Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bagińska Maya | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
2 | Zaremba Aleksander | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono |
3 | Małecka Zofia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Przedszkole Samorządowe Bajka | opłacono |
4 | Oleksak Karol | Lublin | Polska | Dzieci | opłacono | |
5 | Oleksak Oliwier | Lublin | Polska | Dzieci | opłacono | |
6 | D Wiktor | Ciechocinek | Polska | Dzieci | opłacono | |
7 | Bartoszek Tadeusz | Odolion | Polska | Dzieci | opłacono | |
8 | Kraskowska Monika | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
9 | Łukowski Stanisław | Warszawa | Polska | Dzieci | opłacono | |
10 | Łukowski Antoni | Warszawa | Polska | Dzieci | opłacono | |
11 | Łukowski Józef | Warszawa | Polska | Dzieci | opłacono | |
12 | BIEGAŁA PATRYK | WOŁUSZEWO | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
13 | BIEGAŁA DOMINIK | WOŁUSZEWO | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
14 | D. Jan | Pakosławice | Polska | Dzieci | opłacono | |
15 | D. Aleksandra | Pakosławice | Polska | Dzieci | opłacono | |
16 | Czukiewski Gerard | Kamionka | Polska | Dzieci | opłacono | |
17 | Piszko Emilia | Przeworsk | Polska | Dzieci | opłacono | |
18 | Bąk Elżbieta | Stawki | Polska | Dzieci | SP STAWKI | opłacono |
19 | Babiak Agata | Kluszkowce | Polska | Dzieci | opłacono | |
20 | Babiak Tomasz | Kluszkowce | Polska | Dzieci | opłacono | |
21 | Sadłek Julia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Raciążek | opłacono |
22 | Sadłek Zuzanna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Przedszkole Słoneczko Raciążek | opłacono |
23 | Serafin Jakub | Lubliniec | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | opłacono |
24 | Pluskota Jakub | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
25 | Grzonkowski Adam | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
26 | Książek Blanka | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP WOŁUSZEWO | opłacono |
27 | Grochulska Anna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
28 | Lewandowska Aleksandra | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
29 | Piątkowska Barbara | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
30 | Pluskota Julia | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
31 | Ceglarek Wiktoria | Wygoda | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
32 | Przydatek Bartosz | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
33 | Parada Maciej | Słońsk Dolny | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
34 | Piotrowski Piotr | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
35 | Nalewajk Mikołaj | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
36 | Nalewajk Aleksandra | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
37 | Buze Iwo | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
38 | Buze Nadia | Wołuszewo | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
39 | Gajdzińska Julia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono |
40 | Kofel Karol | ZAKRZEWO | Polska | Dzieci | opłacono | |
41 | Rutecka Magdalena | Woluszewo | Polska | Dzieci | opłacono | |
42 | Szurgot Zuzanna | Słońsk Dolny | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
43 | Mucha Ewa | Wołuszewo | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
44 | Rybczyński Adrian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
45 | Słomkowski Igor | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono |
46 | Jaśkiewicz Nikola | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono |
47 | Malinowska Natalia | Raciążek | Polska | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono |
48 | Buze Patrycja | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono |
49 | Raszkiewicz Martyna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono |
50 | Sobczak Aleksandra | Waganiec | Polska | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono |
51 | Sobczak Agata Sobczak | Waganiec | Polska | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono |
52 | Klimczak Magda | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
53 | Iwanowska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
54 | Dussa Szymon | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
55 | Schwebs Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
56 | Grochalski Owczarek Filip | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
57 | Zaganiacz Jan | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | opłacono | |
58 | Chrząstek Nataniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
59 | Iwanowska Maria | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | opłacono | |
60 | Iwanowski Ignacy | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
61 | Szczotkowska Sandra | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
62 | Kozłowski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
63 | Centkowski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
64 | Świątkowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono |
65 | Gołębiewska Manuela | Raciążek | Polska | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono |
66 | Pietrzak Dominik | Raciążek | Polska | Dzieci | SP Raciązek | opłacono |
67 | Łęgowski Wiktor | Raciążek | Polska | Dzieci | SP Raciązek | opłacono |
68 | Dang Dang Nquyen Vu | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
69 | Kościński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
70 | Heise Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
71 | Olewski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
72 | Dobrzyniak Maja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
73 | Banaszak Maja | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
74 | Banaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
75 | Góralska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
76 | Urbańska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono |
77 | Cichorz Marcelina | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
78 | Loksztajn Paulina | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
79 | Loksztajn Maksymilian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
80 | Nowakowska Hanna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
81 | Wójcik Jakub | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
82 | Diakowski Oskar | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
83 | Ilczyszyn Izabela | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
84 | Grzeczyńska Zuzanna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
85 | Borkowska Magdalena | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
86 | Lewandowski Bartosz | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
87 | Adamczyk Nikola | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
88 | Dąbrowski Sebastian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
89 | Piotrowska Zuzanna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
90 | Lawędzka Anna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
91 | Brzozowska Zofia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
92 | Częszak Maria | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
93 | Żyła Dariusz | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
94 | Żyła Julian | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
95 | Rosiński Paweł | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
96 | Rosiński Stanisław | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
97 | Chałupczak Natalia | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
98 | Łoś Nina | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
99 | Cichorz Antoni | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
100 | Majchrzak Martyna | Ciechocinek | Polska | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono |
Wyświetleń: 24772