Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Krzyżanowski Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
402 Krzyżanowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
403 Książek Blanka Ciechocinek Dzieci SP WOŁUSZEWO opłacono
404 Kubaszewski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
405 Kuc Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
406 Kuchowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
407 Kuczyńska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
408 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
409 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
410 Kulpa Aleksandra Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
411 Kulpa Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
412 Kulpa Milena Ciechocinek Dzieci SP1 Ciechocinek opłacono
413 Kulpa Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
414 Kuraczyk Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
415 Kurdupski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
416 Kurpiński Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
417 Kuźba Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
418 Kułakowska Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
419 Kułakowska Marika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
420 Kułakowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
421 Kwiatkowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
422 Kwiatkowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
423 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
424 Kwiatkowski Zygmunt Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
425 Kłeczek Jacek Rumia Dorośli Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
426 Kłonowski Marcel Waganiec Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
427 Kłos Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
428 Kłosińska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
429 Lampaska Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
430 LASKOWSKA NADIA RACIĄŻEK Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
431 Latosiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
432 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
433 Leśniewska Eliza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
434 Leszczyński Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
435 Leszczynski Piotr Tychy Dorośli opłacono
436 Lewandowska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
437 Lewandowska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
438 Lewandowska Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
439 Lewandowska Gabrysia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
440 Lewandowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
441 Lewandowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
442 Lewandowska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
443 Lewandowska Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
444 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
445 Lewandowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
446 Lewandowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
447 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
448 Lewandowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
449 Lewandowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
450 Linek Karolina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
451 Linek Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
452 Linek Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
453 Linowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
454 Lipowska Maja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
455 Lisiecka Iga Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
456 Lisiński Antoni Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
457 Liszkowska Oliwia Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
458 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
459 Loksztajn Miron Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
460 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
461 Lorenc Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
462 Ludwicka Nicola Raciążek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
463 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
464 Machtalewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
465 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
466 Machtyl Vanessa Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
467 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice opłacono
468 Madajczyk Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
469 Madajczyk Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
470 Madej Ewa Aleksandrów Kujawski Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
471 Maj Damian Lublin Dorośli opłacono
472 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
473 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
474 Majerowski Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
475 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
476 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
477 Majewski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
478 Majewski Łukasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
479 Malczak Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
480 Malczak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
481 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Dorośli opłacono
482 MALINOWSKA EWA RACIĄŻEK Dorośli opłacono
483 Malinowska Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
484 Malinowska Nadia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
485 Malinowska Natalia Raciążek Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
486 Malinowska Olga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
487 Malinowska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
488 Malinowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
489 Malinowski Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
490 Malinowski Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
491 Malinowski Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
492 Marendowska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
493 Marendowski Kamil Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
494 Marjańska Agnieszka CIECHOCINEK Dorośli SP STAWKI opłacono
495 Marjańska Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
496 Marjańska Oktawia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
497 Martewicz Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
498 Martewicz Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
499 Matusiak Daniel Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
500 Matusiak Iwona Waganiec Dorośli opłacono


Wyświetleń: 16148

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ