14,3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miłkowska Jolanta Gdynia 14,3 km Team deaf
2 Piątek Darek Gniewino 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
3 Ostrówka Waldemar Lębork 14,3 km LKB im BRACI PETK
4 Lejkowska Mirela Gowino 14,3 km Polipack Team GWE
5 Marczyńska Marta GOŚCICINO 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
6 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
7 Nowy Katarzyna Gdynia 14,3 km
8 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 14,3 km Polipack Team GWE
9 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
10 Olejko Radosław Gdańsk 14,3 km
11 Reseman Sylwia Żukowo 14,3 km
12 Sokołowska Dorota Gościcino 14,3 km
13 DREWA MARIAN GOŚCICINO 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
14 Kaczmarek Maja Wejherowo 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
15 PONKA Barbara Wejherowo 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
16 Ponka Radosław Wejherowo 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
17 Szudarski Marek Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
18 Szudarski Edward Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
19 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
20 Faron Monika Gdynia 14,3 km Elite Team
21 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice 14,3 km
22 Przybylska Aleksandra Gdynia 14,3 km Elite Team
23 Stryczyński Piotr Gdynia 14,3 km
24 Nietupski Dariusz Gdynia 14,3 km
25 Jankowski Mateusz Gościcino 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
26 Panek Elwira Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
27 Góral-Brygała Monika Gdańsk 14,3 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM
28 Brygała Agata Gdańsk 14,3 km Elite Team
29 Sibik Beata Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
30 Szpilman JANUSZ Gdynia 14,3 km
31 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
32 Wawrzyniak Igor Gdynia 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
33 Wawrzyniak Anna Gdynia 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
34 Kuźmicz Adam Maszewko 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
35 Stawarz Anna Lębork 14,3 km
36 Kolmetz Katarzyna SASINO 14,3 km Polipack Team GWE
37 Wendt Jarek SASINO 14,3 km Polipack Team GWE
38 Namsołek Feliks Gdynia 14,3 km
39 Naczk Wiktoria Lębork 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
40 naczk leonard lębork 14,3 km POLIPACK TEAM GWE
41 Szpilman Katarzyna Gdynia 14,3 km
42 Glinka Agnieszka Lębork 14,3 km KreativSport
43 Rokosz Robert Głowno 14,3 km
44 Ponarad Magdalena Lubowidz 14,3 km Lęborskie Lwy
45 Banasiak Damian Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
46 Pieper Urszula Lębork 14,3 km
47 Górska Iwona Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA
48 Himmel Grażyna Gdynia 14,3 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
49 Himmel Mirosław Gdynia 14,3 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
50 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km KreativSport Lębork
51 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA
52 Kowalczuk Robert Gdańsk 14,3 km elite team
53 Zientkiewicz Witold Banino 14,3 km Elite Team
54 Zientkiewicz Aga Banino 14,3 km Elite Team


Wyświetleń: 1784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ