Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Figurowski Olivier Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
202 Jóźwiak Łukasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
203 Lewandowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
204 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
205 Tkacz Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
206 Bratkowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
207 Spocińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
208 Kisielewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
209 Wesołowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
210 Doligalska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
211 Nowak Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
212 Grobelski Artur Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
213 Rogalski Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
214 Jerzyński Nikodem Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
215 Cieślak Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
216 Machtalewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
217 Zachwieja Bartek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
218 Buchalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
219 Migdalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
220 Dzik Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
221 Kozłowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
222 Karłowski Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
223 Gronet Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
224 Madajczyk Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
225 Rudyk Krzysztof Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
226 Modrzejewski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
227 Sobczak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
228 Ryszewski Gracjan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
229 Pasztelaniec Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
230 Porańska Nina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
231 Urbańska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
232 Wojdyło Jessica Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
233 Kurdupski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
234 Dobrzyniak Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
235 Malczak Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
236 Skonieczna Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
237 Kołakowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
238 Zwierzchowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
239 Lewandowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
240 Tomaszewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
241 Chlewicka Marcelina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
242 Malczak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
243 Linowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
244 Olejnik Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
245 Sikorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
246 Hołtyn Amirah Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
247 Skibiński Franciszek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
248 Ryszewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
249 Gawroński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
250 Lorenc Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
251 Kot Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
252 Pruszkowska Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
253 Kaczmarczyk Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
254 Chełminiak Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
255 Nowiński Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
256 Svyryd Solomija Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
257 Hołtyn Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
258 Betkier Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
259 Rosikiewicz Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
260 Stancelewski Franciszek Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
261 Lewandowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
262 Skonieczny Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
263 Roszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
264 Kwiatkowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
265 Walos Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
266 Cybuchowski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
267 Bachorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
268 Adamczewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
269 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
270 Witczak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
271 Doligalska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
272 Łaszczyk Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
273 Scivoletto Sofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
274 Ostapowycz Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
275 Duchiński Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
276 Buczko Kryspian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
277 Majewski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
278 Flis Julian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
279 Nowak Oskar Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
280 Nowak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
281 Filipkiewicz Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
282 Stawiszyński Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
283 Sobczak Klaudia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
284 Wróblewski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
285 Podczaska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
286 Nowakowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
287 Cieślak Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
288 Kubaszewski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
289 Latosiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
290 Kisielewski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
291 Piotrowski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
292 Ruprecht Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
293 Studziński Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
294 Leśniewska Eliza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
295 Wojciechowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
296 Kołakowski Tomasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
297 ROGALSKI BARTŁOMIEJ RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
298 Wilamowska Wioletta Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
299 Ludwicka Nicola Raciążek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
300 Słowińska Alicja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono


Wyświetleń: 16140

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ