Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
501 Matusiak Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
502 Matusiak Natalia Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
503 Matuszak Antonina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
504 Matuszak Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
505 Matyjasik Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
506 Matyjasik Karolina Raciążek Dorośli opłacono
507 Matyjasik Stefan Raciążek Dorośli opłacono
508 Mazurek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
509 Mazurek Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
510 Mazurkowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
511 Małecka Helena Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa w Raciążku opłacono
512 Małecka Zofia Ciechocinek Dzieci Przedszkole Samorządowe Bajka opłacono
513 MENTLEWICZ TOMASZ WOŁUSZEWO Dorośli WOŁUSZEWO opłacono
514 Miedziak Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
515 Migdalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
516 Mińkowska Alicja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
517 Mińkowska Monika Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
518 Mińkowski Tymon Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
519 Miśkiewicz Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
520 Misz Hubert Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
521 Misz Łukasz Lędziny Dorośli Wspólna team opłacono
522 Modrzejewska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
523 Modrzejewska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
524 Modrzejewski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
525 Morawska Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
526 Morawski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
527 Mordziński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
528 Motycka Agata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
529 Motycka Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
530 Motycki Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
531 Mozdzen Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
532 Możdżeń Michalina Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
533 Mrówczyński Maciej Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
534 Mucha Ewa Wołuszewo Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
535 Muszyńska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
536 Muszyńska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
537 Nagórski Ryszard Ciechocinek Dorośli
538 Nalewajk Aleksandra Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
539 Nalewajk Mikołaj Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
540 Narkowicz Olaf Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
541 Narkowicz Remigiusz Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
542 Narkowicz Weronika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
543 Narkowicz Wioletta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
544 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański Dorośli Dovista Active Team opłacono
545 Nawrot Monika Rumia Dorośli opłacono
546 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
547 Nawrotek Mirosław Osiek Nad Wisłą Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
548 Neumann Jakub Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
549 Neumann Mateusz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
550 Niemczyk Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
551 Niemczyk Nina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
552 Nocny Daniel Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
553 Norkowski Hubert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
554 Norkowski Norbert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
555 Nowak Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
556 Nowak Dominika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
557 Nowak Donata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
558 Nowak Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
559 Nowak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
560 Nowak Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
561 Nowak Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
562 Nowak Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
563 Nowak Oskar Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
564 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
565 Nowak Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
566 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
567 Nowakowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
568 Nowakowski Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
569 Nowiński Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
570 Obrębski Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
571 Ode Nathan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
572 Odważna Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
573 Ogrodowski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
574 Ogrodowski Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
575 Ogrodowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
576 Ogrodowski Julian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
577 Ogrodowski Maciej Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
578 Okólska Roksana Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
579 Olejnik Danuta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
580 Olejnik Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
581 Oleksak Karol Lublin Dzieci opłacono
582 Oleksak Oliwier Lublin Dzieci opłacono
583 Oleradzki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
584 Oleskowski Jan Siarzewo Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
585 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
586 Olszewski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
587 Orent Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
588 Orzeł Michalina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
589 Orzeł Pola Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
590 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
591 Osiński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
592 Ostapowycz Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
593 Ostroróg Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
594 Ostroróg Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
595 Osuch Witold Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
596 Pabian Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
597 Pacek Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
598 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
599 Pacyniak Natalia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
600 Pajączkowski Michał Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono


Wyświetleń: 16144

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ