Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BIEGANIENAWESOŁO | |||||||||
1 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono | ||||
2 | Lewandowska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono | ||||
3 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono | ||||
4 | Bratkowska Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono | ||||
#Bieganienawesoło | |||||||||
5 | Kostrzewska Jolanta | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | #Bieganienawesoło | opłacono | ||||
#biegam | |||||||||
6 | Wołosewicz Łukasz | Inowrocław | Dorośli | #biegam | opłacono | ||||
4 Run Team Piła | |||||||||
7 | Zych Dariusz | Piła | Dorośli | 4 Run Team Piła | opłacono | ||||
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | |||||||||
8 | Damps Michał | Braniewo | Dorośli | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | opłacono | ||||
AKS Wybiegani Polkowice | |||||||||
9 | MACIEJEWSKI MACIEK MACIEJEWSKI | POLKOWICE | Dorośli | AKS Wybiegani Polkowice | opłacono | ||||
Caritas Kolegium Kujawskie | |||||||||
10 | Zuchniak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
11 | Wiśniewska Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
12 | Przybysz Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
13 | Parandowski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
14 | Kulczyński Robert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
15 | Kruczkowski Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
16 | Kraszewski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
17 | Grzegórska Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Caritas Kolegium Kujawskie | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
18 | Zbieć Bożena | Siedlce | Dorośli | DARFIK Team | opłacono | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
19 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | Dorośli | Dovista Active Team | opłacono | ||||
FitnessFitback | |||||||||
20 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Dorośli | FitnessFitback | opłacono | ||||
Fundacja Werwa Team | |||||||||
21 | Nawrotek Mirosław | Osiek Nad Wisłą | Dorośli | Fundacja Werwa Team | opłacono | ||||
22 | Madej Ewa | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Fundacja Werwa Team | opłacono | ||||
23 | Kołecka Małgorzata | Czernikowo | Dorośli | Fundacja Werwa Team | opłacono | ||||
Grodziski Klub Biegacza | |||||||||
24 | Sokół Michał | Modrze | Dorośli | Grodziski Klub Biegacza | opłacono | ||||
Karolix Team | |||||||||
25 | Czarnecka Karolina | Toruń | Dorośli | Karolix Team | opłacono | ||||
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | |||||||||
26 | Kłeczek Jacek | Rumia | Dorośli | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono | ||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
27 | Rzosiński Paweł Rzosiński | Bartoszyce | Dorośli | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono | ||||
Oratorium Salezjańskie | |||||||||
28 | Żurawska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
29 | Żbikowski Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
30 | Żbikowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
31 | Zwierzchowski Jacek | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
32 | Zwierzchowska Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
33 | Zieliński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
34 | Wiśniewski Rafał | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
35 | Wiśniewska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
36 | Wiśniewska Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
37 | Werner Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
38 | Utnicki Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
39 | Thiede Adam | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
40 | Śmieszna Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
41 | Szczerba Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
42 | Szachuła Wojciech | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
43 | Szachuła Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
44 | Stencel Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
45 | Smieszna Marlena | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
46 | Ryniecki Aleksander | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
47 | Rynicki Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
48 | Rynicka Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
49 | Rusocka Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
50 | Rafińska Blanka | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
51 | Racki Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
52 | Racka Dorota | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
53 | Przekwas Danuta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
54 | Popow Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
55 | Pawłowski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
56 | Pawłowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
57 | Papież Konrad | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
58 | Pabian Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
59 | Nowak Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
60 | Kordowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
61 | Komorowski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
62 | Kłos Przemysław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
63 | Klimczak Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
64 | Kamińska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
65 | Hołtyn Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
66 | Hołtyn Katarzyna | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
67 | Hołtyn Adam | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
68 | Grzegórska Sandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
69 | Gruba Grzegorz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
70 | Grobelska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
71 | Gawrońska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
72 | Gałąska Katarzyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
73 | Gałąska Emilia | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
74 | Gałąska Dawid | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
75 | Gałąska Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
76 | Fiedziuszko Dariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
77 | Fiedziuszko Agata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
78 | Fiedziuszko Adam | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
79 | Czerwińska Krystyna | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
80 | Cygańska Joanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
81 | Ciesielski Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
82 | Ciesielski Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
83 | Borowicki Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
84 | Borowicki Hubert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
85 | Borowicki Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
86 | Borowicka Marta | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
87 | Błaszak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
88 | Błaszak Stanisław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
89 | Błaszak Sławomir | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
90 | Błaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
Oratorium Salezjańskie | |||||||||
91 | Świątkowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
92 | Szczotkowska Sandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
93 | Schwebs Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
94 | Kozłowski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
95 | Klimczak Magda | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
96 | Iwanowski Ignacy | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
97 | Iwanowska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
98 | Grochalski Owczarek Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
99 | Dussa Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
100 | Chrząstek Nataniel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
101 | Centkowski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Oratorium Salezjańskie | opłacono | ||||
Przedszkole Publiczne Słoneczko | |||||||||
102 | Sobczak Aleksandra | Waganiec | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
103 | Sobczak Agata Sobczak | Waganiec | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
104 | Malinowska Natalia | Raciążek | Dzieci | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
105 | Augustyniak Marlena | Raciążek | Dorośli | Przedszkole Publiczne Słoneczko | opłacono | ||||
Przedszkole Samorządowe Bajka | |||||||||
106 | Małecka Zofia | Ciechocinek | Dzieci | Przedszkole Samorządowe Bajka | opłacono | ||||
Przedszkole Słoneczko Raciążek | |||||||||
107 | Sadłek Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | Przedszkole Słoneczko Raciążek | opłacono | ||||
ROZBIEGANI z PCz | |||||||||
108 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | Dorośli | ROZBIEGANI z PCz | opłacono | ||||
SGB | |||||||||
109 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | Dorośli | SGB | |||||
SP 1 Aleksandrów Kuj. | |||||||||
110 | Żurawska Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
111 | Żurawska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
112 | Zygan Laura | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
113 | Zielińska Urszula | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
114 | Zawacka Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
115 | Zalewski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
116 | Zakrzewska Gabriela | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
117 | Zabłocki Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
118 | Wróblewska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
119 | Woźniak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
120 | Wodzyński Przemysław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
121 | Wodzyńska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
122 | Wiwatowska Magdalena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
123 | Witoński Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
124 | Więckowski Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
125 | Wieczorek Marcel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
126 | Wicher Dominik | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
127 | Wesołowska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
128 | Werner Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
129 | Wąsalska Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
130 | Waszak Joanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
131 | Wasiak Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
132 | Urbańska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
133 | Trescher Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
134 | Świątkowski Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
135 | Śliwiński Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
136 | Szymańska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
137 | Szklarski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
138 | Szklarska Olga | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
139 | Szepielak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
140 | Szelążek Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
141 | Suski Sebastian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
142 | Stodólny Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
143 | Stępińska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
144 | Stasiak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
145 | Stanikowski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
146 | Sobczak Sebastian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
147 | Smieszna Malwina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
148 | Skonieczny Marcin | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
149 | Skonieczny Jędrzej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
150 | Skierska Małgorzata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
151 | Sikorski Wojtek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
152 | Serocka Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
153 | Salomon Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
154 | Sadowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
155 | Rzepecka Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
156 | Rutkowski Dorian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
157 | Rojek Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
158 | Rogiewicz Aleksandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
159 | Porański Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
160 | Polanowski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
161 | Polanowski Hubert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
162 | Polanowska Paulina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
163 | Płoszaj Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
164 | Piotrkowska Daria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
165 | Pietrykowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
166 | Pacek Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
167 | Ode Nathan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
168 | Obrębski Miłosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
169 | Nowak Donata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
170 | Muszyńska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
171 | Mordziński Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
172 | Modrzejewska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
173 | Modrzejewska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
174 | Miśkiewicz Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
175 | Mazurek Laura | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
176 | Mazurek Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
177 | Matusiak Marcel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
178 | Malinowska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
179 | Madajczyk Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
180 | Machtyl Vanessa | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
181 | Ludwig Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
182 | Lisiecka Iga | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
183 | Lewandowski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
184 | Lewandowski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
185 | Lewandowska Gabrysia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
186 | Kwiatkowski Filip | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
187 | Kuźba Kamila | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
188 | Kułakowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
189 | Kułakowska Marika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
190 | Kułakowska Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
191 | Kulpa Mariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
192 | Kuchowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
193 | Kuc Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
194 | Kretkowski Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
195 | Kozłowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
196 | Kozłowska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
197 | Kotowicz Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
198 | Kostrzewska Angelika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
199 | Kostecka Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
200 | Kopaczyk Magdalena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
201 | Kołacka Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
202 | Kania Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
203 | Jóźwiak Radosław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
204 | Jóźwiak Dominika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
205 | Jaroch Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
206 | Jankowska Anna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
207 | Jakubiec Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
208 | Jabłońska Weronika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
209 | Gradowski Dawid | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
210 | Gradowska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
211 | Gotowicz Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
212 | Gołębiewska Julianna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
213 | Gawrońska Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
214 | Frątczak Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
215 | Figas Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
216 | Dzik Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
217 | Drużyński Paweł | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
218 | Dolata Justyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
219 | Dąbrowski Maksymilian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
220 | Czerwiński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
221 | Czerwiński Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
222 | Czerwińska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
223 | Ciechanowska Ola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
224 | Chojnacka Marika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
225 | Centkowska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
226 | Buczko Wiktor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
227 | Bratkowski Gabriel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
228 | Biernaciak Violetta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
229 | Betley Gosia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
230 | Belter Kamila | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
231 | Belter Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
232 | Bąk-Robotnik Aleksandra | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
233 | Balter Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP 1 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
SP1 Ciechocinek | |||||||||
234 | Kulpa Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP1 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP 8 Płock | |||||||||
235 | Wróbel Oliwier | Płock | Dzieci | SP 8 Płock | opłacono | ||||
SP RACIĄŻEK | |||||||||
236 | Zbroniec Oliwier | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
237 | Wyborska Katarzyna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
238 | Woźniak Paweł | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
239 | Woźniak Alicja | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
240 | Witczak Grażyna | Raciążek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
241 | Winnicka Ilona | Raciążek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
242 | Winnicka Ilona | Raciazek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
243 | Szymczak Patrycja | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
244 | Szudzik Wojciech | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
245 | Stocki Filip | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
246 | Stefaniak Maja | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
247 | Stancelewska Katarzyna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
248 | Sobieszczyk Weronika | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
249 | Słowińska Anna | Raciążek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
250 | Skonieczny Szymon | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
251 | Oleskowski Jan | Siarzewo | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
252 | Mrówczyński Maciej | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
253 | LASKOWSKA NADIA | RACIĄŻEK | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
254 | Kulpa Aleksandra | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
255 | Koziński Antoni | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
256 | Kowalczyk Jakub | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
257 | Klejbach Sylwia | Raciążek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
258 | Klejbach Hanna | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
259 | Klejbach Dominik | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
260 | Kaspszak Maja | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
261 | Jeliński Hubert | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
262 | Grzegórska Wiktoria | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
263 | Górecka Joanna | Siarzewo | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
264 | Dudek Aneta | Raciązek | Dorośli | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
265 | Drużyński Daniel | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
266 | Domańska Małgorzata | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
267 | Bylia Milena | Raciązek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
SP RACIĄŻEK | |||||||||
268 | Gołębiewska Manuela | Raciążek | Dzieci | SP RACIĄŻEK | opłacono | ||||
SP Raciązek | |||||||||
269 | Tecmer Zofia | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
270 | Skowrońska Urszula | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
271 | Pietrzak Dominik | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
272 | Mińkowski Tymon | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
273 | Łęgowski Wiktor | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
274 | Kowalczyk Mikołaj | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
275 | Kornaszewska Agata | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
276 | Jastrzęska Magdalena | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
277 | Jasińska Weronika | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
278 | Głowacka Nikola | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
279 | Drużyński Maciej | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
280 | Chęsiak Łukasz | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
281 | Bendlin Maja | Raciążek | Dzieci | SP Raciązek | opłacono | ||||
SP Raciążek | |||||||||
282 | Sadłek Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP Raciążek | opłacono | ||||
283 | Kaspszak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP Raciążek | opłacono | ||||
SP STAWKI | |||||||||
284 | Żuchowska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
285 | Żak Magdalena | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
286 | Zwolińska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
287 | Zieman Franciszek | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
288 | Zieman Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
289 | Zaremba Igor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
290 | Zając Gabryś | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
291 | Zając Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
292 | Wróblewska Zofia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
293 | Wróblewska Martyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
294 | Wróblewska Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
295 | Woźniak Blanka | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
296 | Wozińska Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
297 | Wesołowski Jan | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
298 | Wesołowska Ania | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
299 | Wawer Armin | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
300 | Waśkowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
301 | Waśkowska Daria | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
302 | Waszak Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
303 | Urbański Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
304 | Urbański Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
305 | Urbańska Aleksandra | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
306 | Tkaczenko Vanessa | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
307 | Taranowska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
308 | Świtońska Dorota | Stawki | Dorośli | SP STAWKI | opłacono | ||||
309 | Świątkowski Daniel | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
310 | Szymczak Kacper | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
311 | Szudzik Jan | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
312 | Szczutkowski Paweł | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
313 | Szczęsny Piotr | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
314 | Szczęsna Roksana | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
315 | Syrocka Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
316 | Syrocka Martyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
317 | Stypczyńska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
318 | Stanicka Dorota | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
319 | Sobierajska Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
320 | Skowroński Wojciech | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
321 | Skowrońska Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
322 | Siwicka Nikola | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
323 | Serkowski Ksawery | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
324 | Serkowski Julian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
325 | Rybczyński Wojciech | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
326 | Rybczyński Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
327 | Rybczyńska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
328 | Rucińska Iga | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
329 | Romanowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
330 | Rogowski Oliwier | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
331 | Rogiewicz Filip | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
332 | Rochowicz Filip | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
333 | Radzikowski Kosma | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
334 | Puszkiewicz Krzysztof | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
335 | Puszkiewicz Angelika | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
336 | Ptaszyński Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
337 | Przybysz Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
338 | Przybysz Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
339 | Prokop Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
340 | Potęga Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
341 | Pluskota Marta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
342 | Piekarski Nikodem | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
343 | Pawłowski Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
344 | Pastwa Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
345 | Parzybut Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
346 | Parzybut Dominik | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
347 | Pacyniak Natalia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
348 | Orzeł Michalina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
349 | Olejnik Danuta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
350 | Okólska Roksana | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
351 | Ogrodowski Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
352 | Nowak Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
353 | Nowak Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
354 | Nowak Dominik | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
355 | Norkowski Norbert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
356 | Norkowski Hubert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
357 | Mazurkowski Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
358 | Martewicz Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
359 | Martewicz Maksymilian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
360 | Marjańska Agnieszka | CIECHOCINEK | Dorośli | SP STAWKI | opłacono | ||||
361 | Marendowski Kamil | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
362 | Marendowska Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
363 | Malinowski Krzysztof | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
364 | Malinowski Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
365 | Malinowska Oliwia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
366 | Łoś Norbert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
367 | Łoś Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
368 | Łątkowska Łucja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
369 | Lipowska Maja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
370 | Linek Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
371 | Linek Karolina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
372 | Lewandowska Barbara | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
373 | Leszczyński Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
374 | Kuraczyk Barbara | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
375 | Krzyżanowski Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
376 | Krzyżanowski Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
377 | Krzyżanowski Igor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
378 | Kruszka Alina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
379 | Kretkowski Szymon | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
380 | Kretkowska Alicja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
381 | Kraskowska Monika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
382 | Kowalik Wiktoria | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
383 | Kotliński Adrian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
384 | Kotlińska Paulina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
385 | Kotlińska Justyna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
386 | Kosiorek Anna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
387 | Konopka Nikodem | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
388 | Konopka Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
389 | Klasa Gabriela | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
390 | Karaszewski Oskar | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
391 | Kapica Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
392 | Kańkowska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
393 | Kalocińska Jowita | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
394 | Kacprzak Sebastian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
395 | Kacprzak Krystian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
396 | Kachel Weronika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
397 | Jóźwiak Miłosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
398 | Jóźwiak Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
399 | Jóźwiak Amelia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
400 | Jagielski Maciej | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
401 | Hołtyn Michał | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
402 | Hołtyn Klaudia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
403 | Guzowski Patryk | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
404 | Gralewska Klaudia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
405 | Grabowski Jakub | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
406 | Gościej Maksymilian | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
407 | Golenia Adam | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
408 | Gertz Patrycja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
409 | Dudziak Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
410 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
411 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
412 | Domańska Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
413 | Dobiecki Hubert | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
414 | Dąbrowska Marika | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
415 | Dawiec Oskar Piotr | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
416 | Dama Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
417 | Czerwińska Maja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
418 | Czerniejewska Alicja | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
419 | Bytner Michał | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
420 | Brożek Mateusz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
421 | Browarski Eryk | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
422 | Bonowicz Marcin | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
423 | Błachowicz Marta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
424 | Bendkowski Dawid | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
425 | Bąk Elżbieta | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
426 | Bącalski Bartosz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
427 | Baryczka Wiktor | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
428 | Augustyniak Nina | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
429 | Antoszewski Łukasz | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
430 | Antoszewska Zuzanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
431 | Ankiersztajn Julia | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
432 | Agacka Hanna | Stawki | Dzieci | SP STAWKI | opłacono | ||||
SP WOŁUSZEWO | |||||||||
433 | Książek Blanka | Ciechocinek | Dzieci | SP WOŁUSZEWO | opłacono | ||||
SP Wołuszewo | |||||||||
434 | Przydatek Bartosz | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
435 | Pluskota Julia | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
436 | Pluskota Jakub | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
437 | Parada Maciej | Słońsk Dolny | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
438 | Grzonkowski Adam | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
439 | Gajdzińska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
440 | Buze Nadia | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
441 | Buze Iwo | Wołuszewo | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
SP Wołuszewo | |||||||||
442 | Piątkowska Barbara | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
443 | Lewandowska Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
444 | Grochulska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP Wołuszewo | opłacono | ||||
SP im. KEN Raciążek | |||||||||
445 | Zbroniec Oliwier | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
446 | Zbroniec Jakub | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
447 | Zbroniec Franciszek | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
448 | Wesołowska Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
449 | Stefański Wiktor | Raciażek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
450 | Stefańska Zofia | Raciażek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
451 | Stefańska Barbara | Raciażek | Dorośli | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
452 | Prokop Iwona | Nieszawa | Dorośli | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
453 | Podolska Maja | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
454 | Ludwicka Nicola | Raciążek | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
455 | Komorowska-Dudek Aneta | Nieszawa | Dorośli | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
456 | Jaworski Mariusz | Raciażek | Dorośli | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
457 | Dudek Klaudia | Nieszawa | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
458 | Budna Aleksandra | Przypust | Dzieci | SP im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
SP nr 1 Ciechocinek | |||||||||
459 | Woźniak Alicja | ciechocinek | Dzieci | SP nr 1 Ciechocinek | opłacono | ||||
460 | Grzesiek Franciszek | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 1 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP nr3 Aleksandrów Kuj. | |||||||||
461 | Żywica Aleksander | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
462 | Zwierzchowska Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
463 | Zachwieja Bartek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
464 | Wróblewski Szymon | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
465 | Wojdyło Jessica | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
466 | Wojciechowska Daria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
467 | Witecka Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
468 | Witczak Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
469 | Wesołowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
470 | Walos Paulina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
471 | Urbańska Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
472 | Urbańska Gabriela | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
473 | Tomaszewski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
474 | Tkacz Maciej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
475 | Svyryd Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
476 | Svyryd Solomija | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
477 | Studziński Maciej | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
478 | Stępkowski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
479 | Stawiszyński Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
480 | Spocińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
481 | Sobczak Klaudia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
482 | Sobczak Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
483 | Skrzypmik Rafał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
484 | Skonieczny Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
485 | Skonieczna Patrycja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
486 | Skomra Wiktor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
487 | Skierkowska Natasza | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
488 | Skibiński Franciszek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
489 | Sikorski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
490 | Scivoletto Sofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
491 | Ryszewski Gracjan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
492 | Ryszewska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
493 | Ruprecht Lena | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
494 | Rudyk Krzysztof | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
495 | Różańska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
496 | Roszak Zofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
497 | Rosikiewicz Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
498 | Romanowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
499 | Rogalski Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
500 | Rauchfleisz Agata | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
501 | Przekwas Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
502 | Pruszkowska Marta | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
503 | Porańska Nina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
504 | Podczaska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
505 | Piotrowski Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
506 | Pasztelaniec Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
507 | Pacyniak Michał | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
508 | Ostapowycz Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
509 | Olewski Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
510 | Olejnik Mikołaj | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
511 | Nowiński Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
512 | Nowakowska Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
513 | Nowak Oskar | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
514 | Nowak Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
515 | Nowak Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
516 | Nawrotek Ksawier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
517 | Modrzejewski Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
518 | Migdalska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
519 | Malczak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
520 | Malczak Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
521 | Majewski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
522 | Madajczyk Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
523 | Machtyl Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
524 | Machtalewski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
525 | Łaszczyk Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
526 | Lorenc Nikola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
527 | Linowski Kamil | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
528 | Lewandowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
529 | Lewandowska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
530 | Lewandowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
531 | Leśniewska Eliza | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
532 | Latosiński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
533 | Kwiatkowski Karol | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
534 | Kwiatkowska Zuzanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
535 | Kurdupski Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
536 | Kubaszewski Bartosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
537 | Kozłowski Krystian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
538 | Kot Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
539 | Kościński Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
540 | Kościńska Amelia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
541 | Kołakowski Tomasz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
542 | Kołakowska Julia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
543 | Kisielewski Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
544 | Kisielewska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
545 | Karłowski Mariusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
546 | Kaczmarczyk Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
547 | Kacprzak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
548 | Jóźwiak Łukasz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
549 | Jędrzejewska ofia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
550 | Jerzyński Nikodem | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
551 | Hołtyn Gabriel | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
552 | Hołtyn Amirah | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
553 | Hełminiak Wiktoria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
554 | Heise Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
555 | Gronet Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
556 | Grobelski Artur | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
557 | Góralska Oliwia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
558 | Gołębiewski Norbert | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
559 | Gawroński Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
560 | Flis Julian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
561 | Filipkiewicz Radosław | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
562 | Dzik Natalia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
563 | Duchiński Adrian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
564 | Doligalska Martyna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
565 | Doligalska Hanna | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
566 | Dobrzyniak Miłosz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
567 | Dobrzyniak Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
568 | Dang Dang Nquyen Vu | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
569 | Cybuchowski Igor | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
570 | Cieślak Nadia | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
571 | Cieślak Alan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
572 | Chlewicka Marcelina | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
573 | Chełminiak Nikola | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
574 | Buczko Kryspian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
575 | Buchalska Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
576 | Bratkowski Krystian | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
577 | Bieniek Dobrosława | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
578 | Biadacz Alicja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
579 | Biadacz Adam | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
580 | Betkier Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
581 | Banaszak Maja | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
582 | Banaszak Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
583 | Bachorski Mateusz | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
584 | Adamczewski Jakub | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | SP nr3 Aleksandrów Kuj. | opłacono | ||||
SP nr 3 Ciechocinek | |||||||||
585 | Żyła Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
586 | Żyła Dariusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
587 | Zielińska Kinga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
588 | Zaręba Beata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
589 | Zalewski Oliwier | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
590 | Zalewska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
591 | Wujko Tomasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
592 | Wójcik Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
593 | Wójcik Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
594 | Wójcik Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
595 | Wódecka Jan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
596 | Witkowska Grażyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
597 | Wiśniewski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
598 | Wiśniewski Eryk | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
599 | Wiśniewska Wiesława | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
600 | Wiśniewska Marlena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
601 | Tymoszczuk Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
602 | Turkiewicz Marta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
603 | Trojanowska Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
604 | Trojan Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
605 | Tomicka Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
606 | Tomaszewski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
607 | Świątkiewicz Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
608 | Śmigielska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
609 | Szczepańska Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
610 | Strzyżewski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
611 | Strzyżewska Zuzia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
612 | Strzyżewska Weronika | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
613 | Strzyżewska Ania | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
614 | Stasiak Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
615 | Stasiak Michał | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
616 | Sobczak P. | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
617 | Sobczak Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
618 | Sobczak Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
619 | Słomkowski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
620 | Skibiński Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
621 | Skibiński Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
622 | Sikorska Marcelina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
623 | Rosiński Stanisław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
624 | Rosiński Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
625 | Ramza Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
626 | Rakusiewicz Alan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
627 | Racka Agnieszka | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
628 | Puczyński Aleks | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
629 | Promińska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
630 | Popławski Patryk | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
631 | Piotrowska Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
632 | Pietrzak Gabriel | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
633 | Pietrucha Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
634 | Piecyk Piotr | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
635 | Piechocka Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
636 | Pawłuszka Damian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
637 | Pawlak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
638 | Papurzyński Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
639 | Paprocki Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
640 | Paprocka Marta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
641 | Panfil Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
642 | Ostroróg Sara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
643 | Ostroróg Oskar | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
644 | Osiński Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
645 | Orent Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
646 | Oleradzki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
647 | Ogrodowski Maciej | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
648 | Ogrodowski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
649 | Ogrodowski Franciszek | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
650 | Nowakowski Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
651 | Nowakowska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
652 | Muszyńska Nadia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
653 | Motycki Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
654 | Motycka Sara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
655 | Motycka Agata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
656 | Mińkowska Monika | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
657 | Mińkowska Alicja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
658 | Miedziak Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
659 | Matyjasik Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
660 | Marjańska Oktawia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
661 | Marjańska Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
662 | Malinowska Olga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
663 | Majewski Łukasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
664 | Majewska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
665 | Majewska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
666 | Majchrzak Martyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
667 | Majchrzak Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
668 | Łoś Nina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
669 | Łazowy Adam | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
670 | Loksztajn Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
671 | Loksztajn Maksymilian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
672 | Linek Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
673 | Lewandowski Bartosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
674 | Lewandowska Hanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
675 | Lawędzka Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
676 | Kwiatkowski Zygmunt | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
677 | Kudliński Konrad | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
678 | Kowalczyk Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
679 | Kotowska Sylwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
680 | Kościńska Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
681 | Kokowicz Otylia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
682 | Kisiel Daria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
683 | Kawiak Maja | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
684 | Kasprzak Edyta | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
685 | Jastrzębska Martyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
686 | Janas Malwina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
687 | Janas Kornelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
688 | Jabłońska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
689 | Ilczyszyn Izabela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
690 | Haberska Nadia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
691 | Grzeczyńska Zuzanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
692 | Graczyk Szymon | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
693 | Gołębiewski Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
694 | Golema Lila | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
695 | Golema Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
696 | Gawinecka Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
697 | Fronczak Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
698 | Dziurla Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
699 | Domanowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
700 | Diakowski Oskar | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
701 | Dąbrowski Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
702 | Częszak Maria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
703 | Cieślak Kinga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
704 | Cieślak Eliza | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
705 | Cieślak Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
706 | Cichorz Marcelina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
707 | Cichorz Antoni | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
708 | Chrzanowska Milena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
709 | Chojnacki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
710 | Chojnacka Tamara | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
711 | Chałupczak Natalia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
712 | Chaberska Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
713 | Budniewski Maksymilian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
714 | Budniewska Katarzyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
715 | Brzozowski Jan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
716 | Brzozowska Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
717 | Borszyńska Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
718 | Borkowska Magdalena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
719 | Bojanowska Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
720 | Barczyński Michał | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
721 | Baranik Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
722 | Bagińska Maya | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
723 | Bagińska Justyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
724 | Aptowicz Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
725 | Aptowicz Ewa | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
726 | Agacki Dariusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
727 | Agacki Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
728 | Agacka Katarzyna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
729 | Adamczyk Nikola | Ciechocinek | Dzieci | SP nr 3 Ciechocinek | opłacono | ||||
SP nr3 Ciechocinek | |||||||||
730 | Zakrzewski Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
731 | Wójcicka Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
732 | Wojewoda Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
733 | Wielocha Karolina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
734 | Trzeszewski Natan | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
735 | Trzciński Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
736 | Trojanowska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
737 | Szczepaniak Kacper | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
738 | Szadłowska Lena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
739 | Stocki Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
740 | Stocka Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
741 | Sowa Tomasz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
742 | Siuber Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
743 | Ryszewski Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
744 | Rybczyńska Klaudia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
745 | Rayas Olga | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
746 | Przekwas Kazimierz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
747 | Przekwas Beata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
748 | Pietrzakowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
749 | Piasecka Apolonia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
750 | Osuch Witold | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
751 | Orzeł Pola | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
752 | Olszewski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
753 | Ogrodowski Julian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
754 | Odważna Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
755 | Niemczyk Nina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
756 | Niemczyk Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
757 | Morawski Wojciech | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
758 | Morawska Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
759 | Matuszak Tymoteusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
760 | Matuszak Antonina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
761 | Loksztajn Miron | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
762 | Lewandowska Karolina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
763 | Lewandowska Anna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
764 | Kurpiński Kacper | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
765 | Kulpa Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
766 | Kuczyńska Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
767 | Kotlewski Miłosz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
768 | Koprowska Oliwia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
769 | Kłosińska Klaudia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
770 | Kardasz Julia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
771 | Janusz Tymoteusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
772 | Izydorczyk Zofia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
773 | Hoczyk Maria | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
774 | Grzegórska Marzena | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
775 | Flak Jakub | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
776 | Dziedziczak Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
777 | Drzewucka Amelia | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
778 | Czyżniejewska Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
779 | Chrzanowski Mateusz | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
780 | Bujalska Małgorzata | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
781 | Brzozowski Stanisław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
782 | Bożejewicz Przemysław | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
783 | Bobrowski Sebastian | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
784 | Bobrowska Paulina | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
785 | Bober Joanna | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
786 | Bibro Gabriela | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
787 | Bednarski Dominik | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
788 | Andrzejewski Paweł | Ciechocinek | Dzieci | SP nr3 Ciechocinek | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | |||||||||
789 | Zaremba Aleksander | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
790 | Słomkowski Igor | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
791 | Raszkiewicz Martyna | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
792 | Lampaska Martyna | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
793 | Kamińska Julia | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
794 | Buze Patrycja | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | |||||||||
795 | Serafin Jakub | Lubliniec | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Raciążku | |||||||||
796 | Wiśniewski Arkadiusz | Turzynek | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
797 | Głowacki Bartosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
798 | Chyb Wojciech | Nieszawa | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
799 | Szurgot Zuzanna | Słońsk Dolny | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
800 | Mucha Ewa | Wołuszewo | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | |||||||||
801 | Matusiak Natalia | Waganiec | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | opłacono | ||||
802 | Matusiak Daniel | Waganiec | Dzieci | Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | |||||||||
803 | Korubska Katarzyna | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | |||||||||
804 | Słowińska Alicja | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
805 | Pituch Gabriela | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
806 | Pietrusińska Renata | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
807 | Partycka Elżbieta | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
808 | Partycka Dorota | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
809 | Możdżeń Michalina | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
810 | Malinowski Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
811 | Lisiński Antoni | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
812 | Królikowski Dawid | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
813 | Królikowska Aleksandra | Dąbrówka | Dorośli | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
814 | Kosmal Amelia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
815 | Korubski Filip | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
816 | Gostyński Adam | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
817 | Figurowski Olivier | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
818 | Deręgowska Karolina | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
819 | Chyb Miłosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
820 | Brożek Marceli | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im. KEN Raciążek | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | |||||||||
821 | Zajączkowski Wiktor | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
822 | Zabłocka Ewa | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
823 | Woźniak Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
824 | Włodawski Antoni Jan | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
825 | Witkowska-Tomella Paulina | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
826 | Wilamowska Wioletta | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
827 | Walczak Kacper | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
828 | Szejner Gabriela | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
829 | Stodólny Paweł | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
830 | Stancelewski Franciszek | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
831 | Sobczak Hanna | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
832 | ROGALSKI BARTŁOMIEJ | RACIĄŻEK | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
833 | Rewers Wojciech | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
834 | Pyszyńska Natalia | Niestuszewo | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
835 | Przygodziński Filip | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
836 | Prokop Alicja | Nieszawa | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
837 | Pawlak Zofia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
838 | Pawlak Wojciech | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
839 | Pawlak Julia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
840 | Nowak Kamila | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
841 | Nowak Dominika | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
842 | Nocny Daniel | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
843 | Neumann Mateusz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
844 | Neumann Jakub | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
845 | Narkowicz Wioletta | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
846 | Narkowicz Weronika | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
847 | Narkowicz Remigiusz | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
848 | Narkowicz Olaf | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
849 | Mozdzen Bartosz | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
850 | Malinowska Nadia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
851 | Malinowska Kamila | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
852 | Majerowski Wojciech | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
853 | Liszkowska Oliwia | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
854 | Kosik Maria | Waganiec | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
855 | KORNACKI KAJETAN | RACIĄŻEK | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
856 | KORNACKA DOMINIKA | RACIĄŻEK | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
857 | Kobus Oliwier | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
858 | Knasiak Alicja | Nieszawa | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
859 | Kłonowski Marcel | Waganiec | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
860 | Jabłoński Stanisław | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
861 | Hołtyn Natalia | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
862 | Hołtyn Mateusz | Podole | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
863 | Grzeszak Zuzanna | Siarzewo | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
864 | Drzewucka Małgorzata | Raciażek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
865 | Centkowska Róża | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
866 | Centkowska Larysa | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
867 | Ceglewska Elżbieta | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
868 | Boruszka Maja | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
869 | Borowska Otylia | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
870 | Borowska Ewelina | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
871 | Augustyniak Jan | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
872 | Augustyniak Anna | Turzno | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
873 | Andrzejewska Martyna | Turzynek | Dzieci | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu | |||||||||
874 | Sobczak Marlena | Raciążek | Dorośli | Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążkuu | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło | |||||||||
875 | Rojek Oliwier | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | Szkoła podstawowa nr1 #Bieganienawesoło | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Raciążku | |||||||||
876 | Małecka Helena | Raciążek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Raciążku | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
877 | Rybczyński Adrian | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
878 | Nalewajk Mikołaj | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
879 | Nalewajk Aleksandra | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
880 | Kosiński Dominik | Służewo | Dorośli | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
881 | Jaśkiewicz Nikola | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
882 | Ceglarek Wiktoria | Wygoda | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
883 | BIEGAŁA PATRYK | WOŁUSZEWO | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
884 | BIEGAŁA DOMINIK | WOŁUSZEWO | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa w Wołuszewie | |||||||||
885 | Piotrowski Piotr | Ciechocinek | Dzieci | Szkoła podstawowa w Wołuszewie | opłacono | ||||
Szkoła w Raciążku | |||||||||
886 | Krajewski Tymon | Raciążek | Dzieci | Szkoła w Raciążku | opłacono | ||||
WOŁUSZEWO | |||||||||
887 | MENTLEWICZ TOMASZ | WOŁUSZEWO | Dorośli | WOŁUSZEWO | opłacono | ||||
WSPÓLNA TEAM | |||||||||
888 | Pajączkowski Michał | Mysłowice | Dorośli | WSPÓLNA TEAM | opłacono | ||||
889 | Misz Hubert | Mysłowice | Dorośli | WSPÓLNA TEAM | opłacono | ||||
890 | Balicki Piotr | Mysłowice | Dorośli | WSPÓLNA TEAM | opłacono | ||||
Woyok Team | |||||||||
891 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska | Dorośli | Woyok Team | opłacono | ||||
Wspólna team | |||||||||
892 | Misz Łukasz | Lędziny | Dorośli | Wspólna team | opłacono | ||||
893 | Jaworek Rafał | Mysłowice | Dorośli | Wspólna team | opłacono | ||||
ZHR/ | |||||||||
894 | Krzywdzińska Alicja | Ciechocinek | Dzieci | ZHR/ | opłacono | ||||
Zryw Stary Łom | |||||||||
895 | Urszulak Zbigniew | Stary Łom | Dorośli | Zryw Stary Łom | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
896 | Zygan Ewelina | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
897 | Zwierzchowska Sława | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
898 | Zielińska Magdalena | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
899 | Zaganiacz Jan | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
900 | Wróbel Lidia | Płock | Dorośli | opłacono | |||||
901 | Wojciechowska Olga | Odolion | Dorośli | opłacono | |||||
902 | Urbańska Aneta | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
903 | Ułanowicz Maciek | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
904 | Trawińska Marlena | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
905 | Tonga Jan | Elbląg | Dorośli | opłacono | |||||
906 | Tarczykowski Michał | Remscheid | Dorośli | opłacono | |||||
907 | Ślosorz Rafal | Katowice | Dorośli | ||||||
908 | Szultka Magdalena | Chojnice | Dorośli | opłacono | |||||
909 | Szczepański Patryk | Kraków | Dzieci | opłacono | |||||
910 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Dorośli | opłacono | |||||
911 | Stachurska Anna | Kwidzyn | Dorośli | opłacono | |||||
912 | SOKÓŁ MARIOLA | PRZYBRANOWO | Dorośli | opłacono | |||||
913 | Skalska Patrycja | Rożno Parcele | Dorośli | opłacono | |||||
914 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | Dorośli | ||||||
915 | Sadłek Ewa | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
916 | Rytter Nikodem | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
917 | Rytter Karolina | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
918 | Rybczyńska Joanna | Wołuszewo | Dorośli | opłacono | |||||
919 | Rutkowska Joanna | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
920 | Rutecka Magdalena | Woluszewo | Dzieci | opłacono | |||||
921 | Rogalski Konrad | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
922 | Rogalska Ewa | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
923 | Rezuanova Albina | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
924 | Rewers Ola | Podzamcze12 | Dzieci | opłacono | |||||
925 | Pypkowska Natalia | Nieszawa | Dorośli | opłacono | |||||
926 | Pypkowska Agnieszka | Nieszawa | Dorośli | opłacono | |||||
927 | Przeździęk Mariola | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
928 | Piszko Emilia | Przeworsk | Dzieci | opłacono | |||||
929 | Piechal Mirosława | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
930 | Pawlak Krzysztof | Toruń | Dorośli | opłacono | |||||
931 | Oleksak Oliwier | Lublin | Dzieci | opłacono | |||||
932 | Oleksak Karol | Lublin | Dzieci | opłacono | |||||
933 | Nowak Piotr | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
934 | Nawrot Monika | Rumia | Dorośli | opłacono | |||||
935 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Dorośli | ||||||
936 | Matyjasik Stefan | Raciążek | Dorośli | opłacono | |||||
937 | Matyjasik Karolina | Raciążek | Dorośli | opłacono | |||||
938 | Matusiak Iwona | Waganiec | Dorośli | opłacono | |||||
939 | MALINOWSKA EWA | RACIĄŻEK | Dorośli | opłacono | |||||
940 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Dorośli | opłacono | |||||
941 | Maj Damian | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
942 | Łukowski Stanisław | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
943 | Łukowski Józef | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
944 | Łukowski Antoni | Warszawa | Dzieci | opłacono | |||||
945 | Łoś Robert | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
946 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Dorośli | opłacono | |||||
947 | Lewandowska Karolina Lewandowska | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
948 | Leszczynski Piotr | Tychy | Dorośli | opłacono | |||||
949 | Kowalewski Mateusz | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
950 | Kowalewska Agnieszka | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
951 | Kotlenga Sylwia | Wołuszewo | Dorośli | opłacono | |||||
952 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Dorośli | ||||||
953 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
954 | Kofel Waldemar | Elbląg | Dorośli | opłacono | |||||
955 | Kofel Tadeusz | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
956 | Kofel Robert | Zakrzewo | Dorośli | opłacono | |||||
957 | Kofel Łukasz | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
958 | Kofel Karol | ZAKRZEWO | Dzieci | opłacono | |||||
959 | Kofel Jerzy | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
960 | Kofel Ewa | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
961 | Kofel Danuta | Elbląg | Dorośli | opłacono | |||||
962 | Kędzierski Dawid | Kettering | Dorośli | opłacono | |||||
963 | Kędzierska Wiktoria | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
964 | Karmonik Monika | Inowrocław | Dorośli | opłacono | |||||
965 | Kania Kacper | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
966 | Kania Ewelina | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
967 | Kalinowski Jan | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
968 | Jot Lucyna | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
969 | Jaroszewski Michał | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
970 | Jaromin Beata | Katowice | Dorośli | opłacono | |||||
971 | Jankowska Danuta | Niedrzwica Kościelna | Dorośli | opłacono | |||||
972 | Jankowska Anna | Niedrzwica Kościelna | Dorośli | opłacono | |||||
973 | Iwanowska Maria | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
974 | Figurowski Przemysław | Raciążek | Dorośli | opłacono | |||||
975 | Ferner-Kofel Ewelina | Zakrzewo | Dorośli | opłacono | |||||
976 | Faligowska - Zdziech Sylwia | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
977 | Dziedzic Radosłąw | Raciążek | Dzieci | opłacono | |||||
978 | Dudziak Piotr | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
979 | Dudziak Jonaszek | Aleksandrów Kujawski | Dzieci | opłacono | |||||
980 | Dudziak Ewa | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
981 | Dudziak Emil | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
982 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Dorośli | opłacono | |||||
983 | Dobrowolski Mariusz | Tarnowskie Góry | Dorośli | opłacono | |||||
984 | Dobrowolska Aleksandra | Tarnowskie Góry | Dorośli | opłacono | |||||
985 | Diakowski Stanisław | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
986 | Diakowska Krystyna | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
987 | D. Magdalena | Pakosławice | Dorośli | opłacono | |||||
988 | D. Jan | Pakosławice | Dzieci | opłacono | |||||
989 | D. Aleksandra | Pakosławice | Dzieci | opłacono | |||||
990 | D Wiktor | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
991 | D Paulina | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
992 | D Krzysztof | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
993 | Czukiewski Zbigniew | Kamionka | Dorośli | opłacono | |||||
994 | Czukiewski Gerard | Kamionka | Dzieci | opłacono | |||||
995 | Czukiewska Magdalena | Kamionka | Dorośli | opłacono | |||||
996 | Czerwińska Małgorzata | Rożno-Parcele | Dorośli | opłacono | |||||
997 | Cymerys Konrad | Nowy Kamień | Dorośli | opłacono | |||||
998 | Cieszko Krzysztof | Lublin | Dorośli | opłacono | |||||
999 | Borowski Piotr | Raciążek | Dorośli | opłacono | |||||
1000 | Bogaciuk Magdalena | Ciechocinek | Dorośli | opłacono | |||||
1001 | Bibro Patrycja | Ciechocinek | Dzieci | opłacono | |||||
1002 | Białek Agnieszka | Drzewica | Dorośli | opłacono | |||||
1003 | Bartoszek Tadeusz | Odolion | Dzieci | opłacono | |||||
1004 | Babiak Tomasz | Kluszkowce | Dzieci | opłacono | |||||
1005 | Babiak Rafał | Kluszkowce | Dorośli | opłacono | |||||
1006 | Babiak Anna | Kluszkowce | Dorośli | opłacono | |||||
1007 | Babiak Agata | Kluszkowce | Dzieci | opłacono | |||||
Żłobek PINOKIO | |||||||||
1008 | Wróbel Filip | Płock | Dzieci | Żłobek PINOKIO | opłacono |
Wyświetleń: 24768