Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BIEGANIENAWESOŁO
1 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
2 Lewandowska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
3 Brzezińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
4 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli #BIEGANIENAWESOŁO opłacono
#Bieganienawesoło
5 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski Dorośli #Bieganienawesoło opłacono
#biegam
6 Wołosewicz Łukasz Inowrocław Dorośli #biegam opłacono
4 Run Team Piła
7 Zych Dariusz Piła Dorośli 4 Run Team Piła opłacono
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy
8 Damps Michał Braniewo Dorośli 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy opłacono
AKS Wybiegani Polkowice
9 MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI POLKOWICE Dorośli AKS Wybiegani Polkowice opłacono
Caritas Kolegium Kujawskie
10 Zuchniak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
11 Wiśniewska Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
12 Kraszewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
13 Kruczkowski Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
14 Parandowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
15 Grzegórska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
16 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
17 Przybysz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
DARFIK Team
18 Zbieć Bożena Siedlce Dorośli DARFIK Team opłacono
Dovista Active Team
19 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański Dorośli Dovista Active Team opłacono
FitnessFitback
20 Witkowska Katarzyna Gdańsk Dorośli FitnessFitback opłacono
Fundacja Werwa Team
21 Madej Ewa Aleksandrów Kujawski Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
22 Nawrotek Mirosław Osiek Nad Wisłą Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
23 Kołecka Małgorzata Czernikowo Dorośli Fundacja Werwa Team opłacono
Grodziski Klub Biegacza
24 Sokół Michał Modrze Dorośli Grodziski Klub Biegacza opłacono
Karolix Team
25 Czarnecka Karolina Toruń Dorośli Karolix Team opłacono
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia'
26 Kłeczek Jacek Rumia Dorośli Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
27 Rzosiński Paweł Rzosiński Bartoszyce Dorośli Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
Oratorium Salezjańskie
28 Wiśniewska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
29 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
30 Czerwińska Krystyna Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
31 Hołtyn Adam Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
32 Hołtyn Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
33 Racki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
34 Smieszna Marlena Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
35 Fiedziuszko Adam Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
36 Borowicka Marta Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
37 Borowicki Marcin Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
38 Gałąska Dawid Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
39 Gałąska Emilia Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
40 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
41 Zwierzchowski Jacek Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
42 Szczerba Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
43 Ciesielski Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
44 Kordowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
45 Papież Konrad Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
46 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
47 Rynicka Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
48 Kamińska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
49 Śmieszna Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
50 Popow Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
51 Ryniecki Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
52 Fiedziuszko Dariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
53 Fiedziuszko Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
54 Klimczak Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
55 Gawrońska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
56 Pawłowski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
57 Rynicki Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
58 Szachuła Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
59 Rusocka Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
60 Zwierzchowska Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
61 Komorowski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
62 Wiśniewska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
63 Przekwas Danuta Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
64 Pawłowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
65 Werner Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
66 Thiede Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
67 Błaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
68 Szachuła Wojciech Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
69 Hołtyn Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
70 Żbikowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
71 Żbikowski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
72 Pabian Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
73 Racka Dorota Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
74 Cygańska Joanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
75 Stencel Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
76 Rafińska Blanka Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
77 Grzegórska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
78 Gałąska Katarzyna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
79 Gałąska Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
80 Błaszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
81 Błaszak Stanisław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
82 Nowak Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
83 Utnicki Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
84 Borowicki Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
85 Borowicki Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
86 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
87 Grobelska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
88 Kłos Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
89 Gruba Grzegorz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
90 Ciesielski Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
Oratorium Salezjańskie
91 Świątkowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
92 Centkowski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
93 Kozłowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
94 Szczotkowska Sandra Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
95 Iwanowski Ignacy Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
96 Chrząstek Nataniel Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
97 Grochalski Owczarek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
98 Schwebs Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
99 Dussa Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
100 Iwanowska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
101 Klimczak Magda Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
Przedszkole Publiczne Słoneczko
102 Augustyniak Marlena Raciążek Dorośli Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
103 Sobczak Agata Sobczak Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
104 Sobczak Aleksandra Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
105 Malinowska Natalia Raciążek Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko opłacono
Przedszkole Samorządowe Bajka
106 Małecka Zofia Ciechocinek Dzieci Przedszkole Samorządowe Bajka opłacono
Przedszkole Słoneczko Raciążek
107 Sadłek Zuzanna Ciechocinek Dzieci Przedszkole Słoneczko Raciążek opłacono
ROZBIEGANI z PCz
108 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Dorośli ROZBIEGANI z PCz opłacono
SGB
109 Jarzabek Robert Strzalkowo Dorośli SGB
SP 1 Aleksandrów Kuj.
110 Chojnacka Marika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
111 Jabłońska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
112 Machtyl Vanessa Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
113 Szklarska Olga Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
114 Kozłowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
115 Pietrykowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
116 Waszak Joanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
117 Śliwiński Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
118 Belter Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
119 Kuźba Kamila Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
120 Biernaciak Violetta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
121 Obrębski Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
122 Miśkiewicz Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
123 Wiwatowska Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
124 Kostecka Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
125 Kotowicz Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
126 Urbańska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
127 Wąsalska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
128 Gołębiewska Julianna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
129 Sikorski Wojtek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
130 Modrzejewska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
131 Kopaczyk Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
132 Kwiatkowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
133 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
134 Kuchowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
135 Zakrzewska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
136 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
137 Gradowski Dawid Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
138 Malinowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
139 Jóźwiak Dominika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
140 Czerwińska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
141 Polanowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
142 Więckowski Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
143 Jankowska Anna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
144 Skonieczny Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
145 Zawacka Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
146 Lewandowski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
147 Wicher Dominik Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
148 Dzik Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
149 Suski Sebastian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
150 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
151 Lewandowska Gabrysia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
152 Mordziński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
153 Sadowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
154 Szepielak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
155 Kuc Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
156 Szklarski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
157 Żurawska Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
158 Dąbrowski Maksymilian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
159 Piotrkowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
160 Kułakowska Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
161 Centkowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
162 Wodzyńska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
163 Wodzyński Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
164 Ciechanowska Ola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
165 Rutkowski Dorian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
166 Kretkowski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
167 Gradowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
168 Bratkowski Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
169 Kołacka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
170 Nowak Donata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
171 Wieczorek Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
172 Zygan Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
173 Lewandowski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
174 Jakubiec Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
175 Zielińska Urszula Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
176 Wróblewska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
177 Skierska Małgorzata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
178 Kułakowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
179 Smieszna Malwina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
180 Kostrzewska Angelika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
181 Jóźwiak Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
182 Żurawska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
183 Kozłowska Weronika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
184 Kulpa Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
185 Dolata Justyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
186 Figas Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
187 Ode Nathan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
188 Porański Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
189 Matusiak Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
190 Szymańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
191 Rogiewicz Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
192 Gotowicz Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
193 Witoński Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
194 Kułakowska Marika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
195 Polanowska Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
196 Drużyński Paweł Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
197 Świątkowski Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
198 Zabłocki Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
199 Balter Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
200 Serocka Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
201 Jaroch Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
202 Stępińska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
203 Trescher Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
204 Betley Gosia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
205 Modrzejewska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
206 Wasiak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
207 Czerwiński Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
208 Czerwiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
209 Stodólny Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
210 Muszyńska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
211 Woźniak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
212 Stasiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
213 Szelążek Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
214 Kania Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
215 Frątczak Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
216 Rzepecka Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
217 Salomon Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
218 Lisiecka Iga Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
219 Pacek Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
220 Sobczak Sebastian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
221 Gawrońska Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
222 Stanikowski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
223 Belter Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
224 Zalewski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
225 Bąk-Robotnik Aleksandra Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
226 Polanowski Hubert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
227 Płoszaj Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
228 Wesołowska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
229 Mazurek Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
230 Mazurek Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
231 Skonieczny Jędrzej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
232 Madajczyk Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
233 Buczko Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
SP1 Ciechocinek
234 Kulpa Milena Ciechocinek Dzieci SP1 Ciechocinek opłacono
SP 8 Płock
235 Wróbel Oliwier Płock Dzieci SP 8 Płock opłacono
SP RACIĄŻEK
236 Winnicka Ilona Raciazek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
237 Górecka Joanna Siarzewo Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
238 Słowińska Anna Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
239 Klejbach Sylwia Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
240 Winnicka Ilona Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
241 Witczak Grażyna Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
242 Dudek Aneta Raciązek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
243 LASKOWSKA NADIA RACIĄŻEK Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
244 Oleskowski Jan Siarzewo Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
245 Koziński Antoni Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
246 Stefaniak Maja Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
247 Jeliński Hubert Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
248 Kowalczyk Jakub Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
249 Mrówczyński Maciej Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
250 Szudzik Wojciech Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
251 Drużyński Daniel Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
252 Domańska Małgorzata Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
253 Kulpa Aleksandra Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
254 Klejbach Dominik Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
255 Grzegórska Wiktoria Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
256 Szymczak Patrycja Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
257 Sobieszczyk Weronika Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
258 Zbroniec Oliwier Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
259 Woźniak Paweł Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
260 Kaspszak Maja Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
261 Bylia Milena Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
262 Stancelewska Katarzyna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
263 Wyborska Katarzyna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
264 Skonieczny Szymon Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
265 Woźniak Alicja Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
266 Stocki Filip Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
267 Klejbach Hanna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
SP RACIĄŻEK
268 Gołębiewska Manuela Raciążek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
SP Raciązek
269 Głowacka Nikola Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
270 Chęsiak Łukasz Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
271 Mińkowski Tymon Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
272 Drużyński Maciej Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
273 Jasińska Weronika Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
274 Jastrzęska Magdalena Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
275 Kowalczyk Mikołaj Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
276 Skowrońska Urszula Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
277 Tecmer Zofia Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
278 Bendlin Maja Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
279 Kornaszewska Agata Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
280 Łęgowski Wiktor Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
281 Pietrzak Dominik Raciążek Dzieci SP Raciązek opłacono
SP Raciążek
282 Kaspszak Maja Ciechocinek Dzieci SP Raciążek opłacono
283 Sadłek Julia Ciechocinek Dzieci SP Raciążek opłacono
SP STAWKI
284 Świtońska Dorota Stawki Dorośli SP STAWKI opłacono
285 Marjańska Agnieszka CIECHOCINEK Dorośli SP STAWKI opłacono
286 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
287 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
288 Dudziak Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
289 Puszkiewicz Angelika Aleksandrów Kujawski Dzieci SP STAWKI opłacono
290 Czerwińska Maja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
291 Dawiec Oskar Piotr Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
292 Golenia Adam Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
293 Kotlińska Paulina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
294 Orzeł Michalina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
295 Parzybut Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
296 Piekarski Nikodem Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
297 Prokop Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
298 Ptaszyński Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
299 Serkowski Ksawery Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
300 Skowrońska Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
301 Skowroński Wojciech Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
302 Sobierajska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
303 Stypczyńska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
304 Urbański Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
305 Zwolińska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
306 Dama Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
307 Gralewska Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
308 Hołtyn Klaudia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
309 Klasa Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
310 Kretkowska Alicja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
311 Krzyżanowski Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
312 Łątkowska Łucja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
313 Malinowski Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
314 Rogiewicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
315 Rybczyński Wojciech Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
316 Wesołowski Jan Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
317 Wróblewska Martyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
318 Zieman Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
319 Stanicka Dorota Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
320 Agacka Hanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
321 Baryczka Wiktor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
322 Błachowicz Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
323 Leszczyński Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
324 Lipowska Maja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
325 Mazurkowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
326 Nowak Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
327 Pacyniak Natalia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
328 Rogowski Oliwier Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
329 Tkaczenko Vanessa Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
330 Woźniak Blanka Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
331 Wróblewska Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
332 Zaremba Igor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
333 Żak Magdalena Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
334 Zając Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
335 Dobiecki Hubert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
336 Przybysz Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
337 Wawer Armin Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
338 Hołtyn Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
339 Szymczak Kacper Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
340 Zając Gabryś Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
341 Rucińska Iga Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
342 Martewicz Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
343 Waśkowska Daria Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
344 Szczutkowski Paweł Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
345 Parzybut Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
346 Kotliński Adrian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
347 Szudzik Jan Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
348 Romanowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
349 Zieman Franciszek Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
350 Marendowska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
351 Czerniejewska Alicja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
352 Jóźwiak Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
353 Jóźwiak Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
354 Domańska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
355 Kacprzak Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
356 Puszkiewicz Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
357 Kowalik Wiktoria Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
358 Bonowicz Marcin Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
359 Dąbrowska Marika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
360 Gościej Maksymilian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
361 Kretkowski Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
362 Malinowski Krzysztof Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
363 Martewicz Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
364 Nowak Dominik Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
365 Nowak Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
366 Okólska Roksana Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
367 Rybczyńska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
368 Siwicka Nikola Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
369 Syrocka Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
370 Szczęsna Roksana Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
371 Szczęsny Piotr Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
372 Serkowski Julian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
373 Bącalski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
374 Kotlińska Justyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
375 Antoszewska Zuzanna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
376 Ankiersztajn Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
377 Malinowska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
378 Urbańska Aleksandra Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
379 Kapica Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
380 Antoszewski Łukasz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
381 Konopka Nikodem Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
382 Konopka Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
383 Wróblewska Zofia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
384 Lewandowska Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
385 Wesołowska Ania Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
386 Kalocińska Jowita Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
387 Urbański Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
388 Kacprzak Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
389 Grabowski Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
390 Norkowski Norbert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
391 Jagielski Maciej Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
392 Browarski Eryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
393 Augustyniak Nina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
394 Bendkowski Dawid Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
395 Gertz Patrycja Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
396 Marendowski Kamil Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
397 Guzowski Patryk Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
398 Pawłowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
399 Potęga Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
400 Rybczyński Szymon Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
401 Taranowska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
402 Waśkowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
403 Żuchowska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
404 Waszak Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
405 Bytner Michał Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
406 Kruszka Alina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
407 Pluskota Marta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
408 Rochowicz Filip Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
409 Syrocka Martyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
410 Kachel Weronika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
411 Kańkowska Julia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
412 Ogrodowski Bartosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
413 Olejnik Danuta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
414 Brożek Mateusz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
415 Jóźwiak Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
416 Karaszewski Oskar Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
417 Świątkowski Daniel Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
418 Krzyżanowski Igor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
419 Kosiorek Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
420 Pastwa Miłosz Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
421 Przybysz Jakub Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
422 Radzikowski Kosma Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
423 Wozińska Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
424 Łoś Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
425 Łoś Norbert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
426 Kuraczyk Barbara Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
427 Linek Krystian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
428 Linek Karolina Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
429 Krzyżanowski Sebastian Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
430 Norkowski Hubert Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
431 Bąk Elżbieta Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
432 Kraskowska Monika Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
SP WOŁUSZEWO
433 Książek Blanka Ciechocinek Dzieci SP WOŁUSZEWO opłacono
SP Wołuszewo
434 Gajdzińska Julia Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
435 Buze Nadia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
436 Buze Iwo Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
437 Parada Maciej Słońsk Dolny Dzieci SP Wołuszewo opłacono
438 Przydatek Bartosz Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
439 Pluskota Julia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
440 Grzonkowski Adam Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
441 Pluskota Jakub Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo opłacono
SP Wołuszewo
442 Piątkowska Barbara Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
443 Lewandowska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
444 Grochulska Anna Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo opłacono
SP im. KEN Raciążek
445 Komorowska-Dudek Aneta Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
446 Prokop Iwona Nieszawa Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
447 Stefańska Barbara Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
448 Jaworski Mariusz Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek opłacono
449 Ludwicka Nicola Raciążek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
450 Zbroniec Jakub Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
451 Zbroniec Oliwier Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
452 Zbroniec Franciszek Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
453 Stefański Wiktor Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
454 Podolska Maja Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
455 Wesołowska Amelia Ciechocinek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
456 Stefańska Zofia Raciażek Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
457 Budna Aleksandra Przypust Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
458 Dudek Klaudia Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
SP nr 1 Ciechocinek
459 Grzesiek Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
460 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
SP nr3 Aleksandrów Kuj.
461 Jóźwiak Łukasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
462 Lewandowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
463 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
464 Tkacz Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
465 Bratkowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
466 Spocińska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
467 Kisielewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
468 Wesołowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
469 Doligalska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
470 Nowak Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
471 Grobelski Artur Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
472 Rogalski Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
473 Jerzyński Nikodem Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
474 Cieślak Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
475 Machtalewski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
476 Zachwieja Bartek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
477 Buchalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
478 Migdalska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
479 Dzik Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
480 Kozłowski Krystian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
481 Karłowski Mariusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
482 Gronet Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
483 Madajczyk Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
484 Rudyk Krzysztof Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
485 Modrzejewski Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
486 Sobczak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
487 Ryszewski Gracjan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
488 Pasztelaniec Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
489 Porańska Nina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
490 Urbańska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
491 Wojdyło Jessica Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
492 Kurdupski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
493 Dobrzyniak Miłosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
494 Malczak Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
495 Skonieczna Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
496 Kołakowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
497 Zwierzchowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
498 Lewandowska Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
499 Tomaszewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
500 Chlewicka Marcelina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
501 Malczak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
502 Linowski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
503 Olejnik Mikołaj Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
504 Sikorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
505 Hołtyn Amirah Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
506 Skibiński Franciszek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
507 Ryszewska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
508 Gawroński Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
509 Lorenc Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
510 Kot Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
511 Pruszkowska Marta Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
512 Kaczmarczyk Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
513 Chełminiak Nikola Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
514 Nowiński Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
515 Svyryd Solomija Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
516 Hołtyn Gabriel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
517 Betkier Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
518 Rosikiewicz Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
519 Lewandowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
520 Skonieczny Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
521 Roszak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
522 Kwiatkowska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
523 Walos Paulina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
524 Cybuchowski Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
525 Bachorski Mateusz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
526 Adamczewski Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
527 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
528 Witczak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
529 Doligalska Martyna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
530 Łaszczyk Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
531 Scivoletto Sofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
532 Ostapowycz Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
533 Duchiński Adrian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
534 Buczko Kryspian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
535 Majewski Kamil Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
536 Flis Julian Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
537 Nowak Oskar Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
538 Nowak Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
539 Filipkiewicz Radosław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
540 Stawiszyński Igor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
541 Sobczak Klaudia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
542 Wróblewski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
543 Podczaska Zuzanna Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
544 Nowakowska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
545 Cieślak Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
546 Kubaszewski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
547 Latosiński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
548 Kisielewski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
549 Piotrowski Bartosz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
550 Ruprecht Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
551 Studziński Maciej Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
552 Leśniewska Eliza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
553 Wojciechowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
554 Kołakowski Tomasz Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
555 Skomra Wiktor Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
556 Biadacz Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
557 Bieniek Dobrosława Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
558 Machtyl Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
559 Pacyniak Michał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
560 Romanowska Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
561 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
562 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
563 Kacprzak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
564 Nawrotek Ksawier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
565 Kościńska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
566 Skierkowska Natasza Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
567 Jędrzejewska ofia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
568 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
569 Przekwas Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
570 Svyryd Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
571 Biadacz Adam Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
572 Hełminiak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
573 Różańska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
574 Skrzypmik Rafał Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
575 Stępkowski Kacper Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
576 Urbańska Nadia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
577 Góralska Oliwia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
578 Banaszak Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
579 Banaszak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
580 Dobrzyniak Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
581 Olewski Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
582 Heise Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
583 Kościński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
584 Dang Dang Nquyen Vu Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
SP nr3 Ciechocinek
585 Lewandowska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
586 Matuszak Antonina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
587 Przekwas Kazimierz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
588 Przekwas Beata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
589 Bober Joanna Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
590 Bibro Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
591 Kardasz Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
592 Szadłowska Lena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
593 Bobrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
594 Kotlewski Miłosz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
595 Bobrowska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
596 Izydorczyk Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
597 Wielocha Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
598 Orzeł Pola Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
599 Bujalska Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
600 Morawska Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
601 Niemczyk Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
602 Niemczyk Nina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
603 Andrzejewski Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
604 Bednarski Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
605 Dziedziczak Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
606 Janusz Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
607 Kuczyńska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
608 Kurpiński Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
609 Loksztajn Miron Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
610 Morawski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
611 Ogrodowski Julian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
612 Piasecka Apolonia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
613 Pietrzakowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
614 Rybczyńska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
615 Ryszewski Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
616 Trzciński Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
617 Wójcicka Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
618 Zakrzewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
619 Czyżniejewska Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
620 Flak Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
621 Hoczyk Maria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
622 Osuch Witold Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
623 Trojanowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
624 Grzegórska Marzena Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
625 Bożejewicz Przemysław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
626 Chrzanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
627 Drzewucka Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
628 Kłosińska Klaudia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
629 Kulpa Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
630 Koprowska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
631 Lewandowska Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
632 Matuszak Tymoteusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
633 Odważna Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
634 Olszewski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
635 Siuber Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
636 Rayas Olga Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
637 Sowa Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
638 Stocka Julia Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
639 Stocki Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
640 Szczepaniak Kacper Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
641 Trzeszewski Natan Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
642 Wojewoda Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
643 Brzozowski Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
SP nr 3 Ciechocinek
644 Wiśniewska Wiesława Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
645 Rakusiewicz Alan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
646 Skibiński Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
647 Gołębiewski Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
648 Chrzanowska Milena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
649 Golema Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
650 Golema Lila Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
651 Motycki Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
652 Motycka Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
653 Motycka Agata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
654 Strzyżewska Ania Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
655 Strzyżewska Zuzia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
656 Strzyżewska Weronika Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
657 Strzyżewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
658 Agacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
659 Agacka Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
660 Agacki Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
661 Bojanowska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
662 Budniewski Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
663 Budniewska Katarzyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
664 Marjańska Oktawia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
665 Marjańska Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
666 Mińkowska Alicja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
667 Mińkowska Monika Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
668 Ogrodowski Franciszek Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
669 Ogrodowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
670 Orent Lena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
671 Puczyński Aleks Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
672 Promińska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
673 Sikorska Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
674 Skibiński Wojciech Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
675 Wódecka Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
676 Kasprzak Edyta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
677 Baranik Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
678 Malinowska Olga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
679 Matyjasik Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
680 Brzozowski Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
681 Chojnacki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
682 Oleradzki Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
683 Kokowicz Otylia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
684 Ostroróg Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
685 Muszyńska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
686 Chaberska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
687 Kowalczyk Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
688 Linek Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
689 Majewski Łukasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
690 Panfil Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
691 Słomkowski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
692 Śmigielska Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
693 Racka Agnieszka Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
694 Szczepańska Milena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
695 Świątkiewicz Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
696 Barczyński Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
697 Pietrucha Mikołaj Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
698 Nowakowski Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
699 Chojnacka Tamara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
700 Borszyńska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
701 Łazowy Adam Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
702 Sobczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
703 Haberska Nadia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
704 Miedziak Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
705 Piecyk Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
706 Graczyk Szymon Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
707 Sobczak P. Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
708 Turkiewicz Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
709 Stasiak Michał Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
710 Dziurla Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
711 Fronczak Oliwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
712 Jabłońska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
713 Kawiak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
714 Kisiel Daria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
715 Kwiatkowski Zygmunt Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
716 Lewandowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
717 Ogrodowski Maciej Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
718 Osiński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
719 Ostroróg Sara Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
720 Papurzyński Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
721 Pawlak Maja Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
722 Pawłuszka Damian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
723 Piechocka Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
724 Pietrzak Gabriel Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
725 Popławski Patryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
726 Ramza Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
727 Sobczak Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
728 Stasiak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
729 Tomaszewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
730 Tomicka Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
731 Trojan Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
732 Trojanowska Amelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
733 Wiśniewski Eryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
734 Zielińska Kinga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
735 Gawinecka Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
736 Aptowicz Ewa Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
737 Aptowicz Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
738 Bagińska Maya Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
739 Bagińska Justyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
740 Cieślak Kinga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
741 Cieślak Eliza Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
742 Janas Kornelia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
743 Janas Malwina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
744 Kościńska Gabriela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
745 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
746 Majchrzak Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
747 Majchrzak Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
748 Majewska Julia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
749 Majewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
750 Paprocki Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
751 Paprocka Marta Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
752 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
753 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
754 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
755 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
756 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
757 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
758 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
759 Kudliński Konrad Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
760 Cichorz Marcelina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
761 Cichorz Antoni Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
762 Łoś Nina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
763 Chałupczak Natalia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
764 Rosiński Stanisław Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
765 Rosiński Paweł Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
766 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
767 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
768 Częszak Maria Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
769 Brzozowska Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
770 Lawędzka Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
771 Piotrowska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
772 Dąbrowski Sebastian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
773 Adamczyk Nikola Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
774 Lewandowski Bartosz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
775 Borkowska Magdalena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
776 Grzeczyńska Zuzanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
777 Ilczyszyn Izabela Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
778 Diakowski Oskar Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
779 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
780 Nowakowska Hanna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
781 Loksztajn Maksymilian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
782 Loksztajn Paulina Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
783 Cieślak Dominik Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
784 Kotowska Sylwia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
785 Domanowski Mateusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
786 Jastrzębska Martyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
787 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
788 Tymoszczuk Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
789 Lampaska Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
790 Kamińska Julia Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
791 Raszkiewicz Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
792 Buze Patrycja Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
793 Słomkowski Igor Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
794 Zaremba Aleksander Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu
795 Serafin Jakub Lubliniec Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu opłacono
Szkoła Podstawowa w Raciążku
796 Chyb Wojciech Nieszawa Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
797 Głowacki Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
798 Wiśniewski Arkadiusz Turzynek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
Szkoła Podstawowa w Wołuszewie
799 Mucha Ewa Wołuszewo Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
800 Szurgot Zuzanna Słońsk Dolny Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie
801 Matusiak Daniel Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
802 Matusiak Natalia Waganiec Dzieci Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie opłacono
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek
803 Korubska Katarzyna Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek
804 Królikowska Aleksandra Dąbrówka Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
805 Pietrusińska Renata Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
806 Partycka Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
807 Figurowski Olivier Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
808 Słowińska Alicja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
809 Korubski Filip Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
810 Królikowski Dawid Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
811 Gostyński Adam Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
812 Pituch Gabriela Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
813 Kosmal Amelia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
814 Malinowski Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
815 Brożek Marceli Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
816 Możdżeń Michalina Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
817 Deręgowska Karolina Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
818 Chyb Miłosz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
819 Lisiński Antoni Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
820 Partycka Dorota Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek opłacono
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku
821 Borowska Ewelina Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
822 Malinowska Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
823 KORNACKA DOMINIKA RACIĄŻEK Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
824 Narkowicz Remigiusz Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
825 Narkowicz Wioletta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
826 Zabłocka Ewa Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
827 Ceglewska Elżbieta Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
828 Nowak Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
829 Stancelewski Franciszek Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
830 ROGALSKI BARTŁOMIEJ RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
831 Wilamowska Wioletta Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
832 Pawlak Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
833 Pawlak Julia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
834 Pawlak Zofia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
835 Borowska Otylia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
836 Centkowska Larysa Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
837 Centkowska Róża Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
838 Sobczak Hanna Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
839 Kosik Maria Waganiec Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
840 Drzewucka Małgorzata Raciażek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
841 Malinowska Nadia Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
842 Rewers Wojciech Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
843 KORNACKI KAJETAN RACIĄŻEK Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
844 Grzeszak Zuzanna Siarzewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
845 Narkowicz Weronika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
846 Narkowicz Olaf Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
847 Knasiak Alicja Nieszawa Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
848 Nowak Dominika Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
849 Augustyniak Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
850 Liszkowska Oliwia Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
851 Stodólny Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
852 Boruszka Maja Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
853 Pyszyńska Natalia Niestuszewo Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
854 Hołtyn Natalia Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
855 Hołtyn Mateusz Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
856 Kobus Oliwier Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
857 Andrzejewska Martyna Turzynek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
858 Woźniak Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
859 Mozdzen Bartosz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
860 Witkowska-Tomella Paulina Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
861 Kłonowski Marcel Waganiec Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
862 Nocny Daniel Podole Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
863 Włodawski Antoni Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
864 Przygodziński Filip Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
865 Neumann Jakub Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
866 Jabłoński Stanisław Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
867 Zajączkowski Wiktor Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
868 Augustyniak Anna Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
869 Neumann Mateusz Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
870 Walczak Kacper Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
871 Prokop Alicja Nieszawa Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
872 Majerowski Wojciech Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
873 Szejner Gabriela Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu
874 Sobczak Marlena Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu opłacono
Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło
875 Rojek Oliwier Aleksandrów Kujawski Dzieci Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło opłacono
Szkoła podstawowa w Raciążku
876 Małecka Helena Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa w Raciążku opłacono
Szkoła podstawowa w Wołuszewie
877 Kosiński Dominik Służewo Dorośli Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
878 Jaśkiewicz Nikola Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
879 Rybczyński Adrian Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
880 Nalewajk Aleksandra Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
881 Nalewajk Mikołaj Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
882 Ceglarek Wiktoria Wygoda Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
883 BIEGAŁA DOMINIK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
884 BIEGAŁA PATRYK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła podstawowa w Wołuszewie
885 Piotrowski Piotr Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie opłacono
Szkoła w Raciążku
886 Krajewski Tymon Raciążek Dzieci Szkoła w Raciążku opłacono
WOŁUSZEWO
887 MENTLEWICZ TOMASZ WOŁUSZEWO Dorośli WOŁUSZEWO opłacono
WSPÓLNA TEAM
888 Pajączkowski Michał Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
889 Misz Hubert Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
890 Balicki Piotr Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM opłacono
Woyok Team
891 Wesołka Wojciech Ruda Śląska Dorośli Woyok Team opłacono
Wspólna team
892 Misz Łukasz Lędziny Dorośli Wspólna team opłacono
893 Jaworek Rafał Mysłowice Dorośli Wspólna team opłacono
ZHR/
894 Krzywdzińska Alicja Ciechocinek Dzieci ZHR/ opłacono
Zryw Stary Łom
895 Urszulak Zbigniew Stary Łom Dorośli Zryw Stary Łom opłacono
_BRAK NAZWY_
896 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
897 Matusiak Iwona Waganiec Dorośli opłacono
898 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
899 Tarczykowski Michał Remscheid Dorośli opłacono
900 Kofel Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
901 Kofel Jerzy Ciechocinek Dorośli opłacono
902 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
903 Dudziak Emil Lublin Dorośli opłacono
904 Tonga Jan Elbląg Dorośli opłacono
905 Dudziak Ewa Lublin Dorośli opłacono
906 Dudziak Piotr Lublin Dorośli opłacono
907 Matyjasik Stefan Raciążek Dorośli opłacono
908 Matyjasik Karolina Raciążek Dorośli opłacono
909 Diakowska Krystyna Ciechocinek Dorośli opłacono
910 Piechal Mirosława Ciechocinek Dorośli opłacono
911 Skalska Patrycja Rożno Parcele Dorośli opłacono
912 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
913 Nagórski Ryszard Ciechocinek Dorośli
914 Kofel Danuta Elbląg Dorośli opłacono
915 Kofel Waldemar Elbląg Dorośli opłacono
916 Kofel Tadeusz Ciechocinek Dorośli opłacono
917 Kofel Łukasz Ciechocinek Dorośli opłacono
918 Pawlak Krzysztof Toruń Dorośli opłacono
919 Kowalewska Agnieszka Ciechocinek Dorośli opłacono
920 Figurowski Przemysław Raciążek Dorośli opłacono
921 Rytter Karolina Ciechocinek Dorośli opłacono
922 Ułanowicz Maciek Lublin Dorośli opłacono
923 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Dorośli opłacono
924 Kania Ewelina Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
925 Kania Kacper Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
926 SOKÓŁ MARIOLA PRZYBRANOWO Dorośli opłacono
927 Zielińska Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
928 Zygan Ewelina Ciechocinek Dorośli opłacono
929 Wróbel Lidia Płock Dorośli opłacono
930 Łaznowska Agnieszka Śrem Dorośli opłacono
931 Ślosorz Rafal Katowice Dorośli
932 Stachurska Anna Kwidzyn Dorośli opłacono
933 Łoś Robert Ciechocinek Dorośli opłacono
934 MALINOWSKA EWA RACIĄŻEK Dorośli opłacono
935 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Dorośli
936 Pypkowska Agnieszka Nieszawa Dorośli opłacono
937 Pypkowska Natalia Nieszawa Dorośli opłacono
938 Kędzierski Dawid Kettering Dorośli opłacono
939 Dobrowolska Aleksandra Tarnowskie Góry Dorośli opłacono
940 Urbańska Aneta Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
941 Trawińska Marlena Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
942 Leszczynski Piotr Tychy Dorośli opłacono
943 Cieszko Krzysztof Lublin Dorośli opłacono
944 Borowski Piotr Raciążek Dorośli opłacono
945 Maj Damian Lublin Dorośli opłacono
946 Rezuanova Albina Ciechocinek Dorośli opłacono
947 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli opłacono
948 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele Dorośli opłacono
949 Przeździęk Mariola Ciechocinek Dorośli opłacono
950 Dobrowolski Mariusz Tarnowskie Góry Dorośli opłacono
951 Jaromin Beata Katowice Dorośli opłacono
952 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
953 Białek Agnieszka Drzewica Dorośli opłacono
954 Ferner-Kofel Ewelina Zakrzewo Dorośli opłacono
955 Kofel Robert Zakrzewo Dorośli opłacono
956 Karmonik Monika Inowrocław Dorośli opłacono
957 Rybczyńska Joanna Wołuszewo Dorośli opłacono
958 Kotlenga Sylwia Wołuszewo Dorośli opłacono
959 Szultka Magdalena Chojnice Dorośli opłacono
960 Wojciechowska Olga Odolion Dorośli opłacono
961 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Dorośli opłacono
962 Jot Lucyna Ciechocinek Dorośli opłacono
963 Sadłek Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
964 Babiak Anna Kluszkowce Dorośli opłacono
965 Babiak Rafał Kluszkowce Dorośli opłacono
966 Czukiewska Magdalena Kamionka Dorośli opłacono
967 Czukiewski Zbigniew Kamionka Dorośli opłacono
968 Jankowska Danuta Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
969 Jankowska Anna Niedrzwica Kościelna Dorośli opłacono
970 D. Magdalena Pakosławice Dorośli opłacono
971 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Dorośli
972 Nawrot Monika Rumia Dorośli opłacono
973 Faligowska - Zdziech Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli opłacono
974 Diakowski Stanisław Ciechocinek Dorośli opłacono
975 D Paulina Ciechocinek Dorośli opłacono
976 D Krzysztof Ciechocinek Dorośli opłacono
977 Kowalewski Mateusz Ciechocinek Dorośli opłacono
978 Rogalska Ewa Ciechocinek Dorośli opłacono
979 Rogalski Konrad Ciechocinek Dorośli opłacono
980 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
981 Cymerys Konrad Nowy Kamień Dorośli opłacono
982 Rutkowska Joanna Ciechocinek Dorośli opłacono
983 Kalinowski Jan Ciechocinek Dzieci opłacono
984 Rytter Nikodem Ciechocinek Dzieci opłacono
985 Dudziak Jonaszek Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
986 Rewers Ola Podzamcze12 Dzieci opłacono
987 Kędzierska Wiktoria Ciechocinek Dzieci opłacono
988 Dziedzic Radosłąw Raciążek Dzieci opłacono
989 Bibro Patrycja Ciechocinek Dzieci opłacono
990 Szczepański Patryk Kraków Dzieci opłacono
991 Iwanowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
992 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
993 Rutecka Magdalena Woluszewo Dzieci opłacono
994 Kofel Karol ZAKRZEWO Dzieci opłacono
995 Babiak Tomasz Kluszkowce Dzieci opłacono
996 Babiak Agata Kluszkowce Dzieci opłacono
997 Piszko Emilia Przeworsk Dzieci opłacono
998 Czukiewski Gerard Kamionka Dzieci opłacono
999 D. Aleksandra Pakosławice Dzieci opłacono
1000 D. Jan Pakosławice Dzieci opłacono
1001 Łukowski Józef Warszawa Dzieci opłacono
1002 Łukowski Antoni Warszawa Dzieci opłacono
1003 Łukowski Stanisław Warszawa Dzieci opłacono
1004 Bartoszek Tadeusz Odolion Dzieci opłacono
1005 D Wiktor Ciechocinek Dzieci opłacono
1006 Oleksak Oliwier Lublin Dzieci opłacono
1007 Oleksak Karol Lublin Dzieci opłacono
Żłobek PINOKIO
1008 Wróbel Filip Płock Dzieci Żłobek PINOKIO opłacono


Wyświetleń: 16324

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ