Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Flak Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
202 Flis Julian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
203 Frątczak Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
204 Fronczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
205 Gajdzińska Julia Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
206 Gawinecka Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
207 Gawrońska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
208 Gawrońska Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
209 Gawroński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
210 Gałąska Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
211 Gałąska Dawid Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
212 Gałąska Emilia Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
213 Gałąska Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
214 Gertz Patrycja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
215 Golema Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
216 Golema Lila Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
217 Golenia Adam Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
218 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
219 Górecka Joanna Siarzewo Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
220 Gościej Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
221 Gostyński Adam Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
222 Gotowicz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
223 Gołębiewska Julianna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
224 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
225 Gołębiewski Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
226 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
227 Grabowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
228 Graczyk Szymon Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
229 Gradowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
230 Gradowski Dawid Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
231 Gralewska Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
232 Grobelska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
233 Grobelski Artur Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
234 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
235 Grochulska Anna Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
236 Gronet Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
237 Gruba Grzegorz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
238 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
239 Grzegórska Marzena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
240 Grzegórska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
241 Grzegórska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
242 Grzegórska Wiktoria Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
243 Grzesiek Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
244 Grzeszak Zuzanna Siarzewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
245 Grzonkowski Adam Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
246 Guzowski Patryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
247 Głowacka Nikola Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
248 Głowacki Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
249 Haberska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
250 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
251 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
252 Hoczyk Maria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
253 Hołtyn Adam Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
254 Hołtyn Amirah Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
255 Hołtyn Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
256 Hołtyn Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
257 Hołtyn Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
258 Hołtyn Mateusz Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
259 Hołtyn Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
260 Hołtyn Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
261 Hołtyn Natalia Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
262 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
263 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
264 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
265 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
266 Izydorczyk Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
267 Jabłońska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
268 Jabłońska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
269 Jabłoński Stanisław Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
270 Jagielski Maciej Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
271 Jakubiec Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
272 Janas Kornelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
273 Janas Malwina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
274 Jankowska Anna Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
275 Jankowska Anna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
276 Jankowska Danuta Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
277 Janusz Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
278 Jaroch Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
279 Jaromin Beata Katowice Dorośli opłacono
280 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
281 Jarzabek Robert Strzalkowo Dorośli SGB
282 Jasińska Weronika Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
283 Jaśkiewicz Nikola Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
284 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
285 Jastrzęska Magdalena Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
286 Jaworek Rafał Mysłowice Dorośli Wspólna team opłacono
287 Jaworski Mariusz Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
288 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
289 Jeliński Hubert Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
290 Jerzyński Nikodem Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
291 Jot Lucyna Ciechocinek Dorośli opłacono
292 Jóźwiak Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
293 Jóźwiak Dominika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
294 Jóźwiak Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
295 Jóźwiak Łukasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
296 Jóźwiak Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
297 Jóźwiak Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
298 Kachel Weronika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
299 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
300 Kacprzak Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono


Wyświetleń: 16097

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ