Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice opłacono
102 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
103 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
104 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
105 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
106 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
107 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
108 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
109 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
110 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
111 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
112 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
113 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
114 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
115 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
116 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
117 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
118 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
119 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele Dorośli opłacono
120 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
121 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
122 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
123 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
124 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
125 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
126 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
127 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
128 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
129 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
130 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
131 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
132 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
133 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
134 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
135 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
136 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
137 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
138 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
139 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
140 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
141 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
142 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
143 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
144 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
145 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
146 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
147 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
148 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
149 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli opłacono
150 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli opłacono
151 Kołecka Małgorzata Czernikowo Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
152 Szczepański Patryk Kraków Dzieci opłacono
153 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
154 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
155 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
156 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
157 Kotowska Sylwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
158 Cieślak Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
159 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
160 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
161 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
162 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
163 Diakowski Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
164 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
165 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
166 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
167 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
168 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
169 Dąbrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
170 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
171 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
172 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
173 Częszak Maria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
174 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
175 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
176 Rosiński Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
177 Rosiński Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
178 Chałupczak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
179 Łoś Nina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
180 Cichorz Antoni Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
181 Cichorz Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
182 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
183 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
184 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
185 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
186 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
187 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
188 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
189 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
190 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
191 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
192 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
193 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
194 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
195 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
196 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
197 Kościńska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
198 Janas Malwina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
199 Janas Kornelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
200 Cieślak Eliza Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono


Wyświetleń: 16145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ