Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BIEGANIENAWESOŁO
1 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
2 Brzezińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
3 Lewandowska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
4 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
#Bieganienawesoło
5 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski Dorośli #Bieganienawesoło opłacono
#biegam
6 Wołosewicz Łukasz Inowrocław Dorośli #biegam opłacono
4 Run Team Piła
7 Zych Dariusz Piła Dorośli 4 Run Team Piła opłacono
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy
8 Damps Michał Braniewo Dorośli 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy opłacono
AKS Wybiegani Polkowice
9 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice opłacono
Caritas Kolegium Kujawskie
10 Przybysz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
11 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
12 Grzegórska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
13 Parandowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
14 Kruczkowski Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
15 Kraszewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
16 Wiśniewska Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
17 Zuchniak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
DARFIK Team
18 Zbieć Bożena Siedlce Dorośli DARFIK Team opłacono
Dovista Active Team
19 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański Dorośli Dovista Active Team opłacono
FitnessFitback
20 Witkowska Katarzyna Gdańsk Dorośli FitnessFitback opłacono
Fundacja Werwa Team
21 Kołecka Małgorzata Czernikowo Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
22 Nawrotek Mirosław Osiek Nad Wisłą Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
23 Madej Ewa Aleksandrów Kujawski Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
Grodziski Klub Biegacza
24 Sokół Michał Modrze Dorośli Grodziski Klub Biegacza opłacono
Karolix Team
25 Czarnecka Karolina Toruń Dorośli Karolix Team opłacono
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia'
26 Kłeczek Jacek Rumia Dorośli Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
27 Rzosiński Paweł Rzosiński Bartoszyce Dorośli Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
Oratorium Salezjańskie
28 Ciesielski Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
29 Zwierzchowski Jacek Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
30 Gruba Grzegorz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
31 Kłos Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
32 Grobelska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
33 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
34 Gałąska Emilia Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
35 Gałąska Dawid Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
36 Borowicki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
37 Borowicka Marta Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
38 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
39 Borowicki Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
40 Borowicki Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
41 Utnicki Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
42 Nowak Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
43 Błaszak Stanisław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
44 Błaszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
45 Gałąska Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
46 Gałąska Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
47 Grzegórska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
48 Rafińska Blanka Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
49 Stencel Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
50 Fiedziuszko Adam Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
51 Cygańska Joanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
52 Smieszna Marlena Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
53 Racki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
54 Racka Dorota Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
55 Pabian Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
56 Żbikowski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
57 Żbikowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
58 Hołtyn Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
59 Hołtyn Adam Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
60 Hołtyn Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
61 Szachuła Wojciech Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
62 Błaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
63 Thiede Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
64 Werner Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
65 Pawłowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
66 Przekwas Danuta Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
67 Czerwińska Krystyna Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
68 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
69 Wiśniewska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
70 Wiśniewska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
71 Komorowski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
72 Zwierzchowska Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
73 Rusocka Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
74 Szachuła Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
75 Rynicki Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
76 Pawłowski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
77 Gawrońska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
78 Klimczak Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
79 Fiedziuszko Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
80 Fiedziuszko Dariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
81 Ryniecki Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
82 Popow Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
83 Śmieszna Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
84 Kamińska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
85 Rynicka Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
86 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
87 Papież Konrad Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
88 Kordowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
89 Ciesielski Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
90 Szczerba Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
Oratorium Salezjańskie
91 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
92 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
93 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
94 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
95 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
96 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
97 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
98 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
99 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
100 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
101 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
Przedszkole Publiczne Słoneczko
102 Malinowska Natalia Raciążek Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
103 Sobczak Aleksandra Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
104 Sobczak Agata Sobczak Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
105 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
Przedszkole Samorządowe Bajka
106 Małecka Zofia Ciechocinek Dzieci Przedszkole Samorządowe Bajka opłacono
Przedszkole Słoneczko Raciążek
107 Sadłek Zuzanna Ciechocinek Dzieci Przedszkole Słoneczko Raciążek opłacono
ROZBIEGANI z PCz
108 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Dorośli ROZBIEGANI z PCz opłacono
SGB
109 Jarzabek Robert Strzalkowo Dorośli SGB
SP 1 Aleksandrów Kuj.
110 Buczko Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
111 Madajczyk Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
112 Skonieczny Jędrzej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
113 Mazurek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
114 Mazurek Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
115 Wesołowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
116 Płoszaj Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
117 Polanowski Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
118 Bąk-Robotnik Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
119 Zalewski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
120 Belter Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
121 Stanikowski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
122 Gawrońska Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
123 Sobczak Sebastian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
124 Pacek Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
125 Lisiecka Iga Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
126 Salomon Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
127 Rzepecka Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
128 Frątczak Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
129 Kania Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
130 Szelążek Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
131 Stasiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
132 Woźniak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
133 Muszyńska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
134 Stodólny Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
135 Czerwiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
136 Czerwiński Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
137 Wasiak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
138 Modrzejewska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
139 Betley Gosia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
140 Trescher Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
141 Stępińska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
142 Jaroch Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
143 Serocka Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
144 Balter Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
145 Zabłocki Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
146 Świątkowski Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
147 Drużyński Paweł Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
148 Polanowska Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
149 Kułakowska Marika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
150 Witoński Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
151 Gotowicz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
152 Rogiewicz Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
153 Szymańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
154 Matusiak Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
155 Porański Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
156 Ode Nathan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
157 Figas Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
158 Dolata Justyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
159 Kulpa Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
160 Kozłowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
161 Żurawska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
162 Jóźwiak Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
163 Kostrzewska Angelika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
164 Smieszna Malwina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
165 Kułakowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
166 Skierska Małgorzata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
167 Wróblewska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
168 Zielińska Urszula Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
169 Jakubiec Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
170 Lewandowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
171 Zygan Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
172 Wieczorek Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
173 Nowak Donata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
174 Kołacka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
175 Bratkowski Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
176 Gradowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
177 Kretkowski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
178 Rutkowski Dorian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
179 Ciechanowska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
180 Wodzyński Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
181 Wodzyńska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
182 Centkowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
183 Kułakowska Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
184 Piotrkowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
185 Dąbrowski Maksymilian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
186 Żurawska Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
187 Szklarski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
188 Kuc Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
189 Szepielak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
190 Sadowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
191 Mordziński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
192 Lewandowska Gabrysia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
193 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
194 Suski Sebastian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
195 Dzik Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
196 Wicher Dominik Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
197 Lewandowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
198 Zawacka Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
199 Skonieczny Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
200 Jankowska Anna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
201 Więckowski Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
202 Polanowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
203 Czerwińska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
204 Jóźwiak Dominika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
205 Malinowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
206 Gradowski Dawid Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
207 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
208 Zakrzewska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
209 Kuchowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
210 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
211 Kwiatkowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
212 Kopaczyk Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
213 Modrzejewska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
214 Sikorski Wojtek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
215 Gołębiewska Julianna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
216 Wąsalska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
217 Urbańska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
218 Kotowicz Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
219 Kostecka Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
220 Wiwatowska Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
221 Miśkiewicz Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
222 Obrębski Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
223 Biernaciak Violetta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
224 Kuźba Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
225 Belter Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
226 Śliwiński Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
227 Waszak Joanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
228 Pietrykowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
229 Kozłowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
230 Szklarska Olga Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
231 Machtyl Vanessa Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
232 Jabłońska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
233 Chojnacka Marika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
SP1 Ciechocinek
234 Kulpa Milena Ciechocinek Dzieci SP1 Ciechocinek opłacono
SP 8 Płock
235 Wróbel Oliwier Płock Dzieci SP 8 Płock opłacono
SP RACIĄŻEK
236 Klejbach Hanna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
237 Stocki Filip Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
238 Woźniak Alicja Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
239 Skonieczny Szymon Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
240 Dudek Aneta Raciązek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
241 Wyborska Katarzyna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
242 Stancelewska Katarzyna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
243 Bylia Milena Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
244 Kaspszak Maja Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
245 Woźniak Paweł Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
246 Zbroniec Oliwier Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
247 Sobieszczyk Weronika Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
248 Szymczak Patrycja Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
249 Grzegórska Wiktoria Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
250 Witczak Grażyna Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
251 Klejbach Dominik Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
252 Winnicka Ilona Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
253 Klejbach Sylwia Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
254 Słowińska Anna Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
255 Kulpa Aleksandra Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
256 Domańska Małgorzata Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
257 Drużyński Daniel Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
258 Szudzik Wojciech Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
259 Mrówczyński Maciej Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
260 Kowalczyk Jakub Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
261 Jeliński Hubert Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
262 Stefaniak Maja Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
263 Koziński Antoni Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
264 Górecka Joanna Siarzewo Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
265 Oleskowski Jan Siarzewo Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
266 LASKOWSKA NADIA RACIĄŻEK Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
267 Winnicka Ilona Raciazek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
SP RACIĄŻEK
268 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
SP Raciązek
269 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
270 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
271 Kornaszewska Agata Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
272 Bendlin Maja Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
273 Tecmer Zofia Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
274 Skowrońska Urszula Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
275 Kowalczyk Mikołaj Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
276 Jastrzęska Magdalena Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
277 Jasińska Weronika Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
278 Drużyński Maciej Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
279 Mińkowski Tymon Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
280 Chęsiak Łukasz Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
281 Głowacka Nikola Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
SP Raciążek
282 Sadłek Julia Ciechocinek Dzieci SP Raciążek opłacono
283 Kaspszak Maja Ciechocinek Dzieci SP Raciążek opłacono
SP STAWKI
284 Kraskowska Monika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
285 Bąk Elżbieta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
286 Marjańska Agnieszka CIECHOCINEK Dorośli SP STAWKI opłacono
287 Norkowski Hubert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
288 Krzyżanowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
289 Linek Karolina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
290 Linek Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
291 Kuraczyk Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
292 Łoś Norbert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
293 Łoś Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
294 Wozińska Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
295 Radzikowski Kosma Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
296 Przybysz Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
297 Pastwa Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
298 Kosiorek Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
299 Krzyżanowski Igor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
300 Świątkowski Daniel Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
301 Karaszewski Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
302 Jóźwiak Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
303 Brożek Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
304 Olejnik Danuta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
305 Ogrodowski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
306 Kańkowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
307 Kachel Weronika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
308 Syrocka Martyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
309 Rochowicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
310 Pluskota Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
311 Kruszka Alina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
312 Bytner Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
313 Waszak Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
314 Żuchowska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
315 Waśkowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
316 Taranowska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
317 Rybczyński Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
318 Potęga Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
319 Pawłowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
320 Guzowski Patryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
321 Marendowski Kamil Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
322 Gertz Patrycja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
323 Bendkowski Dawid Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
324 Augustyniak Nina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
325 Browarski Eryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
326 Jagielski Maciej Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
327 Norkowski Norbert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
328 Grabowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
329 Kacprzak Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
330 Urbański Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
331 Kalocińska Jowita Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
332 Wesołowska Ania Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
333 Lewandowska Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
334 Wróblewska Zofia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
335 Konopka Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
336 Konopka Nikodem Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
337 Antoszewski Łukasz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
338 Kapica Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
339 Urbańska Aleksandra Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
340 Malinowska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
341 Ankiersztajn Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
342 Antoszewska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
343 Kotlińska Justyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
344 Bącalski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
345 Serkowski Julian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
346 Szczęsny Piotr Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
347 Szczęsna Roksana Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
348 Syrocka Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
349 Siwicka Nikola Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
350 Rybczyńska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
351 Okólska Roksana Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
352 Nowak Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
353 Nowak Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
354 Martewicz Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
355 Malinowski Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
356 Kretkowski Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
357 Gościej Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
358 Dąbrowska Marika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
359 Bonowicz Marcin Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
360 Kowalik Wiktoria Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
361 Puszkiewicz Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
362 Kacprzak Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
363 Domańska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
364 Jóźwiak Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
365 Jóźwiak Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
366 Czerniejewska Alicja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
367 Marendowska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
368 Zieman Franciszek Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
369 Romanowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
370 Szudzik Jan Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
371 Kotliński Adrian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
372 Parzybut Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
373 Szczutkowski Paweł Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
374 Waśkowska Daria Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
375 Martewicz Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
376 Rucińska Iga Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
377 Zając Gabryś Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
378 Szymczak Kacper Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
379 Hołtyn Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
380 Wawer Armin Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
381 Przybysz Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
382 Dobiecki Hubert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
383 Zając Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
384 Świtońska Dorota Stawki Dorośli SP STAWKI opłacono
385 Żak Magdalena Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
386 Zaremba Igor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
387 Wróblewska Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
388 Woźniak Blanka Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
389 Tkaczenko Vanessa Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
390 Rogowski Oliwier Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
391 Pacyniak Natalia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
392 Nowak Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
393 Mazurkowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
394 Lipowska Maja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
395 Leszczyński Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
396 Błachowicz Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
397 Baryczka Wiktor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
398 Agacka Hanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
399 Stanicka Dorota Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
400 Zieman Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
401 Wróblewska Martyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
402 Wesołowski Jan Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
403 Rybczyński Wojciech Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
404 Rogiewicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
405 Malinowski Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
406 Łątkowska Łucja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
407 Krzyżanowski Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
408 Kretkowska Alicja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
409 Klasa Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
410 Hołtyn Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
411 Gralewska Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
412 Dama Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
413 Zwolińska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
414 Urbański Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
415 Stypczyńska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
416 Sobierajska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
417 Skowroński Wojciech Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
418 Skowrońska Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
419 Serkowski Ksawery Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
420 Ptaszyński Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
421 Prokop Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
422 Piekarski Nikodem Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
423 Parzybut Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
424 Orzeł Michalina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
425 Kotlińska Paulina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
426 Golenia Adam Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
427 Dawiec Oskar Piotr Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
428 Czerwińska Maja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
429 Puszkiewicz Angelika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
430 Dudziak Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
431 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
432 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
SP WOŁUSZEWO
433 Książek Blanka Ciechocinek Dzieci SP WOŁUSZEWO opłacono
SP Wołuszewo
434 Pluskota Jakub Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
435 Grzonkowski Adam Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
436 Pluskota Julia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
437 Przydatek Bartosz Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
438 Parada Maciej Słońsk Dolny Dzieci SP Wołuszewo opłacono
439 Buze Iwo Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
440 Buze Nadia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
441 Gajdzińska Julia Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
SP Wołuszewo
442 Grochulska Anna Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
443 Lewandowska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
444 Piątkowska Barbara Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
SP im. KEN Raciążek
445 Jaworski Mariusz Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
446 Stefańska Barbara Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
447 Prokop Iwona Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
448 Komorowska-Dudek Aneta Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
449 Dudek Klaudia Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
450 Budna Aleksandra Przypust Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
451 Stefańska Zofia Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
452 Wesołowska Amelia Ciechocinek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
453 Podolska Maja Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
454 Stefański Wiktor Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
455 Zbroniec Franciszek Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
456 Zbroniec Oliwier Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
457 Zbroniec Jakub Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
458 Ludwicka Nicola Raciążek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
SP nr 1 Ciechocinek
459 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
460 Grzesiek Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
SP nr3 Aleksandrów Kuj.
461 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
462 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
463 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
464 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
465 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
466 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
467 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
468 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
469 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
470 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
471 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
472 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
473 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
474 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
475 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
476 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
477 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
478 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
479 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
480 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
481 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
482 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
483 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
484 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
485 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
486 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
487 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
488 Bieniek Dobrosława Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
489 Biadacz Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
490 Skomra Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
491 Kołakowski Tomasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
492 Wojciechowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
493 Leśniewska Eliza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
494 Studziński Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
495 Ruprecht Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
496 Piotrowski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
497 Kisielewski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
498 Latosiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
499 Kubaszewski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
500 Cieślak Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
501 Nowakowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
502 Podczaska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
503 Wróblewski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
504 Sobczak Klaudia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
505 Stawiszyński Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
506 Filipkiewicz Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
507 Nowak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
508 Nowak Oskar Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
509 Flis Julian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
510 Majewski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
511 Buczko Kryspian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
512 Duchiński Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
513 Ostapowycz Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
514 Scivoletto Sofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
515 Łaszczyk Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
516 Doligalska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
517 Witczak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
518 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
519 Adamczewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
520 Bachorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
521 Cybuchowski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
522 Walos Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
523 Kwiatkowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
524 Roszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
525 Skonieczny Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
526 Lewandowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
527 Rosikiewicz Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
528 Betkier Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
529 Hołtyn Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
530 Svyryd Solomija Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
531 Nowiński Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
532 Chełminiak Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
533 Kaczmarczyk Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
534 Pruszkowska Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
535 Kot Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
536 Lorenc Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
537 Gawroński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
538 Ryszewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
539 Skibiński Franciszek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
540 Hołtyn Amirah Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
541 Sikorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
542 Olejnik Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
543 Linowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
544 Malczak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
545 Chlewicka Marcelina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
546 Tomaszewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
547 Lewandowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
548 Zwierzchowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
549 Kołakowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
550 Skonieczna Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
551 Malczak Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
552 Dobrzyniak Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
553 Kurdupski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
554 Wojdyło Jessica Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
555 Urbańska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
556 Porańska Nina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
557 Pasztelaniec Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
558 Ryszewski Gracjan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
559 Sobczak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
560 Modrzejewski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
561 Rudyk Krzysztof Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
562 Madajczyk Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
563 Gronet Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
564 Karłowski Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
565 Kozłowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
566 Dzik Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
567 Migdalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
568 Buchalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
569 Zachwieja Bartek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
570 Machtalewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
571 Cieślak Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
572 Jerzyński Nikodem Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
573 Rogalski Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
574 Grobelski Artur Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
575 Nowak Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
576 Doligalska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
577 Wesołowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
578 Kisielewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
579 Spocińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
580 Bratkowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
581 Tkacz Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
582 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
583 Lewandowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
584 Jóźwiak Łukasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
SP nr3 Ciechocinek
585 Brzozowski Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
586 Wojewoda Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
587 Trzeszewski Natan Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
588 Szczepaniak Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
589 Stocki Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
590 Stocka Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
591 Sowa Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
592 Rayas Olga Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
593 Siuber Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
594 Olszewski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
595 Odważna Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
596 Matuszak Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
597 Lewandowska Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
598 Koprowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
599 Kulpa Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
600 Kłosińska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
601 Drzewucka Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
602 Chrzanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
603 Bożejewicz Przemysław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
604 Grzegórska Marzena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
605 Trojanowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
606 Osuch Witold Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
607 Hoczyk Maria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
608 Flak Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
609 Czyżniejewska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
610 Zakrzewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
611 Wójcicka Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
612 Trzciński Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
613 Ryszewski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
614 Rybczyńska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
615 Pietrzakowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
616 Piasecka Apolonia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
617 Ogrodowski Julian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
618 Morawski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
619 Loksztajn Miron Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
620 Kurpiński Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
621 Kuczyńska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
622 Janusz Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
623 Dziedziczak Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
624 Bednarski Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
625 Andrzejewski Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
626 Niemczyk Nina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
627 Niemczyk Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
628 Morawska Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
629 Bujalska Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
630 Orzeł Pola Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
631 Wielocha Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
632 Izydorczyk Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
633 Bobrowska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
634 Kotlewski Miłosz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
635 Bobrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
636 Szadłowska Lena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
637 Kardasz Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
638 Bibro Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
639 Bober Joanna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
640 Przekwas Beata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
641 Przekwas Kazimierz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
642 Matuszak Antonina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
643 Lewandowska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
SP nr 3 Ciechocinek
644 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
645 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
646 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
647 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
648 Kotowska Sylwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
649 Cieślak Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
650 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
651 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
652 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
653 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
654 Diakowski Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
655 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
656 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
657 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
658 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
659 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
660 Dąbrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
661 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
662 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
663 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
664 Częszak Maria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
665 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
666 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
667 Rosiński Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
668 Rosiński Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
669 Chałupczak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
670 Łoś Nina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
671 Cichorz Antoni Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
672 Cichorz Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
673 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
674 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
675 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
676 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
677 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
678 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
679 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
680 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
681 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
682 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
683 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
684 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
685 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
686 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
687 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
688 Kościńska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
689 Janas Malwina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
690 Janas Kornelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
691 Cieślak Eliza Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
692 Cieślak Kinga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
693 Bagińska Justyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
694 Bagińska Maya Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
695 Aptowicz Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
696 Aptowicz Ewa Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
697 Gawinecka Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
698 Zielińska Kinga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
699 Wiśniewski Eryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
700 Trojanowska Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
701 Trojan Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
702 Tomicka Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
703 Tomaszewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
704 Stasiak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
705 Sobczak Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
706 Ramza Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
707 Popławski Patryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
708 Pietrzak Gabriel Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
709 Piechocka Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
710 Pawłuszka Damian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
711 Pawlak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
712 Papurzyński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
713 Ostroróg Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
714 Osiński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
715 Ogrodowski Maciej Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
716 Lewandowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
717 Kwiatkowski Zygmunt Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
718 Kisiel Daria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
719 Kawiak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
720 Jabłońska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
721 Fronczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
722 Dziurla Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
723 Stasiak Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
724 Turkiewicz Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
725 Sobczak P. Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
726 Graczyk Szymon Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
727 Piecyk Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
728 Miedziak Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
729 Haberska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
730 Sobczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
731 Łazowy Adam Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
732 Borszyńska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
733 Chojnacka Tamara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
734 Nowakowski Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
735 Pietrucha Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
736 Barczyński Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
737 Świątkiewicz Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
738 Szczepańska Milena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
739 Racka Agnieszka Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
740 Śmigielska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
741 Słomkowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
742 Panfil Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
743 Majewski Łukasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
744 Linek Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
745 Kowalczyk Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
746 Chaberska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
747 Muszyńska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
748 Ostroróg Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
749 Kokowicz Otylia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
750 Oleradzki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
751 Chojnacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
752 Brzozowski Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
753 Matyjasik Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
754 Malinowska Olga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
755 Baranik Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
756 Kasprzak Edyta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
757 Wódecka Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
758 Skibiński Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
759 Sikorska Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
760 Promińska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
761 Puczyński Aleks Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
762 Orent Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
763 Ogrodowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
764 Ogrodowski Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
765 Mińkowska Monika Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
766 Mińkowska Alicja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
767 Marjańska Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
768 Marjańska Oktawia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
769 Budniewska Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
770 Budniewski Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
771 Bojanowska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
772 Agacki Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
773 Agacka Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
774 Agacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
775 Strzyżewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
776 Strzyżewska Weronika Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
777 Strzyżewska Zuzia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
778 Strzyżewska Ania Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
779 Motycka Agata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
780 Motycka Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
781 Motycki Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
782 Golema Lila Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
783 Golema Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
784 Chrzanowska Milena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
785 Gołębiewski Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
786 Skibiński Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
787 Rakusiewicz Alan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
788 Wiśniewska Wiesława Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
789 Zaremba Aleksander Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
790 Słomkowski Igor Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
791 Buze Patrycja Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
792 Raszkiewicz Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
793 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
794 Lampaska Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu
795 Serafin Jakub Lubliniec Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu opłacono
Szkoła Podstawowa w Raciążku
796 Wiśniewski Arkadiusz Turzynek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
797 Głowacki Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
798 Chyb Wojciech Nieszawa Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
Szkoła Podstawowa w Wołuszewie
799 Szurgot Zuzanna Słońsk Dolny Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
800 Mucha Ewa Wołuszewo Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie
801 Matusiak Natalia Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
802 Matusiak Daniel Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek
803 Korubska Katarzyna Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek
804 Partycka Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
805 Partycka Dorota Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
806 Pietrusińska Renata Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
807 Lisiński Antoni Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
808 Chyb Miłosz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
809 Deręgowska Karolina Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
810 Możdżeń Michalina Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
811 Brożek Marceli Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
812 Malinowski Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
813 Kosmal Amelia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
814 Pituch Gabriela Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
815 Gostyński Adam Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
816 Królikowska Aleksandra Dąbrówka Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
817 Królikowski Dawid Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
818 Korubski Filip Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
819 Słowińska Alicja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
820 Figurowski Olivier Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku
821 Nowak Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
822 Szejner Gabriela Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
823 Ceglewska Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
824 Majerowski Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
825 Prokop Alicja Nieszawa Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
826 Walczak Kacper Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
827 Neumann Mateusz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
828 Augustyniak Anna Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
829 Zajączkowski Wiktor Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
830 Jabłoński Stanisław Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
831 Neumann Jakub Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
832 Przygodziński Filip Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
833 Włodawski Antoni Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
834 Nocny Daniel Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
835 Kłonowski Marcel Waganiec Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
836 Witkowska-Tomella Paulina Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
837 Zabłocka Ewa Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
838 Mozdzen Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
839 Woźniak Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
840 Andrzejewska Martyna Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
841 Kobus Oliwier Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
842 Hołtyn Mateusz Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
843 Hołtyn Natalia Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
844 Pyszyńska Natalia Niestuszewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
845 Boruszka Maja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
846 Stodólny Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
847 Liszkowska Oliwia Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
848 Augustyniak Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
849 Nowak Dominika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
850 Knasiak Alicja Nieszawa Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
851 Narkowicz Olaf Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
852 Narkowicz Weronika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
853 Narkowicz Wioletta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
854 Narkowicz Remigiusz Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
855 Grzeszak Zuzanna Siarzewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
856 KORNACKI KAJETAN RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
857 KORNACKA DOMINIKA RACIĄŻEK Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
858 Rewers Wojciech Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
859 Malinowska Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
860 Malinowska Nadia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
861 Drzewucka Małgorzata Raciażek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
862 Kosik Maria Waganiec Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
863 Sobczak Hanna Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
864 Centkowska Róża Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
865 Centkowska Larysa Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
866 Borowska Ewelina Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
867 Borowska Otylia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
868 Pawlak Zofia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
869 Pawlak Julia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
870 Pawlak Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
871 Wilamowska Wioletta Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
872 ROGALSKI BARTŁOMIEJ RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
873 Stancelewski Franciszek Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu
874 Sobczak Marlena Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu opłacono
Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło
875 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło opłacono
Szkoła podstawowa w Raciążku
876 Małecka Helena Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa w Raciążku opłacono
Szkoła podstawowa w Wołuszewie
877 BIEGAŁA PATRYK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
878 BIEGAŁA DOMINIK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
879 Kosiński Dominik Służewo Dorośli Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
880 Ceglarek Wiktoria Wygoda Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
881 Nalewajk Mikołaj Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
882 Nalewajk Aleksandra Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
883 Rybczyński Adrian Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
884 Jaśkiewicz Nikola Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła podstawowa w Wołuszewie
885 Piotrowski Piotr Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła w Raciążku
886 Krajewski Tymon Raciążek Dzieci Szkoła w Raciążku opłacono
WOŁUSZEWO
887 MENTLEWICZ TOMASZ WOŁUSZEWO Dorośli WOŁUSZEWO opłacono
WSPÓLNA TEAM
888 Balicki Piotr Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
889 Misz Hubert Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
890 Pajączkowski Michał Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
Woyok Team
891 Wesołka Wojciech Ruda Śląska Dorośli Woyok Team opłacono
Wspólna team
892 Jaworek Rafał Mysłowice Dorośli Wspólna team opłacono
893 Misz Łukasz Lędziny Dorośli Wspólna team opłacono
ZHR/
894 Krzywdzińska Alicja Ciechocinek Dzieci ZHR/ opłacono
Zryw Stary Łom
895 Urszulak Zbigniew Stary Łom Dorośli Zryw Stary Łom opłacono
_BRAK NAZWY_
896 Rutkowska Joanna Ciechocinek Dorośli opłacono
897 Cymerys Konrad Nowy Kamień Dorośli opłacono
898 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
899 Oleksak Karol Lublin Dzieci opłacono
900 Oleksak Oliwier Lublin Dzieci opłacono
901 Rogalski Konrad Ciechocinek Dorośli opłacono
902 Rogalska Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
903 Kowalewski Mateusz Ciechocinek Dorośli opłacono
904 D Wiktor Ciechocinek Dzieci opłacono
905 D Krzysztof Ciechocinek Dorośli opłacono
906 D Paulina Ciechocinek Dorośli opłacono
907 Diakowski Stanisław Ciechocinek Dorośli opłacono
908 Bartoszek Tadeusz Odolion Dzieci opłacono
909 Faligowska - Zdziech Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
910 Nawrot Monika Rumia Dorośli opłacono
911 Łukowski Stanisław Warszawa Dzieci opłacono
912 Łukowski Antoni Warszawa Dzieci opłacono
913 Łukowski Józef Warszawa Dzieci opłacono
914 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Dorośli
915 D. Jan Pakosławice Dzieci opłacono
916 D. Aleksandra Pakosławice Dzieci opłacono
917 D. Magdalena Pakosławice Dorośli opłacono
918 Jankowska Anna Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
919 Jankowska Danuta Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
920 Czukiewski Gerard Kamionka Dzieci opłacono
921 Czukiewski Zbigniew Kamionka Dorośli opłacono
922 Czukiewska Magdalena Kamionka Dorośli opłacono
923 Piszko Emilia Przeworsk Dzieci opłacono
924 Babiak Agata Kluszkowce Dzieci opłacono
925 Babiak Tomasz Kluszkowce Dzieci opłacono
926 Babiak Rafał Kluszkowce Dorośli opłacono
927 Babiak Anna Kluszkowce Dorośli opłacono
928 Sadłek Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
929 Jot Lucyna Ciechocinek Dorośli opłacono
930 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Dorośli opłacono
931 Wojciechowska Olga Odolion Dorośli opłacono
932 Kofel Karol ZAKRZEWO Dzieci opłacono
933 Rutecka Magdalena Woluszewo Dzieci opłacono
934 Szultka Magdalena Chojnice Dorośli opłacono
935 Kotlenga Sylwia Wołuszewo Dorośli opłacono
936 Rybczyńska Joanna Wołuszewo Dorośli opłacono
937 Karmonik Monika Inowrocław Dorośli opłacono
938 Kofel Robert Zakrzewo Dorośli opłacono
939 Ferner-Kofel Ewelina Zakrzewo Dorośli opłacono
940 Białek Agnieszka Drzewica Dorośli opłacono
941 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
942 Jaromin Beata Katowice Dorośli opłacono
943 Dobrowolski Mariusz Tarnowskie Góry Dorośli opłacono
944 Przeździęk Mariola Ciechocinek Dorośli opłacono
945 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
946 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
947 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele Dorośli opłacono
948 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli opłacono
949 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli opłacono
950 Szczepański Patryk Kraków Dzieci opłacono
951 Bibro Patrycja Ciechocinek Dzieci opłacono
952 Maj Damian Lublin Dorośli opłacono
953 Borowski Piotr Raciążek Dorośli opłacono
954 Dziedzic Radosłąw Raciążek Dzieci opłacono
955 Cieszko Krzysztof Lublin Dorośli opłacono
956 Leszczynski Piotr Tychy Dorośli opłacono
957 Trawińska Marlena Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
958 Urbańska Aneta Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
959 Dobrowolska Aleksandra Tarnowskie Góry Dorośli opłacono
960 Kędzierski Dawid Kettering Dorośli opłacono
961 Pypkowska Natalia Nieszawa Dorośli opłacono
962 Kędzierska Wiktoria Ciechocinek Dzieci opłacono
963 Pypkowska Agnieszka Nieszawa Dorośli opłacono
964 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Dorośli
965 Rewers Ola Podzamcze12 Dzieci opłacono
966 MALINOWSKA EWA RACIĄŻEK Dorośli opłacono
967 Łoś Robert Ciechocinek Dorośli opłacono
968 Stachurska Anna Kwidzyn Dorośli opłacono
969 Ślosorz Rafal Katowice Dorośli
970 Łaznowska Agnieszka Śrem Dorośli opłacono
971 Wróbel Lidia Płock Dorośli opłacono
972 Dudziak Jonaszek Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
973 Zygan Ewelina Ciechocinek Dorośli opłacono
974 Zielińska Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
975 SOKÓŁ MARIOLA PRZYBRANOWO Dorośli opłacono
976 Kania Kacper Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
977 Kania Ewelina Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
978 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Dorośli opłacono
979 Ułanowicz Maciek Lublin Dorośli opłacono
980 Rytter Nikodem Ciechocinek Dzieci opłacono
981 Rytter Karolina Ciechocinek Dorośli opłacono
982 Figurowski Przemysław Raciążek Dorośli opłacono
983 Kowalewska Agnieszka Ciechocinek Dorośli opłacono
984 Pawlak Krzysztof Toruń Dorośli opłacono
985 Kalinowski Jan Ciechocinek Dzieci opłacono
986 Kofel Łukasz Ciechocinek Dorośli opłacono
987 Kofel Tadeusz Ciechocinek Dorośli opłacono
988 Kofel Waldemar Elbląg Dorośli opłacono
989 Kofel Danuta Elbląg Dorośli opłacono
990 Nagórski Ryszard Ciechocinek Dorośli
991 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
992 Skalska Patrycja Rożno Parcele Dorośli opłacono
993 Piechal Mirosława Ciechocinek Dorośli opłacono
994 Diakowska Krystyna Ciechocinek Dorośli opłacono
995 Matyjasik Karolina Raciążek Dorośli opłacono
996 Matyjasik Stefan Raciążek Dorośli opłacono
997 Dudziak Piotr Lublin Dorośli opłacono
998 Dudziak Ewa Lublin Dorośli opłacono
999 Tonga Jan Elbląg Dorośli opłacono
1000 Dudziak Emil Lublin Dorośli opłacono
1001 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
1002 Kofel Jerzy Ciechocinek Dorośli opłacono
1003 Kofel Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
1004 Tarczykowski Michał Remscheid Dorośli opłacono
1005 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
1006 Matusiak Iwona Waganiec Dorośli opłacono
1007 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
Żłobek PINOKIO
1008 Wróbel Filip Płock Dzieci Żłobek PINOKIO opłacono


Wyświetleń: 15643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ