Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caritas Kolegium Kujawskie | |||||||||
1 | Przybysz Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
2 | Kulczyński Robert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
3 | Grzegórska Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
4 | Parandowski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
5 | Kruczkowski Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
6 | Kraszewski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
7 | Wiśniewska Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
8 | Zuchniak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
Oratorium Salezjańskie | |||||||||
9 | Ciesielski Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
10 | Gruba Grzegorz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
11 | Kłos Przemysław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
12 | Grobelska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
13 | Żurawska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
14 | Borowicki Hubert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
15 | Borowicki Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
16 | Utnicki Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
17 | Nowak Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
18 | Błaszak Stanisław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
19 | Błaszak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
20 | Gałąska Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
21 | Gałąska Katarzyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
22 | Grzegórska Sandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
23 | Rafińska Blanka | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
24 | Stencel Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
25 | Cygańska Joanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
26 | Racka Dorota | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
27 | Pabian Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
28 | Żbikowski Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
29 | Żbikowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
30 | Hołtyn Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
31 | Szachuła Wojciech | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
32 | Błaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
33 | Thiede Adam | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
34 | Werner Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
35 | Pawłowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
36 | Przekwas Danuta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
37 | Wiśniewska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
38 | Komorowski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
39 | Zwierzchowska Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
40 | Rusocka Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
41 | Szachuła Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
42 | Rynicki Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
43 | Pawłowski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
44 | Gawrońska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
45 | Klimczak Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
46 | Fiedziuszko Agata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
47 | Fiedziuszko Dariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
48 | Ryniecki Aleksander | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
49 | Popow Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
50 | Śmieszna Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
51 | Kamińska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
52 | Rynicka Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
53 | Zieliński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
54 | Papież Konrad | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
55 | Kordowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
56 | Ciesielski Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
57 | Szczerba Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
Oratorium Salezjańskie | |||||||||
58 | Klimczak Magda | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
59 | Iwanowska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
60 | Dussa Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
61 | Schwebs Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
62 | Grochalski Owczarek Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
63 | Chrząstek Nataniel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
64 | Iwanowski Ignacy | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
65 | Szczotkowska Sandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
66 | Kozłowski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
67 | Centkowski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
68 | Świątkowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
Przedszkole Publiczne Słoneczko | |||||||||
69 | Malinowska Natalia | Raciążek | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
70 | Sobczak Aleksandra | Waganiec | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
71 | Sobczak Agata Sobczak | Waganiec | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
Przedszkole Samorządowe Bajka | |||||||||
72 | Małecka Zofia | Ciechocinek | Dzieci | Przedszkole Samorządowe Bajka | opłacono | ||||
Przedszkole Słoneczko Raciążek | |||||||||
73 | Sadłek Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | Przedszkole Słoneczko Raciążek | opłacono | ||||
SP 1 Aleksandrów Kuj. | |||||||||
74 | Buczko Wiktor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
75 | Madajczyk Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
76 | Skonieczny Jędrzej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
77 | Mazurek Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
78 | Mazurek Laura | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
79 | Wesołowska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
80 | Płoszaj Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
81 | Polanowski Hubert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
82 | Bąk-Robotnik Aleksandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
83 | Zalewski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
84 | Belter Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
85 | Stanikowski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
86 | Gawrońska Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
87 | Sobczak Sebastian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
88 | Pacek Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
89 | Lisiecka Iga | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
90 | Salomon Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
91 | Rzepecka Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
92 | Frątczak Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
93 | Kania Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
94 | Szelążek Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
95 | Stasiak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
96 | Woźniak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
97 | Muszyńska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
98 | Stodólny Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
99 | Czerwiński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
100 | Czerwiński Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
101 | Wasiak Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
102 | Modrzejewska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
103 | Betley Gosia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
104 | Trescher Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
105 | Stępińska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
106 | Jaroch Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
107 | Serocka Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
108 | Balter Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
109 | Zabłocki Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
110 | Świątkowski Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
111 | Drużyński Paweł | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
112 | Polanowska Paulina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
113 | Kułakowska Marika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
114 | Witoński Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
115 | Gotowicz Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
116 | Rogiewicz Aleksandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
117 | Szymańska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
118 | Matusiak Marcel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
119 | Porański Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
120 | Ode Nathan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
121 | Figas Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
122 | Dolata Justyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
123 | Kulpa Mariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
124 | Kozłowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
125 | Żurawska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
126 | Jóźwiak Radosław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
127 | Kostrzewska Angelika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
128 | Smieszna Malwina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
129 | Kułakowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
130 | Skierska Małgorzata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
131 | Wróblewska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
132 | Zielińska Urszula | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
133 | Jakubiec Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
134 | Lewandowski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
135 | Zygan Laura | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
136 | Wieczorek Marcel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
137 | Nowak Donata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
138 | Kołacka Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
139 | Bratkowski Gabriel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
140 | Gradowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
141 | Kretkowski Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
142 | Rutkowski Dorian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
143 | Ciechanowska Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
144 | Wodzyński Przemysław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
145 | Wodzyńska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
146 | Centkowska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
147 | Kułakowska Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
148 | Piotrkowska Daria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
149 | Dąbrowski Maksymilian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
150 | Żurawska Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
151 | Szklarski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
152 | Kuc Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
153 | Szepielak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
154 | Sadowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
155 | Mordziński Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
156 | Lewandowska Gabrysia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
157 | Rojek Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
158 | Suski Sebastian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
159 | Dzik Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
160 | Wicher Dominik | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
161 | Lewandowski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
162 | Zawacka Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
163 | Skonieczny Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
164 | Jankowska Anna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
165 | Więckowski Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
166 | Polanowski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
167 | Czerwińska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
168 | Jóźwiak Dominika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
169 | Malinowska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
170 | Gradowski Dawid | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
171 | Werner Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
172 | Zakrzewska Gabriela | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
173 | Kuchowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
174 | Ludwig Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
175 | Kwiatkowski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
176 | Kopaczyk Magdalena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
177 | Modrzejewska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
178 | Sikorski Wojtek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
179 | Gołębiewska Julianna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
180 | Wąsalska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
181 | Urbańska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
182 | Kotowicz Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
183 | Kostecka Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
184 | Wiwatowska Magdalena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
185 | Miśkiewicz Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
186 | Obrębski Miłosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
187 | Biernaciak Violetta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
188 | Kuźba Kamila | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
189 | Belter Kamila | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
190 | Śliwiński Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
191 | Waszak Joanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
192 | Pietrykowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
193 | Kozłowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
194 | Szklarska Olga | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
195 | Machtyl Vanessa | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
196 | Jabłońska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
197 | Chojnacka Marika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
SP1 Ciechocinek | |||||||||
198 | Kulpa Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP1 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP 8 Płock | |||||||||
199 | Wróbel Oliwier | Płock | Dzieci | SP 8 Płock | opłacono | ||||
SP RACIĄŻEK | |||||||||
200 | Klejbach Hanna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
201 | Stocki Filip | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
202 | Woźniak Alicja | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
203 | Skonieczny Szymon | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
204 | Wyborska Katarzyna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
205 | Stancelewska Katarzyna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
206 | Bylia Milena | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
207 | Kaspszak Maja | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
208 | Woźniak Paweł | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
209 | Zbroniec Oliwier | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
210 | Sobieszczyk Weronika | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
211 | Szymczak Patrycja | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
212 | Grzegórska Wiktoria | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
213 | Klejbach Dominik | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
214 | Kulpa Aleksandra | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
215 | Domańska Małgorzata | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
216 | Drużyński Daniel | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
217 | Szudzik Wojciech | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
218 | Mrówczyński Maciej | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
219 | Kowalczyk Jakub | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
220 | Jeliński Hubert | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
221 | Stefaniak Maja | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
222 | Koziński Antoni | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
223 | Oleskowski Jan | Siarzewo | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
224 | LASKOWSKA NADIA | RACIĄŻEK | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
SP RACIĄŻEK | |||||||||
225 | Gołębiewska Manuela | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
SP Raciązek | |||||||||
226 | Pietrzak Dominik | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
227 | Łęgowski Wiktor | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
228 | Kornaszewska Agata | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
229 | Bendlin Maja | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
230 | Tecmer Zofia | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
231 | Skowrońska Urszula | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
232 | Kowalczyk Mikołaj | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
233 | Jastrzęska Magdalena | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
234 | Jasińska Weronika | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
235 | Drużyński Maciej | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
236 | Mińkowski Tymon | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
237 | Chęsiak Łukasz | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
238 | Głowacka Nikola | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
SP Raciążek | |||||||||
239 | Sadłek Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP Raciążek | opłacono | ||||
240 | Kaspszak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP Raciążek | opłacono | ||||
SP STAWKI | |||||||||
241 | Kraskowska Monika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
242 | Bąk Elżbieta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
243 | Norkowski Hubert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
244 | Krzyżanowski Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
245 | Linek Karolina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
246 | Linek Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
247 | Kuraczyk Barbara | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
248 | Łoś Norbert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
249 | Łoś Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
250 | Wozińska Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
251 | Radzikowski Kosma | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
252 | Przybysz Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
253 | Pastwa Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
254 | Kosiorek Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
255 | Krzyżanowski Igor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
256 | Świątkowski Daniel | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
257 | Karaszewski Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
258 | Jóźwiak Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
259 | Brożek Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
260 | Olejnik Danuta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
261 | Ogrodowski Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
262 | Kańkowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
263 | Kachel Weronika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
264 | Syrocka Martyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
265 | Rochowicz Filip | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
266 | Pluskota Marta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
267 | Kruszka Alina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
268 | Bytner Michał | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
269 | Waszak Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
270 | Żuchowska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
271 | Waśkowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
272 | Taranowska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
273 | Rybczyński Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
274 | Potęga Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
275 | Pawłowski Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
276 | Guzowski Patryk | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
277 | Marendowski Kamil | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
278 | Gertz Patrycja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
279 | Bendkowski Dawid | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
280 | Augustyniak Nina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
281 | Browarski Eryk | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
282 | Jagielski Maciej | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
283 | Norkowski Norbert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
284 | Grabowski Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
285 | Kacprzak Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
286 | Urbański Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
287 | Kalocińska Jowita | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
288 | Wesołowska Ania | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
289 | Lewandowska Barbara | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
290 | Wróblewska Zofia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
291 | Konopka Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
292 | Konopka Nikodem | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
293 | Antoszewski Łukasz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
294 | Kapica Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
295 | Urbańska Aleksandra | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
296 | Malinowska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
297 | Ankiersztajn Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
298 | Antoszewska Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
299 | Kotlińska Justyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
300 | Bącalski Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
301 | Serkowski Julian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
302 | Szczęsny Piotr | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
303 | Szczęsna Roksana | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
304 | Syrocka Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
305 | Siwicka Nikola | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
306 | Rybczyńska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
307 | Okólska Roksana | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
308 | Nowak Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
309 | Nowak Dominik | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
310 | Martewicz Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
311 | Malinowski Krzysztof | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
312 | Kretkowski Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
313 | Gościej Maksymilian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
314 | Dąbrowska Marika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
315 | Bonowicz Marcin | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
316 | Kowalik Wiktoria | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
317 | Puszkiewicz Krzysztof | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
318 | Kacprzak Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
319 | Domańska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
320 | Jóźwiak Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
321 | Jóźwiak Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
322 | Czerniejewska Alicja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
323 | Marendowska Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
324 | Zieman Franciszek | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
325 | Romanowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
326 | Szudzik Jan | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
327 | Kotliński Adrian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
328 | Parzybut Dominik | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
329 | Szczutkowski Paweł | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
330 | Waśkowska Daria | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
331 | Martewicz Maksymilian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
332 | Rucińska Iga | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
333 | Zając Gabryś | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
334 | Szymczak Kacper | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
335 | Hołtyn Michał | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
336 | Wawer Armin | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
337 | Przybysz Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
338 | Dobiecki Hubert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
339 | Zając Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
340 | Żak Magdalena | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
341 | Zaremba Igor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
342 | Wróblewska Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
343 | Woźniak Blanka | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
344 | Tkaczenko Vanessa | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
345 | Rogowski Oliwier | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
346 | Pacyniak Natalia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
347 | Nowak Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
348 | Mazurkowski Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
349 | Lipowska Maja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
350 | Leszczyński Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
351 | Błachowicz Marta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
352 | Baryczka Wiktor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
353 | Agacka Hanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
354 | Stanicka Dorota | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
355 | Zieman Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
356 | Wróblewska Martyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
357 | Wesołowski Jan | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
358 | Rybczyński Wojciech | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
359 | Rogiewicz Filip | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
360 | Malinowski Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
361 | Łątkowska Łucja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
362 | Krzyżanowski Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
363 | Kretkowska Alicja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
364 | Klasa Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
365 | Hołtyn Klaudia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
366 | Gralewska Klaudia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
367 | Dama Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
368 | Zwolińska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
369 | Urbański Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
370 | Stypczyńska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
371 | Sobierajska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
372 | Skowroński Wojciech | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
373 | Skowrońska Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
374 | Serkowski Ksawery | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
375 | Ptaszyński Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
376 | Prokop Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
377 | Piekarski Nikodem | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
378 | Parzybut Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
379 | Orzeł Michalina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
380 | Kotlińska Paulina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
381 | Golenia Adam | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
382 | Dawiec Oskar Piotr | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
383 | Czerwińska Maja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
384 | Puszkiewicz Angelika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
385 | Dudziak Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
386 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
387 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
SP WOŁUSZEWO | |||||||||
388 | Książek Blanka | Ciechocinek | Dzieci | SP WOŁUSZEWO | opłacono | ||||
SP Wołuszewo | |||||||||
389 | Pluskota Jakub | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
390 | Grzonkowski Adam | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
391 | Pluskota Julia | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
392 | Przydatek Bartosz | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
393 | Parada Maciej | Słońsk Dolny | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
394 | Buze Iwo | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
395 | Buze Nadia | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
396 | Gajdzińska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
SP Wołuszewo | |||||||||
397 | Grochulska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
398 | Lewandowska Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
399 | Piątkowska Barbara | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
SP im. KEN Raciążek | |||||||||
400 | Dudek Klaudia | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
401 | Budna Aleksandra | Przypust | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
402 | Stefańska Zofia | Raciażek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
403 | Wesołowska Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
404 | Podolska Maja | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
405 | Stefański Wiktor | Raciażek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
406 | Zbroniec Franciszek | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
407 | Zbroniec Oliwier | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
408 | Zbroniec Jakub | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
409 | Ludwicka Nicola | Raciążek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
SP nr 1 Ciechocinek | |||||||||
410 | Woźniak Alicja | ciechocinek | Dzieci | SP nr 1 Ciechocinek | opłacono | ||||
411 | Grzesiek Franciszek | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 1 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP nr3 Aleksandrów Kuj. | |||||||||
412 | Dang Dang Nquyen Vu | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
413 | Kościński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
414 | Heise Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
415 | Olewski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
416 | Dobrzyniak Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
417 | Banaszak Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
418 | Banaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
419 | Góralska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
420 | Urbańska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
421 | Stępkowski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
422 | Skrzypmik Rafał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
423 | Różańska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
424 | Hełminiak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
425 | Biadacz Adam | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
426 | Svyryd Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
427 | Przekwas Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
428 | Kwiatkowski Karol | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
429 | Jędrzejewska ofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
430 | Skierkowska Natasza | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
431 | Kościńska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
432 | Nawrotek Ksawier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
433 | Kacprzak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
434 | Witecka Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
435 | Żywica Aleksander | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
436 | Romanowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
437 | Pacyniak Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
438 | Machtyl Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
439 | Bieniek Dobrosława | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
440 | Biadacz Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
441 | Skomra Wiktor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
442 | Kołakowski Tomasz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
443 | Wojciechowska Daria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
444 | Leśniewska Eliza | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
445 | Studziński Maciej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
446 | Ruprecht Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
447 | Piotrowski Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
448 | Kisielewski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
449 | Latosiński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
450 | Kubaszewski Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
451 | Cieślak Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
452 | Nowakowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
453 | Podczaska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
454 | Wróblewski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
455 | Sobczak Klaudia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
456 | Stawiszyński Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
457 | Filipkiewicz Radosław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
458 | Nowak Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
459 | Nowak Oskar | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
460 | Flis Julian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
461 | Majewski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
462 | Buczko Kryspian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
463 | Duchiński Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
464 | Ostapowycz Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
465 | Scivoletto Sofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
466 | Łaszczyk Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
467 | Doligalska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
468 | Witczak Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
469 | Gołębiewski Norbert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
470 | Adamczewski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
471 | Bachorski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
472 | Cybuchowski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
473 | Walos Paulina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
474 | Kwiatkowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
475 | Roszak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
476 | Skonieczny Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
477 | Lewandowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
478 | Rosikiewicz Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
479 | Betkier Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
480 | Hołtyn Gabriel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
481 | Svyryd Solomija | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
482 | Nowiński Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
483 | Chełminiak Nikola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
484 | Kaczmarczyk Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
485 | Pruszkowska Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
486 | Kot Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
487 | Lorenc Nikola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
488 | Gawroński Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
489 | Ryszewska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
490 | Skibiński Franciszek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
491 | Hołtyn Amirah | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
492 | Sikorski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
493 | Olejnik Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
494 | Linowski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
495 | Malczak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
496 | Chlewicka Marcelina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
497 | Tomaszewski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
498 | Lewandowska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
499 | Zwierzchowska Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
500 | Kołakowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
501 | Skonieczna Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
502 | Malczak Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
503 | Dobrzyniak Miłosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
504 | Kurdupski Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
505 | Wojdyło Jessica | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
506 | Urbańska Gabriela | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
507 | Porańska Nina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
508 | Pasztelaniec Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
509 | Ryszewski Gracjan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
510 | Sobczak Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
511 | Modrzejewski Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
512 | Rudyk Krzysztof | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
513 | Madajczyk Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
514 | Gronet Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
515 | Karłowski Mariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
516 | Kozłowski Krystian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
517 | Dzik Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
518 | Migdalska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
519 | Buchalska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
520 | Zachwieja Bartek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
521 | Machtalewski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
522 | Cieślak Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
523 | Jerzyński Nikodem | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
524 | Rogalski Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
525 | Grobelski Artur | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
526 | Nowak Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
527 | Doligalska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
528 | Wesołowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
529 | Kisielewska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
530 | Spocińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
531 | Bratkowski Krystian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
532 | Tkacz Maciej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
533 | Rauchfleisz Agata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
534 | Lewandowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
535 | Jóźwiak Łukasz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
SP nr3 Ciechocinek | |||||||||
536 | Brzozowski Stanisław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
537 | Wojewoda Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
538 | Trzeszewski Natan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
539 | Szczepaniak Kacper | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
540 | Stocki Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
541 | Stocka Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
542 | Sowa Tomasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
543 | Rayas Olga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
544 | Siuber Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
545 | Olszewski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
546 | Odważna Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
547 | Matuszak Tymoteusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
548 | Lewandowska Karolina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
549 | Koprowska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
550 | Kulpa Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
551 | Kłosińska Klaudia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
552 | Drzewucka Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
553 | Chrzanowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
554 | Bożejewicz Przemysław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
555 | Grzegórska Marzena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
556 | Trojanowska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
557 | Osuch Witold | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
558 | Hoczyk Maria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
559 | Flak Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
560 | Czyżniejewska Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
561 | Zakrzewski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
562 | Wójcicka Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
563 | Trzciński Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
564 | Ryszewski Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
565 | Rybczyńska Klaudia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
566 | Pietrzakowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
567 | Piasecka Apolonia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
568 | Ogrodowski Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
569 | Morawski Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
570 | Loksztajn Miron | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
571 | Kurpiński Kacper | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
572 | Kuczyńska Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
573 | Janusz Tymoteusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
574 | Dziedziczak Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
575 | Bednarski Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
576 | Andrzejewski Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
577 | Niemczyk Nina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
578 | Niemczyk Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
579 | Morawska Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
580 | Bujalska Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
581 | Orzeł Pola | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
582 | Wielocha Karolina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
583 | Izydorczyk Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
584 | Bobrowska Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
585 | Kotlewski Miłosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
586 | Bobrowski Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
587 | Szadłowska Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
588 | Kardasz Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
589 | Bibro Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
590 | Bober Joanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
591 | Przekwas Beata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
592 | Przekwas Kazimierz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
593 | Matuszak Antonina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
594 | Lewandowska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP nr 3 Ciechocinek | |||||||||
595 | Tymoszczuk Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
596 | Zaręba Beata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
597 | Jastrzębska Martyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
598 | Domanowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
599 | Kotowska Sylwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
600 | Cieślak Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
601 | Loksztajn Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
602 | Loksztajn Maksymilian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
603 | Nowakowska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
604 | Wójcik Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
605 | Diakowski Oskar | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
606 | Ilczyszyn Izabela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
607 | Grzeczyńska Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
608 | Borkowska Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
609 | Lewandowski Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
610 | Adamczyk Nikola | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
611 | Dąbrowski Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
612 | Piotrowska Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
613 | Lawędzka Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
614 | Brzozowska Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
615 | Częszak Maria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
616 | Żyła Dariusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
617 | Żyła Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
618 | Rosiński Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
619 | Rosiński Stanisław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
620 | Chałupczak Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
621 | Łoś Nina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
622 | Cichorz Antoni | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
623 | Cichorz Marcelina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
624 | Kudliński Konrad | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
625 | Zalewska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
626 | Zalewski Oliwier | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
627 | Wujko Tomasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
628 | Wójcik Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
629 | Wójcik Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
630 | Wiśniewska Marlena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
631 | Wiśniewski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
632 | Paprocka Marta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
633 | Paprocki Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
634 | Majewska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
635 | Majewska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
636 | Majchrzak Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
637 | Majchrzak Martyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
638 | Witkowska Grażyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
639 | Kościńska Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
640 | Janas Malwina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
641 | Janas Kornelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
642 | Cieślak Eliza | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
643 | Cieślak Kinga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
644 | Bagińska Justyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
645 | Bagińska Maya | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
646 | Aptowicz Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
647 | Aptowicz Ewa | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
648 | Gawinecka Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
649 | Zielińska Kinga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
650 | Wiśniewski Eryk | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
651 | Trojanowska Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
652 | Trojan Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
653 | Tomicka Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
654 | Tomaszewski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
655 | Stasiak Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
656 | Sobczak Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
657 | Ramza Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
658 | Popławski Patryk | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
659 | Pietrzak Gabriel | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
660 | Piechocka Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
661 | Pawłuszka Damian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
662 | Pawlak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
663 | Papurzyński Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
664 | Ostroróg Sara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
665 | Osiński Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
666 | Ogrodowski Maciej | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
667 | Lewandowska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
668 | Kwiatkowski Zygmunt | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
669 | Kisiel Daria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
670 | Kawiak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
671 | Jabłońska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
672 | Fronczak Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
673 | Dziurla Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
674 | Stasiak Michał | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
675 | Turkiewicz Marta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
676 | Sobczak P. | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
677 | Graczyk Szymon | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
678 | Piecyk Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
679 | Miedziak Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
680 | Haberska Nadia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
681 | Sobczak Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
682 | Łazowy Adam | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
683 | Borszyńska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
684 | Chojnacka Tamara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
685 | Nowakowski Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
686 | Pietrucha Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
687 | Barczyński Michał | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
688 | Świątkiewicz Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
689 | Szczepańska Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
690 | Racka Agnieszka | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
691 | Śmigielska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
692 | Słomkowski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
693 | Panfil Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
694 | Majewski Łukasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
695 | Linek Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
696 | Kowalczyk Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
697 | Chaberska Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
698 | Muszyńska Nadia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
699 | Ostroróg Oskar | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
700 | Kokowicz Otylia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
701 | Oleradzki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
702 | Chojnacki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
703 | Brzozowski Jan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
704 | Matyjasik Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
705 | Malinowska Olga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
706 | Baranik Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
707 | Kasprzak Edyta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
708 | Wódecka Jan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
709 | Skibiński Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
710 | Sikorska Marcelina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
711 | Promińska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
712 | Puczyński Aleks | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
713 | Orent Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
714 | Ogrodowski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
715 | Ogrodowski Franciszek | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
716 | Mińkowska Monika | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
717 | Mińkowska Alicja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
718 | Marjańska Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
719 | Marjańska Oktawia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
720 | Budniewska Katarzyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
721 | Budniewski Maksymilian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
722 | Bojanowska Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
723 | Agacki Dariusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
724 | Agacka Katarzyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
725 | Agacki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
726 | Strzyżewski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
727 | Strzyżewska Weronika | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
728 | Strzyżewska Zuzia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
729 | Strzyżewska Ania | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
730 | Motycka Agata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
731 | Motycka Sara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
732 | Motycki Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
733 | Golema Lila | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
734 | Golema Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
735 | Chrzanowska Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
736 | Gołębiewski Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
737 | Skibiński Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
738 | Rakusiewicz Alan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
739 | Wiśniewska Wiesława | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | |||||||||
740 | Zaremba Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
741 | Słomkowski Igor | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
742 | Buze Patrycja | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
743 | Raszkiewicz Martyna | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
744 | Kamińska Julia | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
745 | Lampaska Martyna | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | |||||||||
746 | Serafin Jakub | Lubliniec | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Raciążku | |||||||||
747 | Wiśniewski Arkadiusz | Turzynek | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
748 | Głowacki Bartosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
749 | Chyb Wojciech | Nieszawa | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
750 | Szurgot Zuzanna | Słońsk Dolny | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
751 | Mucha Ewa | Wołuszewo | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | |||||||||
752 | Matusiak Natalia | Waganiec | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | opłacono | ||||
753 | Matusiak Daniel | Waganiec | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | |||||||||
754 | Korubska Katarzyna | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | |||||||||
755 | Partycka Dorota | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
756 | Lisiński Antoni | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
757 | Chyb Miłosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
758 | Deręgowska Karolina | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
759 | Możdżeń Michalina | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
760 | Brożek Marceli | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
761 | Malinowski Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
762 | Kosmal Amelia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
763 | Pituch Gabriela | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
764 | Gostyński Adam | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
765 | Królikowski Dawid | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
766 | Korubski Filip | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
767 | Słowińska Alicja | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
768 | Figurowski Olivier | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | |||||||||
769 | Szejner Gabriela | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
770 | Majerowski Wojciech | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
771 | Prokop Alicja | Nieszawa | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
772 | Walczak Kacper | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
773 | Neumann Mateusz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
774 | Augustyniak Anna | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
775 | Zajączkowski Wiktor | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
776 | Jabłoński Stanisław | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
777 | Neumann Jakub | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
778 | Przygodziński Filip | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
779 | Włodawski Antoni Jan | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
780 | Nocny Daniel | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
781 | Kłonowski Marcel | Waganiec | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
782 | Witkowska-Tomella Paulina | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
783 | Mozdzen Bartosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
784 | Woźniak Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
785 | Andrzejewska Martyna | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
786 | Kobus Oliwier | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
787 | Hołtyn Mateusz | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
788 | Hołtyn Natalia | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
789 | Pyszyńska Natalia | Niestuszewo | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
790 | Boruszka Maja | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
791 | Stodólny Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
792 | Liszkowska Oliwia | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
793 | Augustyniak Jan | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
794 | Nowak Dominika | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
795 | Knasiak Alicja | Nieszawa | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
796 | Narkowicz Olaf | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
797 | Narkowicz Weronika | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
798 | Grzeszak Zuzanna | Siarzewo | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
799 | KORNACKI KAJETAN | RACIĄŻEK | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
800 | Rewers Wojciech | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
801 | Malinowska Nadia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
802 | Drzewucka Małgorzata | Raciażek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
803 | Kosik Maria | Waganiec | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
804 | Sobczak Hanna | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
805 | Centkowska Róża | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
806 | Centkowska Larysa | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
807 | Borowska Otylia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
808 | Pawlak Zofia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
809 | Pawlak Julia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
810 | Pawlak Wojciech | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
811 | Wilamowska Wioletta | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
812 | ROGALSKI BARTŁOMIEJ | RACIĄŻEK | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
813 | Stancelewski Franciszek | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło | |||||||||
814 | Rojek Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Raciążku | |||||||||
815 | Małecka Helena | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
816 | BIEGAŁA PATRYK | WOŁUSZEWO | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
817 | BIEGAŁA DOMINIK | WOŁUSZEWO | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
818 | Ceglarek Wiktoria | Wygoda | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
819 | Nalewajk Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
820 | Nalewajk Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
821 | Rybczyński Adrian | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
822 | Jaśkiewicz Nikola | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
823 | Piotrowski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła w Raciążku | |||||||||
824 | Krajewski Tymon | Raciążek | Dzieci | Szkoła w Raciążku | opłacono | ||||
ZHR/ | |||||||||
825 | Krzywdzińska Alicja | Ciechocinek | Dzieci | ZHR/ | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
826 | Oleksak Karol | Lublin | Dzieci | opłacono | |||||
827 | Oleksak Oliwier | Lublin | Dzieci | opłacono | |||||
828 | D Wiktor | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
829 | Bartoszek Tadeusz | Odolion | Dzieci | opłacono | |||||
830 | Łukowski Stanisław | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
831 | Łukowski Antoni | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
832 | Łukowski Józef | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
833 | D. Jan | Pakosławice | Dzieci | opłacono | |||||
834 | D. Aleksandra | Pakosławice | Dzieci | opłacono | |||||
835 | Czukiewski Gerard | Kamionka | Dzieci | opłacono | |||||
836 | Piszko Emilia | Przeworsk | Dzieci | opłacono | |||||
837 | Babiak Agata | Kluszkowce | Dzieci | opłacono | |||||
838 | Babiak Tomasz | Kluszkowce | Dzieci | opłacono | |||||
839 | Kofel Karol | ZAKRZEWO | Dzieci | opłacono | |||||
840 | Rutecka Magdalena | Woluszewo | Dzieci | opłacono | |||||
841 | Zaganiacz Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
842 | Iwanowska Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
843 | Szczepański Patryk | Kraków | Dzieci | opłacono | |||||
844 | Bibro Patrycja | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
845 | Dziedzic Radosłąw | Raciążek | Dzieci | opłacono | |||||
846 | Kędzierska Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
847 | Rewers Ola | Podzamcze12 | Dzieci | opłacono | |||||
848 | Dudziak Jonaszek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
849 | Rytter Nikodem | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
850 | Kalinowski Jan | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
Żłobek PINOKIO | |||||||||
851 | Wróbel Filip | Płock | Dzieci | Żłobek PINOKIO | opłacono |
Wyświetleń: 24731