Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Przeździęk Mariola Ciechocinek Dorośli opłacono
102 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice opłacono
103 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
104 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
105 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
106 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
107 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
108 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
109 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
110 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
111 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
112 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
113 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
114 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
115 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
116 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
117 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
118 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
119 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
120 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele Dorośli opłacono
121 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
122 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
123 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
124 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
125 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
126 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
127 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
128 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
129 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
130 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
131 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
132 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
133 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
134 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
135 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
136 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
137 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
138 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
139 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
140 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
141 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
142 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
143 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
144 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
145 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
146 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
147 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
148 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
149 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
150 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli opłacono
151 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli opłacono
152 Kołecka Małgorzata Czernikowo Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
153 Szczepański Patryk Kraków Dzieci opłacono
154 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
155 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
156 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
157 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
158 Kotowska Sylwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
159 Cieślak Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
160 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
161 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
162 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
163 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
164 Diakowski Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
165 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
166 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
167 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
168 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
169 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
170 Dąbrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
171 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
172 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
173 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
174 Częszak Maria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
175 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
176 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
177 Rosiński Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
178 Rosiński Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
179 Chałupczak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
180 Łoś Nina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
181 Cichorz Antoni Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
182 Cichorz Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
183 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
184 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
185 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
186 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
187 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
188 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
189 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
190 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
191 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
192 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
193 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
194 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
195 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
196 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
197 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
198 Kościńska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
199 Janas Malwina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
200 Janas Kornelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono


Wyświetleń: 15636

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ