Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
601 Panfil Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
602 Papież Konrad Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
603 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
604 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
605 Papurzyński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
606 Parada Maciej Słońsk Dolny Dzieci SP Wołuszewo opłacono
607 Parandowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
608 Partycka Dorota Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
609 Partycka Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
610 Parzybut Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
611 Parzybut Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
612 Pastwa Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
613 Pasztelaniec Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
614 Pawlak Julia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
615 Pawlak Krzysztof Toruń Dorośli opłacono
616 Pawlak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
617 Pawlak Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
618 Pawlak Zofia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
619 Pawłowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
620 Pawłowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
621 Pawłowski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
622 Pawłuszka Damian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
623 Piasecka Apolonia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
624 Piątkowska Barbara Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
625 Piechal Mirosława Ciechocinek Dorośli opłacono
626 Piechocka Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
627 Piecyk Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
628 Piekarski Nikodem Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
629 Pietrucha Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
630 Pietrusińska Renata Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
631 Pietrykowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
632 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
633 Pietrzak Gabriel Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
634 Pietrzakowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
635 Piotrkowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
636 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
637 Piotrowski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
638 Piotrowski Piotr Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
639 Piszko Emilia Przeworsk Dzieci opłacono
640 Pituch Gabriela Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
641 Pluskota Jakub Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
642 Pluskota Julia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
643 Pluskota Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
644 Podczaska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
645 Podolska Maja Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
646 Polanowska Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
647 Polanowski Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
648 Polanowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
649 Popow Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
650 Popławski Patryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
651 Porańska Nina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
652 Porański Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
653 Potęga Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
654 Prokop Alicja Nieszawa Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
655 Prokop Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
656 Prokop Iwona Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
657 Promińska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
658 Pruszkowska Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
659 Przekwas Beata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
660 Przekwas Danuta Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
661 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
662 Przekwas Kazimierz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
663 Przeździęk Mariola Ciechocinek Dorośli opłacono
664 Przybysz Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
665 Przybysz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
666 Przybysz Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
667 Przydatek Bartosz Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
668 Przygodziński Filip Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
669 Ptaszyński Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
670 Puczyński Aleks Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
671 Puszkiewicz Angelika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
672 Puszkiewicz Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
673 Pypkowska Agnieszka Nieszawa Dorośli opłacono
674 Pypkowska Natalia Nieszawa Dorośli opłacono
675 Pyszyńska Natalia Niestuszewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
676 Płoszaj Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
677 Racka Agnieszka Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
678 Racka Dorota Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
679 Racki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
680 Radzikowski Kosma Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
681 Rafińska Blanka Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
682 Rakusiewicz Alan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
683 Ramza Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
684 Raszkiewicz Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
685 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
686 Rayas Olga Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
687 Rewers Ola Podzamcze12 Dzieci opłacono
688 Rewers Wojciech Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
689 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli opłacono
690 Rochowicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
691 Rogalska Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
692 ROGALSKI BARTŁOMIEJ RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
693 Rogalski Konrad Ciechocinek Dorośli opłacono
694 Rogalski Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
695 Rogiewicz Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
696 Rogiewicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
697 Rogowski Oliwier Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
698 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło opłacono
699 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
700 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono


Wyświetleń: 16134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ