Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Wesołowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
302 Wąsalska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
303 Mazurek Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
304 Gołębiewska Julianna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
305 Mazurek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
306 Sikorski Wojtek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
307 Skonieczny Jędrzej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
308 Modrzejewska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
309 Madajczyk Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
310 Kopaczyk Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
311 Kwiatkowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
312 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
313 Kuchowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
314 Zakrzewska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
315 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
316 Gradowski Dawid Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
317 Malinowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
318 Jóźwiak Dominika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
319 Czerwińska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
320 Polanowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
321 Więckowski Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
322 Jankowska Anna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
323 Skonieczny Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
324 Zawacka Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
325 Lewandowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
326 Wicher Dominik Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
327 Dzik Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
328 Suski Sebastian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
329 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
330 Lewandowska Gabrysia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
331 Mordziński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
332 Sadowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
333 Szepielak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
334 Kuc Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
335 Szklarski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
336 Żurawska Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
337 Dąbrowski Maksymilian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
338 Piotrkowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
339 Kułakowska Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
340 Centkowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
341 Wodzyńska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
342 Wodzyński Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
343 Ciechanowska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
344 Rutkowski Dorian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
345 Kretkowski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
346 Wróbel Oliwier Płock Dzieci SP 8 Płock opłacono
347 Prokop Iwona Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
348 Wesołowska Amelia Ciechocinek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
349 Stefański Wiktor Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
350 Stefańska Barbara Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
351 Jaworski Mariusz Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
352 Podolska Maja Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
353 Stefańska Zofia Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
354 Ludwicka Nicola Raciążek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
355 Budna Aleksandra Przypust Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
356 Dudek Klaudia Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
357 Komorowska-Dudek Aneta Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
358 Zbroniec Jakub Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
359 Zbroniec Oliwier Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
360 Zbroniec Franciszek Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
361 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
362 Grzesiek Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
363 Matyjasik Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
364 Brzozowski Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
365 Chojnacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
366 Oleradzki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
367 Kokowicz Otylia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
368 Ostroróg Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
369 Muszyńska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
370 Chaberska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
371 Kowalczyk Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
372 Linek Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
373 Majewski Łukasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
374 Panfil Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
375 Słomkowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
376 Śmigielska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
377 Racka Agnieszka Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
378 Szczepańska Milena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
379 Świątkiewicz Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
380 Barczyński Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
381 Pietrucha Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
382 Nowakowski Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
383 Chojnacka Tamara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
384 Borszyńska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
385 Łazowy Adam Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
386 Sobczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
387 Haberska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
388 Miedziak Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
389 Piecyk Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
390 Graczyk Szymon Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
391 Sobczak P. Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
392 Turkiewicz Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
393 Stasiak Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
394 Dziurla Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
395 Fronczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
396 Jabłońska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
397 Kawiak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
398 Kisiel Daria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
399 Kwiatkowski Zygmunt Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
400 Lewandowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono


Wyświetleń: 16119

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ