono
10 Łukowski Józef Warszawa Dzieci opłacono
11 BIEGAŁA PATRYK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
12 BIEGAŁA DOMINIK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
13 D. Jan Pakosławice Dzieci opłacono
14 D. Aleksandra Pakosławice Dzieci opłacono
15 Czukiewski Gerard Kamionka Dzieci opłacono
16 Piszko Emilia Przeworsk Dzieci opłacono
17 Bąk Elżbieta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
18 Babiak Agata Kluszkowce Dzieci opłacono
19 Babiak Tomasz Kluszkowce Dzieci opłacono
20 Sadłek Julia Ciechocinek Dzieci SP Raciążek opłacono
21 Sadłek Zuzanna Ciechocinek Dzieci Przedszkole Słoneczko Raciążek opłacono
22 Serafin Jakub Lubliniec Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu opłacono
23 Pluskota Jakub Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
24 Grzonkowski Adam Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
25 Książek Blanka Ciechocinek Dzieci SP WOŁUSZEWO opłacono
26 Grochulska Anna Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
27 Lewandowska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
28 Piątkowska Barbara Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
29 Pluskota Julia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
30 Ceglarek Wiktoria Wygoda Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
31 Przydatek Bartosz Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
32 Parada Maciej Słońsk Dolny Dzieci SP Wołuszewo opłacono
33 Piotrowski Piotr Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
34 Nalewajk Mikołaj Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
35 Nalewajk Aleksandra Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
36 Buze Iwo Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
37 Buze Nadia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
38 Gajdzińska Julia Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
39 Kofel Karol ZAKRZEWO Dzieci opłacono
40 Rutecka Magdalena Woluszewo Dzieci opłacono
41 Szurgot Zuzanna Słońsk Dolny Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
42 Mucha Ewa Wołuszewo Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
43 Rybczyński Adrian Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
44 Słomkowski Igor Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
45 Jaśkiewicz Nikola Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
46 Malinowska Natalia Raciążek Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
47 Buze Patrycja Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
48 Raszkiewicz Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
49 Sobczak Aleksandra Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
50 Sobczak Agata Sobczak Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
51 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
52 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
53 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
54 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
55 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
56 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
57 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
58 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
59 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
60 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
61 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
62 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
63 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
64 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
65 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
66 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
67 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
68 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
69 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
70 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
71 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
72 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
73 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
74 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
75 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
76 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
77 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
78 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
79 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
80 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
81 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
82 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
83 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
84 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
85 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
86 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
87 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
88 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
89 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
90 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
91 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
92 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
93 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
94 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
95 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
96 Szczepański Patryk Kraków Dzieci opłacono
97 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
98 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
99 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
100 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono


Wyświetleń: 16301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ