Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
2 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
3 Agacka Hanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
4 Agacka Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
5 Agacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
6 Agacki Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
7 Andrzejewska Martyna Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
8 Andrzejewski Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
9 Ankiersztajn Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
10 Antoszewska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
11 Antoszewski Łukasz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
12 Aptowicz Ewa Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
13 Aptowicz Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
14 Augustyniak Anna Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
15 Augustyniak Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
16 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
17 Augustyniak Nina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
18 Babiak Agata Kluszkowce Dzieci opłacono
19 Babiak Anna Kluszkowce Dorośli opłacono
20 Babiak Rafał Kluszkowce Dorośli opłacono
21 Babiak Tomasz Kluszkowce Dzieci opłacono
22 Bącalski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
23 Bachorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
24 Bagińska Justyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
25 Bagińska Maya Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
26 Bąk Elżbieta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
27 Bąk-Robotnik Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
28 Balicki Piotr Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
29 Balter Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
30 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
31 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
32 Baranik Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
33 Barczyński Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
34 Bartoszek Tadeusz Odolion Dzieci opłacono
35 Baryczka Wiktor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
36 Bednarski Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
37 Belter Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
38 Belter Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
39 Bendkowski Dawid Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
40 Bendlin Maja Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
41 Betkier Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
42 Betley Gosia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
43 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
44 Biadacz Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
45 Białek Agnieszka Drzewica Dorośli opłacono
46 Bibro Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
47 Bibro Patrycja Ciechocinek Dzieci opłacono
48 BIEGAŁA DOMINIK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
49 BIEGAŁA PATRYK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
50 Bieniek Dobrosława Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
51 Biernaciak Violetta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
52 Bober Joanna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
53 Bobrowska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
54 Bobrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
55 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
56 Bojanowska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
57 Bonowicz Marcin Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
58 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
59 Borowicka Marta Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
60 Borowicki Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
61 Borowicki Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
62 Borowicki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
63 Borowska Ewelina Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
64 Borowska Otylia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
65 Borowski Piotr Raciążek Dorośli opłacono
66 Borszyńska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
67 Boruszka Maja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
68 Bożejewicz Przemysław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
69 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
70 Bratkowski Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
71 Bratkowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
72 Browarski Eryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
73 Brożek Marceli Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
74 Brożek Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
75 Brzezińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
76 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
77 Brzozowski Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
78 Brzozowski Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
79 Buchalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
80 Buczko Kryspian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
81 Buczko Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
82 Budna Aleksandra Przypust Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
83 Budniewska Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
84 Budniewski Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
85 Bujalska Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
86 Buze Iwo Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
87 Buze Nadia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
88 Buze Patrycja Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
89 Bylia Milena Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
90 Bytner Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
91 Błachowicz Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
92 Błaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
93 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
94 Błaszak Stanisław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
95 Błaszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
96 Ceglarek Wiktoria Wygoda Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
97 Ceglewska Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
98 Centkowska Larysa Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
99 Centkowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
100 Centkowska Róża Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono


Wyświetleń: 16111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ