Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – GMINA WYRYKI SUCHAWA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Majchrzak - Guzik Joanna Suchawa 1963 m
2 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 1963 m
3 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5 km
4 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
5 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 1963 m
6 Białas Jacek Suchawa 5 km
7 Bielecki Konrad Włodawa 5 km
8 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
9 Gorgol Amelia Orchowek 1963 m SP3 Wlodawa
10 Gorgol Magdalena Gorgol Włodawa 1963 m
11 Gorgol Piotr Orchowek 1963 m
12 Gorgol Wiktoria Gorgol Włodawa 1963 m
13 Gryglicka Izabela Orchówek 1963 m
14 Grzywaczewska Oliwka Włodawa 5 km
15 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
16 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m
17 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m
18 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m
19 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m
20 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m
21 Hawdejuk Anita Włodawa 1963 m
22 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
23 Kapica Adam Włodawa 1963 m
24 Kapica Fabian WŁODAWA 1963 m
25 Kapica Małgorzata Suchawa 1963 m
26 Kapica Władysław Suchawa 1963 m
27 Kaźmieruk Paweł Wyryki-Wola 1963 m
28 Kierepka Mateusz Włodawa 1963 m
29 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
30 Koperski Kacper Różanka 5 km
31 Koppe Antoni Hańsk 1963 m
32 Koppe Dariusz Hańsk 1963 m
33 Kołodziej Marcin Kumów Majoracki 5 km
34 Kołodziej Mikołaj Kumów Majoracki 1963 m
35 Król Aniela Włodawa 1963 m PM2
36 Król Jan Kazimierz Włodawa 5 km
37 Król Konrad Włodawa 1963 m ZK Włodawa
38 Król Krzysztof Włodawa 1963 m OSP Włodawa
39 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
40 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m
41 Kukawski Lukasz Włodawa 1963 m
42 Kukawski Maksymilian Włodawa 1963 m
43 Kurec Martyna Włodawa 1963 m
44 Kwiatkowska Iwona Wyryki Adampol 1963 m
45 MAJEWSKA MARTYNA Hańsk Pierwszy 1963 m
46 Majewski Marek Hańsk pierwszy 1963 m
47 MAJEWSKI MATEUSZ Hańsk Pierwszy 1963 m
48 Maksymiuk Aleksander suszno 1963 m PM2
49 Maksymiuk Nadia Włodawa 1963 m SP3
50 Maksymiuk Natalia Suszno 1963 m
51 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m
52 Mikulski Emil Różanka 5 km Agros Suchawa
53 Milart Monika Mościce Dolne 5 km
54 Milart Natalia Włodawa 1963 m
55 Mutwicki Łukasz Orchówek 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
56 Nurzyńska Natalka Włodawa 1963 m
57 Olszewska Monika Urszulin 1963 m
58 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
59 Orlińska Aleksandra Szczekociny 5 km
60 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
61 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m
62 OSTROWSKI GRZEŚ Włodawa 5 km
63 Pawluk Karolina Suszno 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
64 Pawluk Kuba Suszno 5 km
65 Pruszkowski Mateusz Orchówek 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
66 Rudko Jan Wyryyki-Połód 1963 m
67 Rudko Tadeusz Wyryki - Połód 1963 m
68 Ryć Dariusz Zabrodzie 5 km
69 Siedlecki Bogusław Włodawa 5 km
70 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
71 Staszewski Bartosz Wyryki 5 km KS Agros Suchawa
72 Staszewski Edward Wyryki Połód 1963 m
73 Stępień Julia Suchawa 1963 m
74 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
75 Szelągowski Adam Dubeczno 1963 m
76 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
77 Torbicz Justyna Wyryki-Adampol 1963 m
78 Tyrawa Amelia SUSZNO 1963 m
79 Tyrawa Milena SUSZNO 1963 m
80 Tyrawa Wojciech SUSZNO 5 km
81 Wieliczko Arkadiusz Włodawa 5 km
82 Wieliczko Marcin Radom 5 km
83 Wolińska Weronika Pliszczyn 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
84 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m
85 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
86 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
87 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
88 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
89 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
90 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa


Wyświetleń: 3850

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ