Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – GMINA WYRYKI SUCHAWA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gorgol Magdalena Gorgol Włodawa 1963 m
2 Gorgol Amelia Orchowek 1963 m SP3 Wlodawa
3 Gorgol Wiktoria Gorgol Włodawa 1963 m
4 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m
5 Gorgol Piotr Orchowek 1963 m
6 Staszewski Edward Wyryki Połód 1963 m
7 Staszewski Bartosz Wyryki 5 km KS Agros Suchawa
8 Nurzyńska Natalka Włodawa 1963 m
9 Kurec Martyna Włodawa 1963 m
10 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m
11 Majewski Marek Hańsk pierwszy 1963 m
12 Koppe Antoni Hańsk 1963 m
13 Pruszkowski Mateusz Orchówek 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
14 Wolińska Weronika Pliszczyn 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
15 Hawdejuk Anita Włodawa 1963 m
16 Kierepka Mateusz Włodawa 1963 m
17 Pawluk Karolina Suszno 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
18 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
19 Wieliczko Marcin Radom 5 km
20 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
21 Majchrzak - Guzik Joanna Suchawa 1963 m
22 Szelągowski Adam Dubeczno 1963 m
23 Król Jan Kazimierz Włodawa 5 km
24 Grzywaczewska Oliwka Włodawa 5 km
25 Pawluk Kuba Suszno 5 km
26 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
27 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
28 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
29 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
30 Mutwicki Łukasz Orchówek 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
31 Kapica Fabian WŁODAWA 1963 m
32 Kapica Małgorzata Suchawa 1963 m
33 Kapica Władysław Suchawa 1963 m
34 Kwiatkowska Iwona Wyryki Adampol 1963 m
35 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
36 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
37 Torbicz Justyna Wyryki-Adampol 1963 m
38 Gryglicka Izabela Orchówek 1963 m
39 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
40 Kołodziej Mikołaj Kumów Majoracki 1963 m
41 Kołodziej Marcin Kumów Majoracki 5 km
42 Kaźmieruk Paweł Wyryki-Wola 1963 m
43 Olszewska Monika Urszulin 1963 m
44 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
45 Siedlecki Bogusław Włodawa 5 km
46 Koperski Kacper Różanka 5 km
47 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
48 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5 km
49 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 1963 m
50 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
51 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 1963 m
52 Koppe Dariusz Hańsk 1963 m
53 Mikulski Emil Różanka 5 km Agros Suchawa
54 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
55 Ryć Dariusz Zabrodzie 5 km
56 Maksymiuk Aleksander suszno 1963 m PM2
57 Maksymiuk Nadia Włodawa 1963 m SP3
58 Maksymiuk Natalia Suszno 1963 m
59 Kukawski Maksymilian Włodawa 1963 m
60 Kukawski Lukasz Włodawa 1963 m
61 Król Konrad Włodawa 1963 m ZK Włodawa
62 Król Aniela Włodawa 1963 m PM2
63 Król Krzysztof Włodawa 1963 m OSP Włodawa
64 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
65 Tyrawa Milena SUSZNO 1963 m
66 Tyrawa Amelia SUSZNO 1963 m
67 Tyrawa Wojciech SUSZNO 5 km
68 Bielecki Konrad Włodawa 5 km
69 Kapica Adam Włodawa 1963 m
70 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m
71 Białas Jacek Suchawa 5 km
72 Rudko Tadeusz Wyryki - Połód 1963 m
73 Rudko Jan Wyryyki-Połód 1963 m
74 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
75 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
76 Milart Monika Mościce Dolne 5 km
77 Milart Natalia Włodawa 1963 m
78 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m
79 Stępień Julia Suchawa 1963 m
80 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
81 OSTROWSKI GRZEŚ Włodawa 5 km
82 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m
83 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m
84 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m
85 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m
86 MAJEWSKA MARTYNA Hańsk Pierwszy 1963 m
87 MAJEWSKI MATEUSZ Hańsk Pierwszy 1963 m
88 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m
89 Orlińska Aleksandra Szczekociny 5 km
90 Wieliczko Arkadiusz Włodawa 5 km


Wyświetleń: 2714

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ