Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
601 Lewandowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
602 Skonieczny Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
603 Roszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
604 Kwiatkowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
605 Walos Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
606 Cybuchowski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
607 Bachorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
608 Adamczewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
609 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
610 Witczak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
611 Doligalska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
612 Łaszczyk Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
613 Scivoletto Sofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
614 Ostapowycz Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
615 Duchiński Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
616 Buczko Kryspian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
617 Majewski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
618 Flis Julian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
619 Nowak Oskar Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
620 Nowak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
621 Filipkiewicz Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
622 Stawiszyński Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
623 Sobczak Klaudia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
624 Skomra Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
625 Wróblewski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
626 Podczaska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
627 Biadacz Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
628 Bieniek Dobrosława Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
629 Nowakowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
630 Cieślak Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
631 Kubaszewski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
632 Brzozowski Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
633 Lewandowska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
634 Matuszak Antonina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
635 Przekwas Kazimierz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
636 Przekwas Beata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
637 Bober Joanna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
638 Bibro Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
639 Kardasz Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
640 Szadłowska Lena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
641 Bobrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
642 Kotlewski Miłosz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
643 Bobrowska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
644 Izydorczyk Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
645 Wielocha Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
646 Orzeł Pola Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
647 Bujalska Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
648 Morawska Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
649 Niemczyk Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
650 Niemczyk Nina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
651 Andrzejewski Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
652 Bednarski Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
653 Dziedziczak Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
654 Janusz Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
655 Kuczyńska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
656 Kurpiński Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
657 Loksztajn Miron Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
658 Morawski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
659 Ogrodowski Julian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
660 Piasecka Apolonia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
661 Pietrzakowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
662 Rybczyńska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
663 Ryszewski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
664 Trzciński Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
665 Wójcicka Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
666 Zakrzewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
667 Czyżniejewska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
668 Flak Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
669 Hoczyk Maria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
670 Osuch Witold Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
671 Trojanowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
672 Grzegórska Marzena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
673 Bożejewicz Przemysław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
674 Chrzanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
675 Drzewucka Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
676 Kłosińska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
677 Kulpa Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
678 Koprowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
679 Lewandowska Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
680 Matuszak Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
681 Odważna Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
682 Olszewski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
683 Siuber Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
684 Rayas Olga Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
685 Sowa Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
686 Stocka Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
687 Stocki Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
688 Szczepaniak Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
689 Trzeszewski Natan Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
690 Wojewoda Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
691 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
692 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
693 Głowacka Nikola Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
694 Chęsiak Łukasz Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
695 Mińkowski Tymon Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
696 Drużyński Maciej Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
697 Jasińska Weronika Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
698 Jastrzęska Magdalena Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
699 Kowalczyk Mikołaj Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
700 Skowrońska Urszula Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono


Wyświetleń: 16099

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ