Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczewski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
2 | Adamczyk Nikola | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
3 | Agacka Hanna | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
4 | Agacka Katarzyna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
5 | Agacki Aleksander | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
6 | Agacki Dariusz | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
7 | Andrzejewska Martyna | Turzynek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
8 | Andrzejewski Paweł | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
9 | Ankiersztajn Julia | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
10 | Antoszewska Zuzanna | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
11 | Antoszewski Łukasz | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
12 | Aptowicz Ewa | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
13 | Aptowicz Małgorzata | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
14 | Augustyniak Anna | Turzno | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
15 | Augustyniak Jan | Turzno | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
16 | Augustyniak Marlena | Raciążek | Polska | Dorośli | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono |
17 | Augustyniak Nina | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
18 | Babiak Agata | Kluszkowce | Polska | Dzieci | opłacono | |
19 | Babiak Anna | Kluszkowce | Polska | Dorośli | opłacono | |
20 | Babiak Rafał | Kluszkowce | Polska | Dorośli | opłacono | |
21 | Babiak Tomasz | Kluszkowce | Polska | Dzieci | opłacono | |
22 | Bącalski Bartosz | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
23 | Bachorski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
24 | Bagińska Justyna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
25 | Bagińska Maya | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
26 | Bąk Elżbieta | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
27 | Bąk-Robotnik Aleksandra | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
28 | Balicki Piotr | Mysłowice | Polska | Dorośli | WSPÓLNA TEAM | opłacono |
29 | Balter Michał | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
30 | Banaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
31 | Banaszak Maja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
32 | Baranik Anna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
33 | Barczyński Michał | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
34 | Bartoszek Tadeusz | Odolion | Polska | Dzieci | opłacono | |
35 | Baryczka Wiktor | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
36 | Bednarski Dominik | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
37 | Belter Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
38 | Belter Kamila | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
39 | Bendkowski Dawid | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
40 | Bendlin Maja | Raciążek | Polska | Dzieci | SP Raciązek | opłacono |
41 | Betkier Kacper | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
42 | Betley Gosia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
43 | Biadacz Adam | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
44 | Biadacz Alicja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
45 | Białek Agnieszka | Drzewica | Polska | Dorośli | opłacono | |
46 | Bibro Gabriela | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
47 | Bibro Patrycja | Ciechocinek | Polska | Dzieci | opłacono | |
48 | BIEGAŁA DOMINIK | WOŁUSZEWO | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
49 | BIEGAŁA PATRYK | WOŁUSZEWO | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
50 | Bieniek Dobrosława | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
51 | Biernaciak Violetta | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
52 | Bober Joanna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
53 | Bobrowska Paulina | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
54 | Bobrowski Sebastian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
55 | Bogaciuk Magdalena | Ciechocinek | Polska | Dorośli | opłacono | |
56 | Bojanowska Gabriela | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
57 | Bonowicz Marcin | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
58 | Borkowska Magdalena | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
59 | Borowicka Marta | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
60 | Borowicki Adrian | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
61 | Borowicki Hubert | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
62 | Borowicki Marcin | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
63 | Borowska Ewelina | Raciążek | Polska | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
64 | Borowska Otylia | Raciążek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
65 | Borowski Piotr | Raciążek | Polska | Dorośli | opłacono | |
66 | Borszyńska Julia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
67 | Boruszka Maja | Raciążek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
68 | Bożejewicz Przemysław | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
69 | Bratkowska Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono |
70 | Bratkowski Gabriel | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
71 | Bratkowski Krystian | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
72 | Browarski Eryk | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
73 | Brożek Marceli | Raciążek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono |
74 | Brożek Mateusz | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
75 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono |
76 | Brzozowska Zofia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
77 | Brzozowski Jan | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
78 | Brzozowski Stanisław | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
79 | Buchalska Maja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
80 | Buczko Kryspian | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
81 | Buczko Wiktor | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
82 | Budna Aleksandra | Przypust | Polska | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono |
83 | Budniewska Katarzyna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
84 | Budniewski Maksymilian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
85 | Bujalska Małgorzata | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono |
86 | Buze Iwo | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
87 | Buze Nadia | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
88 | Buze Patrycja | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono |
89 | Bylia Milena | Raciązek | Polska | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono |
90 | Bytner Michał | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
91 | Błachowicz Marta | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
92 | Błaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
93 | Błaszak Sławomir | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
94 | Błaszak Stanisław | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
95 | Błaszak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
96 | Ceglarek Wiktoria | Wygoda | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
97 | Ceglewska Elżbieta | Raciążek | Polska | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
98 | Centkowska Larysa | Turzno | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
99 | Centkowska Maja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
100 | Centkowska Róża | Turzno | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono |
Wyświetleń: 24967